Kore tarzı göz makyajı yapmayı seven birçok kadın ve siz de bir hayranıysanız, doğal Kore göz makyajı seçenekleri arıyorsanız bu makale size yardımcı olabilir. Onlar dünya moda endüstrisinin bir parçası. Günümüzde en iyi modellerin ve aktrislerin çoğu bu tür makyajı tercih etme eğilimindedir..

Makyaj söz konusu olduğunda, Koreliler adil bilgi paylarını biliyorlar, kendi makyaj stillerine sahipler. Göz makyajları olağanüstü ve doğru Kore göz makyajı ürünlerini kullanıyor. Sanatsal olmanın yanı sıra nasıl icat ettiklerini kendi gözleriyle görmek şaşırtıcı..

Kore Makyajı Göz görünüyor

Kore Göz Makyajı Görünüyor:

1. Kore Göz Makyajı:

Sadece koreli değil tüm bayanlar için uygundur. Gözlerinizi tamamlar ve size son derece kolay ancak şık bir görünüm kazandırır. Gün batımı sonrası veya daha resmi durumlar için arkadaşlarınızla akşam yemeğine çıkıyorsanız bu tasarımı uygulayabilirsiniz..

2. Monolidli Phoenix Gözleri:

Monolitli Phoenix Gözleri

Phoenix gözü kendi içinde o kadar benzersiz olsa da, sadece basit bir ince göz çizgisi yeterli olacaktır. Durumda, gözün dış köşesindeki küçük yükselen eğriyi küçümsemek, dış köşede gözden daha fazla uzatmadan daha kalın bir çizgi çizmek istiyorsanız. Onu kanatmayın. Son olarak, görünümü dengelemek için daha küçük kirpik çizgisini çizin.

3. Baştan Çıkarıcı Kirpik Makyajı:

Baştan çıkarıcı Kirpikler Makyaj

Bu makyaj sahte kirpikler takmanızı istiyor ve etkisi çok çekici. Makyaj sadece parlak, ancak eğitimli bir makyaj sanatçısının yardımına ihtiyacı var. Ekstra hacmi birleştirmek için kaşlarınızı daha fazla çizebilirsiniz..

4. İskoç Gözü:

Normalde çok fazla Asya göz çizgisini kapatmayan insanlar, genel olarak Koreliler göz kırışıklığı yapmak için plastik cerrahiyi tercih ediyor, artı hiçbir şey rol modelimiz yok. Gözümüzde kıvrımlar oluşturmak için sola-tip olarak özetlenen viskileri zar zor kullanın..

5. Bebek Gözleri:

bebek gözleri

Koreliler, varsayılan olarak, daha küçük gözlere sahipler ve bu makyaj, daha büyük, daha fazla tanımlanmış bir göz şekli fantezisini inşa ediyor ya da gözlere o oyuncak bebek efektini inşa ediyor..

6. Düz Kaşlar:

Düz Kaşlar

Bu tür bir makyajın kemeri yoktur ve bu kaşların tatlı ve genç görünmesi amaçlanmıştır. Bir fırça ile kaşlarınızın üst kısımlarını kemerden itibaren ince bir çubuk tabakası ile aşağıya doğru sarın. Kurumasını bekleyin. Tüyleri kaplamak için çubuğun üzerine kapatıcı sürün. Saçın geri kalanını bir kaş tozu ile karıştırın ve çizin, aksi takdirde kalem. Kapatıcıyı mümkün olduğunca karıştırın.

7. Turkuaz Yeşili Dumanlı Göz:

Turkuaz Yeşili Dumanlı Göz

Birkaç hassasiyet gerektirir. Bunu inşa ederken bir uzmandan yardım alabilirseniz harika olur. Yeşilin iki farklı tonunu kullanın ve görünümünüzü vurgulamak için her iki kajal’ı da göz kalemi ile birlikte kullanın..

En Son Kore Göz Makyajı Eğitimleri

8. Köpek Göz Kalemi:

köpek göz kalemi

Köpek astarı, köpek gözünün daha temiz ve karmaşık kuzenidir. Bu görünüm, gözün daha yuvarlak ve oyuncak bebek gibi görünmesini sağlar..

 • Köpek yavrusu göz kalemi görünümünü nasıl elde edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:
 • Bir maskara kullanın ve kirpiklerinizi kökten uca uzatın.
 • Bir astar alın ve üst kirpik boyunca gözün iç kısmından dışa doğru çizin
 • Kenara ulaştıktan sonra, gözün doğal şeklini korumak için çizgiyi çizin.
 • Alt kirpiklerin dış çizgisini sürme ve köşe ile doldurun ve birleştirin
 • Pürüzsüz bir yüzey için astarları karıştırın.

9. Aegyo Sal:

Aegyo Sal

Güney Kore’de göz torbaları çok güzel ayrıca bunun için de bir kelime var. “Aegyo Sal”, gözlerin daha yuvarlak, dolgun ve genç görünmesini sağladığı düşünülen gözlerin altındaki yağ ceplerini anlatıyor..

Aegyo Sal görünümünüzü oluşturmak için:

 • Alt kirpik çizgisinin tam altında bir vurgu gölgesi kullanın.
 • Mat bir kahverengi ile kirpik çizginizin yaklaşık yarım santimetre altından “çantanızda” dilimleyin..
 • Pamuklu çubukla karıştırın.

Kore Göz Makyajı İçin İpuçları

Kusursuz bir Kore Göz makyajı oluşturmak için birkaç basit ipucu:

 • Minimal en iyisidir. Basit nötr renkler seçin ve mümkün olduğunca doğal tutun.
 • Bir ışıltı kullanırken, patlama etkisi için her zaman gözün ortasına uygulayın.
 • Mükemmel bir gölge efekti elde etmek için dış göz kapağına daha koyu gölgeli göz farları uygulanmalıdır.
 • Bu sevimli köpek yavrusu gözlerini elde etmek için gözlerinizi astarlamak çok önemlidir.

Şimdiye kadar, yeni başlayanlar için Koren Göz Makyajı hakkında çoğu ipucu ve tekniği toplamış olmalısınız. Öyleyse, tüm güzel kızlarınız, aletlerinizi alın, yöntemleri takip edin ve dünyayı büyüleyebilecek gözler yaratın..