Baltojo aukso grandinėlės yra vienas populiariausių papuošalų vyrams. Grandinės yra kaip visžalės ir visada išlieka paklausos. Tie, kurie mėgsta grandines, gali rinkti įvairius dizainus grandinėse. Baltojo aukso grandinės taip pat yra brangios. Jis niekada nepraranda savo blizgesio. Tai tarnauja tam, kad atrodytų stilingai. Grandinės storis priklauso nuo jos karatų, daugiau karatų ir daugiau kainos. Tačiau išmintingas žmogus visada nori turėti 18 tūkst. Grandinė yra geriausia dovana vyrams. Nes žmogus mėgsta dėvėti grandinę ar žiedą. Tai turi savo reikšmę žmonių galvoje.

Naujausio dizaino baltojo aukso grandinės:

Čia pažvelkite į mūsų 15 populiariausių baltojo aukso grandinių. Pasirinkite savo mylimą žmogų ir pasirinkite.

1. Baltojo aukso inkaro grandinė:

Balto aukso inkaro grandinė

Tai 14k balto aukso vyriška grandinė. Kiekviena ovalo forma yra sujungta viena su kita. Jis yra labai populiarus tarp vyrų. Jame pavaizduota jų tarpusavio vienybė, kaip tvirtai kiekvienas ovalas prilaiko kitą. Kiekvieno ovalo viduje pritvirtinta viena tiesi eilutė. Didelį kabliuką palaiko mažas.

2. Baltojo aukso Rolo grandinė:

Balto aukso Rolo grandinė

Tai rolo balto aukso grandinė. Jame yra apvalios jungtys, sujungtos kartu. Jis būna įvairių dydžių ir dizaino. Jis yra paprastas ir saldus be daug dekoracijų. Ji yra panaši į inkaro grandinę, išskyrus formą. Atrodo, kad ši „Rolo“ grandinė yra subtili, todėl ją reikia prižiūrėti.

3. Baltojo aukso kabelių grandinė:

Balto aukso kabelių grandinė

Tai vyriška balto aukso grandinė. Jį sudaro apvalios arba ovalios jungtys, tvirtinančios viena kitą. Tai atrodo kaip kabelis ir taip pat žinoma kaip grandinės grandinė. Žmonės dažniausiai renkasi šį stilių, nes galite jį dėvėti tiesiog su stilingu pakabuku. Pridėjus pakabuką, jis taps karoliu.

4. Baltojo aukso virvių grandinė:

Balto aukso virvių grandinė

Ši balto aukso grandininė virvių grandinė yra sujungta taip, kad atrodo kaip susipynusi virvė. Jis yra austas pagal spiralinį dizainą ir yra universaliausias dizainas. Dėl susipynusio modelio jis tampa pakankamai stiprus, kad jį būtų galima dėvėti kasdieniame gyvenime.

5. Baltojo aukso kviečių grandinė:

Balto aukso kviečių grandinė

Tai vyriška baltojo aukso grandinė, kurią paprastai sudaro keturi ovalios ir susuktos ovalo formos stendai. Jis yra austas kartu, kad būtų gražiai atrodanti grandinė. Grandinė yra labai stora ir sunki. Tai daugiausia ovalių saitų kryžkelė.

6. Baltojo aukso gyvatės grandinė:

Balto aukso gyvačių grandinė

Ši 18 k balto aukso grandinė neturi apvalių ar ovalių nuorodų. Tai lanksti grandinė, suformuota sujungiant metalinės plokštės išvaizdą. Ši metalinė plokštė yra apvali banguota ir lygi. Tai atrodo kaip gyvatės grandinė, taigi ir jos pavadinimas. Kitas pavadinimas yra Brazilijos grandinė.

7. Baltojo aukso rutulio grandinė:

Balto aukso rutulio grandinė

Tai vyriškos baltojo aukso grandinės su apvaliais rutuliais. Jis taip pat žinomas kaip karoliukų grandinė. Šie mieli karoliukai yra pritvirtinti prie grandinės tam tikru atstumu. Karoliukai atrodo kaip deimanto formos. Tarp kiekvieno rutulio yra maža erdvė. Tarp rutulių galima įterpti ir kitos formos karoliuką.

