Kim Kardashian, farklı makyaj görünümleriyle tanınır. Göz makyajı söz konusu olduğunda, ağır kirpikleri ve ayrıca Smokey görünümünü spor ettiği bilinmektedir. Bu, ödül törenlerinde veya diğer şovlarda spor yaptığı görünüşlerinin çoğunda oldukça yaygındır. Böyle bir stili kolayca oluşturabilirsiniz. Bu, birkaç cesur gölge rengiyle yapılabilir ve sahte bir kirpiğe ihtiyacınız olacaktır. Profesyonel bir görünüm verecek bir şey satın almak istiyorsanız, bunlar maliyetli olsa da, bunlar bugünlerde oldukça yaygındır..

Kim Kardashian Göz Makyajı

Aşağıda, Kim Kardashian göz makyajının yukarıda gösterilen görüntüye benzemesi için belirtilen adımlar verilmiştir:

 • Temel bir yüz makyajı oluşturmak için yüzünüzde herhangi bir yağ veya kir olmaması çok önemlidir. Bu nedenle bu temel adımdır. Profesyonel bir görünüm elde etmek için derinlemesine temizleyen bir yüz yıkama ürünü satın almalı ve bununla yüzü temizlemelisiniz. Temiz bir yüzey, kompakt ve temeli daha uzun süre tutar.
 • Yüzeyi temizledikten sonra biraz astar uygulamalısınız. Bu günlerde, göz kapaklarındaki gölgeleri daha uzun süre tutacak kapak astarlarını satın alabilirsiniz. Yüzünüz için kullandığınız astarı da kullanabilirsiniz. Bu, düzgün bir şekilde karıştırılmalıdır, böylece gözeneklere oturur ve makyaj tabanını çatlak veya yıpranma olmadan daha uzun süre tutar..
 • Her türlü görünüm için çok önemli ve temel bir şey olan bir kapatıcı satın almalısınız. Çok trend olan ve uygulaması kolay ve yeni başlayanlar için uygun olan stick kapatıcıyı almalısınız. Bunları parmak uçlarına alıp düzgün bir şekilde ve sivilce izleri gibi her türlü leke veya kapatmak istediğiniz herhangi bir şey üzerine uygulayabilirsiniz. Ayrıca çalışan ve düzenli olarak evden çıkmak zorunda olan bayanlar için uygun olan krem ​​bazlı kapatıcıyı da kullanabilirsiniz. Bu daha çok kapatıcı fırçalar veya makyaj süngerleri ile uygulanır. Yaşlanan cilde iyi gelen mineral kapatıcıyı da kullanabilirsiniz..
 • Kapatıcı düzgün bir şekilde uygulandıktan sonra kapaklara fondöten sürmeniz gerekir. Ayrıca yüzün geri kalanında fondöteni düzgün bir şekilde kullanmanız gerekecek..
 • Ardından oluşturmak istediğiniz görünüm tipine göre kompakt ve allık uygulayabilirsiniz..
 • Kim Kardashian göz makyajı için en az 3 çeşit koyu gölgeye ihtiyacınız olacak. Gümüş, bakır ve siyah gölge alabilirsiniz. Bunlar Smokey boğucu bir görünüm vermek için karıştırılabilir.
 • Kenardan başlayın ve kıvrım alanını bakır gölge ile örtün. Kırışıklık için herhangi bir toz rengini de kullanabilirsiniz. Bu, siyah gölgenin renginden biraz daha açık olmalıdır..
 • Başka bir aplikatör alın ve dış kısımdaki siyah gölgeyi kullanın. Bunu karıştırın ve kuyruklu bir oluşum oluşturun.
 • Gümüşü kaş kemiğinde ve iç tarafta kullanın.
 • Alt su hattı için et veya gümüş astar kullanın. Üst kenar için siyah jel astarınızı kullanın.
 • Takma kirpik kullanıyorsanız, bunları taktıktan sonra rimel sürün..
 • İnce uçlu bir aplikatör ile su hattının altındaki alt kenar boyunca bakır veya toz renkli göz farı kullanın. Bu dramatik bir Smokey etkisi yaratacaktır..
 • Görünümü çıplak dudaklar ve şekillendirme için bronzlaştırıcı ile tamamlayın..

Gümüş, koyu tonlar veya parıldayan altın olsun, Kim Kardashian, yüzünde ve dudaklarında sade bir makyajla gerçekten uyumlu olan göz makyajı stillerinin her birini spor yaparken çarpıcı görünüyor. Tek ipucu divas, gözler vurgulanırken dudak makyajını minimumda tutmaktır..

Şimdi sizin için özel bir Kim Kardashian şık görünümünü ortaya çıkardığımıza göre, tek yapmanız gereken trend olan parlak ışıltılı bir göz farı seti seçmek ve sihrinizi üzerinde çalışmak..