Bu aktrisin hayranıysanız, spor yapmayı sevdiği cesur bakışları denemek isteyebilirsiniz. Bunları yapmak çok kolay ve bu tür bir makyajı sürme astar ile yapabilirsiniz. Profesyonel bir görünüm için simli gümüş ve siyah göz farı kullanmanız gerekir. Kirpikler için herhangi bir maskara kullanabilirsiniz. Bunları kullanmak istemiyorsanız, biraz ağır rimel sürmeniz veya daha kalın bir kirpik çizgisi görünümü vermeye yardımcı olan geniş bir astar yapmanız gerekecektir..

Kristen Stewart Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Kristen Stewart göz makyajını oluşturmak için izlemeniz gereken adımlar aşağıdadır.

• Böyle bir görünüme başlamak için yüzünüzü iyice temizlemeniz gerekir. Bu, izlemeniz gereken temel bir adımdır. Yüzeyi temizlemek için derin temizleyici bir yüz yıkama kullanmanız gerekecektir. Ardından astarınız gözeneklere eşit şekilde oturacaktır. Ayrıca biraz nemlendirici yüz yıkama kullanabilirsiniz. Bu, sahip olduğunuz cilt tipine bağlıdır. Yağlı bir cildiniz varsa, yağsız bir derin temizleyici yüz yıkaması satın almanız gerekecektir..

• Yüzeyi kurulayın ve kuru bir yüzeye sahipseniz biraz nemlendirici kullanın. Yağlı bir yüzeye sahipseniz, herhangi bir nemlendirici kullanmaktan kaçınabilirsiniz. Yağ salgısını kontrol etmek için toner kullanmalısınız..

• Ardından bir astar kullanmalı ve uygun şekilde karıştırmalısınız. Aynı astarı göz kapakları için de kullanabilir veya oldukça maliyetli olabilen bir kapak astarı satın alabilirsiniz. Bu, makyajınızın ne kadar profesyonel görünmesini istediğinize bağlıdır. Bazın ciltte uzun süre kalmasını istiyorsanız bir yüz astarı kullanmanız gerekir. Bu, yağlı bir yüzeye sahipseniz de gereklidir, o zaman makyaj çıkma eğilimindedir. Aşırı kuru bir yüzeye sahipseniz, yüzeyi nemlendirmeli ve ardından astar uygulamalısınız.

• Bundan sonra kullanmanız gereken kapatıcıdır. Bu çok önemli bir diğer bileşen çünkü bu kapatıcı olmadan makyaj bazınız düzgün yapılmayacaktır. Yoğun çalışma programları ve daha az uyku nedeniyle bugünlerde sık görülen koyu halkaları gizlemek için bunu kullanabilirsiniz..

• Daha sonra uygun bir fondöten kullanmalısınız. Bu, kapaklara da uygulanmalıdır. Daha sonra biraz kompakt veya gevşek pudra kullanabilirsiniz ve temel makyajınız düzgün bir şekilde yapılır. Allık ve bronzlaştırıcı kullanmak seçime bağlıdır.

• Şimdi bu Kristen Stewart’ın profesyonel görünmesini istiyorsanız, ten renginize benzer bir ten rengi kullanmalısınız. Ayrıca bundan kaçınabilir ve sadece siyah göz farı kullanmaya devam edebilirsiniz. Pembemsi bir ten rengi kullanıyorsanız, bunu kaş kemiklerinden kapağın tamamına kadar tüm göz kapağında kullanın..

• Ardından siyah gölgeyi veya sürmeyi kullanın ve bunu göz kapağına ve kıvrıma kadar iyice karıştırın. Kırışıklığın ötesinde yapmayın. Herhangi bir dış kuyruklu dış cephe yapmayın. Bunu kapalı bir biçimde saklayın.

• Şimdi ince bir aplikatör veya sünger ucu alın. Alt kenarın altına hizalamak için aynı siyah astarı veya sürmeyi kullanın. bunu uzatma.

• Şimdi eyelinerınızı uygun bir şekilde alın ama kuyruk yapmayın..

• Şimdi ışıltılı bir gümüş gölge alın veya bir astar kullanın. Bunu hem alt hem de üst kenarda gözlerin iç tarafına uygulayın.

• Kalın bir maskara katın.