8. Baltojo aukso dėžutės grandinė:

Balto aukso dėžutės grandinė

Ši dėžutės grandinė turi kvadratinį dizainą, sujungtą tarpusavyje. Tai primena dėžutę. Šioje kvadrato formos balto aukso grandinėje vyrai netgi gali pakabinti pakabuką. Kiekvienoje aikštėje pritvirtinti trys blizgantys deimantai, kurie padidina grandinės grožį.

9. Balto aukso Figaro grandinė:

Balto aukso Figaro grandinė

Tai 14 k balto aukso grandinės vyrai, žinomi kaip „Figaro“. Jame yra 3 apvalios nuorodos, sujungtos viena didele ovalia nuoroda. Jis neturi vienodo dydžio. Ryšys yra plokščias, apskrito ir ovalo formos. Jį dažniausiai dėvi vyrai ir galima dar labiau papuošti pakabukais.

10. Balto aukso Bizantijos grandinė:

Bizantijos balto aukso grandinė

Šioje vyrams skirtoje balto aukso grandinėje yra sujungtų nuorodų grupė. Tai apvalių ir ovalių formų jungčių mišinys. Ši grandinė yra lanksti ir suteikia kaklui malonės. Atrodo, kad nuorodos nusidėvėjo ir pasirodė gražios.

11. Baltojo aukso Venecijos grandinės grandinė:

Baltojo aukso Venecijos grandinė

Ši grandinė taip pat yra kaip dėžutės grandinė, sudaryta iš kvadratinių saitų. Kitaip tariant, jis taip pat atrodo kaip lapų raštas. Stiprios ir storos dėžės yra sujungtos viena su kita ir suteikia išskirtinį objektą. Šios kvadratinės nuorodos, sujungtos kartu, sukuria menininko įspūdį.

12. Baltojo aukso spragėsių grandinė:

Baltojo aukso spragėsių grandinė

Ši spragintų kukurūzų balto aukso grandinė vyrams yra geriausias kasdienio drabužio pasirinkimas. Jis yra lengvas, šilkinis ir lygus. Tai tiesiog suapvalinta grandinė ir gražios užuolaidos ant kaklo. Jis turi įprastą grandinės dizainą. Popkornų grandinėje gali būti įvairių dizainų.

13. Baltojo aukso mėnulio pjovimo grandinė:

Balto aukso mėnulio pjovimo grandinė

Ši grandinė turi apvalius, mažus rutuliukus. Šiems rutuliams suteikiama mėnulio forma. Rutuliai yra sujungti vienas su kitu be vietos. Atrodo kaip Mala. Visi rutuliai yra vienodo dydžio ir dizaino. Kaip ir mėnulis, ši grandinė taip pat suteikia vėsos akims.

14. Baltojo aukso borto grandinė:

Balto aukso pažabota grandinė

Borto grandinėje jungtys yra sujungtos viena su kita ir yra plokščios. Jame yra paprastos apvalios formos nuorodos, sujungtos viena su kita ir sudarančios ramų turtingą gabalą. Galima netgi pavadinti ją susukta grandine, nes apvali grandis yra susukta viena su kita.

15. Balto aukso išgalvota grandinė:

Išgalvota grandinė iš balto aukso

Ši balto aukso grandinė yra išgalvoto dizaino. Jis turi kulkos modelio nuorodą, jungiančią viena kitą su skyle. Išgalvotos grandinės turi standartinių stilių variantų ir yra sukurtos tam, kad į rinką pristatytų kažką naujo. Vietoj kulkos formos gali būti ir kitų dizainų.

Baltojo aukso grandinės vyrams paprastai yra pagamintos iš tauriųjų metalų. Kai kurios grandinės yra drąsios, o kitos – subtilios. Pasirinkus jums tinkamą grandinės tipą, yra didžiulis skirtumas. Tai padeda sustiprinti jūsų asmenybę. Vyrai nenešioja daugiau papuošalų. Subtilus dizainas negali būti dėvimas kiekvieną dieną. Storos grandinės yra grubios, kietos ir lanksčios. Jis nebus lengvai nukritęs nuo kaklo. Grandinės yra paprastos, tačiau padeda pagražinti kaklą.