Kırmızı Göz Makyajı bu aralar oldukça trend oldu. İnsanlar bu güzel rengi gerçekten denemeye başladılar ve sonuçlarını dergilerde, televizyonda ve gazetelerde açıkça görebiliyoruz. Herkes aşık gibi görünüyor. Bu nedenle, sadece sizin için etkili bir kırmızı makyaj eğitimi hazırladık..

Gözlerinize Kırmızı Göz Makyajı Nasıl Uygulanır:

Vampir Kırmızısı Görünümü:

kırmızı göz makyajı

Bunun için kırmızı ve siyah göz farınıza ihtiyacınız olacak. İlk önce, fırça ile gözlerinizi biraz kırmızı boyayın. Köşeye yakın alanı dışarıda bırakın. Şimdi siyah göz farını oraya uygulayın. Bunu yaptıktan sonra renkleri karıştırmaya başlayın. Çok uzağa yaymayın. Sonunda ne kadar harika görüneceğine şaşıracaksınız.

Parti Görünümü:

Parti Görünümü

Kendinize güzel bir parti görünümü kazandırmak için kırmızı ve siyah göz farı kullanın. Alt gözünüze de kajal uyguladığınızdan emin olun. Gözün altında olduğu kadar üstünde de lekeli bir görünüm oluşturmaya çalışın. Mümkün olduğunca kalın ve ağır yapın. Fazla yayılmasına izin verme.

Kırmızının Kötü Tonları:

Kırmızının Kötü Tonları

Kırmızı tasarımın kötü tonlarını elde etmek için önce göz kapaklarınızın üzerine biraz kırmızı renk uygulayın. Ardından göz kapağınıza daha koyu bir kırmızı ton kullanın. Şimdi kajalınızı alın ve dış gözünüzün ucunu sınırlayın. Şimdi kırmızının her iki tonunu da çok nazik ve pürüzsüz bir şekilde karıştırın. Sonlara doğru harika sonuçlar elde edeceksiniz..

Basit Kırmızı:

Basit Kırmızı

Makyajın uzun süre dayanabilmesi için önce gözlerinize basit bir baz uygulayın. Şimdi biraz kırmızı göz farı al. Derin ve kırmızı olana kadar her iki gözünüze de uygulamaya başlayın. Ancak bunu aşırıya kaçmayın. Bunu iyi tasarladığınızdan emin olun. Vurgulamak için biraz kajal da kullanabilirsiniz..

Parıldayan Kırmızı:

parıldayan kırmızı

Bu tür bir makyaj için biraz kırmızı göz farı ve astara ihtiyacınız olacak. Ayrıca iyi bir parıltı da kullanabilirsiniz, ancak bu yine seçiminize bağlıdır. Göz farını gözlere uygun şekilde boyayın. Oval bir şekil yaptığınızdan emin olun. Şimdi astarınızı alın ve güzel ve pürüzsüz bir çırpma teli oluşturun. Parıltı ile parlatın.

Mars Suyu:

Mars'ın Suyu

Mars suyunu yapmak için önce eyeliner sürmeniz gerekecek. Bırak kurusun. Daha sonra göz kapaklarınızı kırmızı bir gölge ile boyayın ve etrafına lekeli bir görünüm kazandırmaya çalışın. Karıştırmak için üstüne biraz siyah göz farı kullanın. Çekici görünmesi için sonuna doğru kajal uygulayın.

Güzel Kırmızı:

güzel kırmızı

Bunun için kapaklarınızı şık bir şekilde boyamanız yeterli olacaktır. Önce basit bir kenarlık çizin ve ardından doldurun. Vuruşların pürüzsüz olduğundan ve büyük bir dikkatle yapıldığından emin olun. Darbelerin desenini de değiştirmeyin.

Kızıl Kartal:

Kızıl Kartal

Bu tasarım için lekesiz bir kajal kullanın ve göz kapağının üstünde bir dalga oluşturun. Bundan sonra, göz kapağının geri kalanını kırmızı göz farı ile boyayın. Alt gözde tekrar kajal kullanın ve kırmızı ile sınırlayın. Kızıl Kartal gözünüz hazır olacak.

Yaratıcı Kırmızı Göz:

Yaratıcı Kırmızı Göz

Bunun için gözlerinizi beyaz göz farı ile boyamanız ve ardından biraz astar kullanmanız gerekecektir. Gözün altında ve üstünde kalın kırmızı bir kenarlık oluşturun. Biraz siyah göz farı ile karıştırın ve yaratıcı kırmızı gözünüz gece için hazır olacaktır..