Göz makyajını nasıl uygulamanız gerektiği konusunda biraz kafanız mı karıştı? Muhtemelen tüm doğru donanıma sahipsiniz ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Pekala, tüm gerginliğiniz sona ermek üzere çünkü size tüm görünümünüzü tamamen aydınlatacak en sıcak göz makyajı tasarımlarından bazılarına bir göz atacağız. Tüm bu tasarımlar çok profesyonel görünüyor ve çok fazla çaba ve hassasiyet gerektiriyor. Tek yapmanız gereken bu makaleyi gözden geçirmek ve favorinizi seçmek. Her şey buradan başlıyor.

Resimlerle Güzel Göz Makyajı:

1. Balo Görünümü:

göz makyajı çeşitleri

Sonunda balo geceniz geldi ve hala sizi harika gösterecek bir tasarım mı arıyorsunuz? Pekala, endişelenmene gerek yok. Bu güzel tasarım kesinlikle size harika bir görünüm kazandıracak. Renk kombinasyonu mükemmel ve kirpikler gözlerinizin güzelliğini çok şık bir şekilde vurgulamış..

2. Ünlü Makyajı:

Ünlü Makyajı

Bu makyaj kahverengi gözlü olanlar için idealdir. Görünüm büyüleyici ve ünlülerin tarzını çok iyi andırıyor. Gri ve beyazın mükemmel kombinasyonu ile birlikte mavinin farklı tonları, kalabalığın içinde öne çıkmanız gereken şeydir..

3. Profesyonel Dokunuş:

Profesyonel Dokunuş

Bu göz makyajı bir profesyonelin yardımını gerektirecektir. Sadece iyi tasarlanmış görünmekle kalmaz, aynı zamanda çok parlak ve dikkat çekicidir. Gözlerinizi düzleştirecek ve size her zaman istediğiniz parlak ve şık görünümü verecektir..

4. Katy Perry Gözü:

Katy Perry'nin Gözü

Katy Perry, gri gözlü kadınlar için harika bir makyaj tasarımıdır. Görünüm çok çekici ve kadınsı. Eyelinerın kalın vuruşları ve çok parlak beyaz göz farı size bir pop şarkıcısı veya ikonik bir görünüm kazandıracak..

5. Mavi Göz:

Mavi Göz

Küçük gözlü kadınlar için çok sade ama şık bir tasarım mavi göz makyajıdır. Görebiliyorsanız, astara ve kirpiklere özel önem verilmiştir. Görünüm çok sevimli ve kadınsı ve mutlak bir divayı andırıyor.

6. Eşsiz Göz Makyajı:

Eşsiz Göz Makyajı

Böyle bir göz makyajı sadece mavi veya gri gözlerde değil, yeşil gözlerde de iyi görünecek. Tarzı çok özgün ve yaratıcı. Bunu denerseniz, kesinlikle kalabalığın içinde göze çarpacaksınız. Ayrıca bu ekstra kıvılcımı eklemek için biraz parıltı ekleyin.

7. Dansçı Bakışı:

Dansçı Bakış

Dans gruplarına ve takımlarına katılan bayanlar bu göz makyajını deneyebilir. Özellikle gri gözlü bayanlarda çok hoş duruyor. Sarı renk onlar için harika bir seçimdir. Tüm yüzünüzü aydınlatır ve benzersiz ve güzel görünmenizi sağlar..

8. Baştan Çıkarıcı Göz:

Baştan Çıkarıcı Göz

Göz makyajının, birisini baştan çıkarabileceğiniz kadar güçlü bir araç olabileceğini hiç biliyor muydunuz? Değilse, baştan çıkarıcı göz görünümünü denemenin zamanı geldi. Sade ama etkileyici gözleri olan kadınlar için ideal bir tasarım. Göz kapaklarınızdaki parıltı ve göz alıcı arka plan çok parlak ve duyusal görünüyor.

9. Tilki Gözü:

Foxy Göz

Açık mavi gözlü kadınlar kurnaz görünümü denemelidir. Bu gece erkek arkadaşınla dışarı çıkıyorsan ve çok tehlikeli, seksi ve boğucu bir yanını göstermek istiyorsan sana bunu tavsiye ediyoruz. Renklerin karışımı çok dramatik görünüyor ve mükemmel alt göz makyajı, erkeğinizi çıldırtacak şey.!