Viena iš geriausių veido savybių, galinčių suteikti grožio ar neigiamai paveikti bendrą asmenybę, yra lūpos. Rožinės ir lygios lūpos visada yra tiesiogiai susijusios su patrauklumu, o suskeldėjusios, sausos ir tamsios lūpos yra veido bjaurumo priežastis, kuri tampa gėda viešumoje.

Tačiau ne visi gimsta su nepriekaištingomis savybėmis, todėl svarbu suprasti būdus ir natūralias priemones, kuriomis galite pasiekti savo tikslus, kad pasiektumėte tobulą funkciją. Tas pats pasakytina ir apie lūpas. Tiems, kurie nori turėti rožines lūpas, idėja yra laikytis tam tikrų namų procedūrų ir saugių būdų, kurių reikia reguliariai laikytis, kad gautumėte maksimalų rezultatą.

Kaip gauti rožines lūpas

Žemiau pateiktas sąrašas yra paruoštas vartotojų, kurie siekia rožinių lūpų, patogumui. Peržiūrėkite įvairias idėjas ir patarimus, kuriuos galite naudoti be jokių minčių, kaip nepriekaištingai rausvas lūpas pamažu, bet be jokio šalutinio poveikio. Norėdami pasiekti norimų rezultatų, būtinai reguliariai naudokite procedūras.

1. Šveitimas yra svarbus:

Svarbu kartkartėmis šveisti lūpas, kad pašalintumėte negyvą odos sluoksnį ir nešvarumus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai švelniai šeriais dantų šepetėliu naktį švelniai patrinti lūpas. Tai turėtų būti daroma naktį, kad lūpos neskilinėtų, o lūpos būtų minkštos ir elastingos.

2. Geras masažas:

Norint pašviesinti tamsias lūpas, svarbu jas reguliariai maitinti. Sausumas ir drėgmės trūkumas gali būti tamsių lūpų priežastis. Sumaišykite šiek tiek citrinos sulčių ir migdolų aliejų ir kiekvieną naktį prieš miegą 2-3 minutes masažuokite lūpas. Tai tikrai padarys lūpas rausvas.

3. Maitinkite pilvo mygtuką:

Pagal senas močiutės priemones, bambos sutepimas yra netiesioginis būdas maitinti ir lūpas. Keli lašai garstyčių aliejaus bamboje arba „Desi ghee“ šiuo atveju yra geras būdas gydyti sausas ir suskilinėjusias lūpas ir padaryti jas rausvas bei minkštas. Tai yra įrodyta idėja, pasak daugelio vartotojų, kurie gavo norimą rezultatą naudodami šį patarimą.

4. Naudokite granatų sėklas:

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susmulkinti kai kurias granatų sėklas į geros kokybės pieno kremą. Tai turėtų būti tepama ant lūpų prieš miegą kiekvieną naktį. Poveikis gali būti laipsniškas, tačiau tikrai veiksmingas ir po poros savaičių pradės duoti matomų rezultatų.

Kaip gauti rožines lūpas

5. Hidratacija yra svarbi:

Svarbu, kad kūnas būtų hidratuotas iš vidaus, kad oda ir lūpos būtų minkštos ir elastingos. Gerti daug vandens ir sveikų skysčių padės pašalinti toksinus iš lūpų, taip pat nešvarumus ir sausumą. Tai taip pat veda prie rausvų lūpų.

6. Nustokite laižyti:

Nesvarbu, ar tai žinote, ar ne, bet nuolatinis kontaktas su seilėmis gali lūpas išsausinti ir sustiprinti. Labai rekomenduojama, kad jautri lūpų oda būtų švelni ir rožinė, nustoti ją laižyti visą laiką. Ši paprasta idėja tikrai padės jums čia.

7. Laikykitės atokiau nuo rūkymo:

Vienas iš geros sveikatos ir lūpų spalvos žudikų yra rūkymas. Nuolat rūkydami matysite, kad lūpos tampa tamsesnės ir sausesnės. Geriausia pasiekti rožines lūpas – visiškai mesti rūkyti. Jis būtinai padės kartu su kitomis šiame sąraše esančiomis parinktimis.