Ar atrodai jaunesnė? Ar dėl ko nors natūraliai atrodote jaunesnė? Tada taip, yra daug natūralių metodų, kurie padės jums atrodyti natūraliai. Kadangi amžius žmonija ieško medicinos, kad atrodytų jaunesnė, puošni ir gyvybinga, nepaisant didėjančio amžiaus.

Atrodyti jaunesniam nei jūsų amžius yra fantazija ne tik moteriai žmonijai, nes pats žmogus pasiduoda metodais ar metodais, kurie gali sugrąžinti kažkada prarastą blizgesį ir malonę. Taigi, tai audringas metas, kai žmonės desperatiškai ieško būdų, patarimų ir gudrybių, kaip atgaivinti ir sugrąžinti prarastą senovinį žavesį, pasiduoti gydymui, pažangiai kosmetinei pagalbai ir netgi eiti po peiliu..

Kaip natūraliai atrodyti jauniau

Geriausi būdai ir patarimai, kaip natūraliai atrodyti jaunesni:

Yra tiek daug patarimų ir būdų, kaip natūraliai atrodyti jaunesni. Todėl atidžiai perskaitykite šį straipsnį, kad gautumėte jaunesnės išvaizdos odą.

1. Venkite saulės spindulių ir rūkykite cigaretes:

Kaip natūraliai atrodyti jauniau 1

Saulės ultravioletiniai spinduliai gali sužeisti ir sudeginti odą, todėl sutepkite ir SPF apsaugos nuo saulės losjonu, kuris padės apsaugoti jūsų odą, jei ilgą laiką išeisite į lauką. UV spinduliai ir cigaretės turi kancerogenų, galinčių seninti kūną ir odą.

2. Alyvuogių aliejus:

Kaip atrodyti jauniau Natūraliai alyvuogių aliejus

Oksidacijos ir redukcijos procesai gali lemti odos ląstelių mirtį, susidarant laisviesiems radikalams. Alyvuogių aliejus turtingas junginiais, kurie mažina oksidacinį poveikį. Antioksidantai, esantys alyvuogių aliejuje, apsaugo odą nuo užteršimo, taip pat alyvuogių aliejaus užtepimas prieš tai, po sąlyčio su saule, padeda apsaugoti odą nuo UV spindulių.

3. Kasdien suvartokite 5 porcijas vaisių ir daržovių:

Natūralūs vaisiai, kaip atrodyti jaunesni

Juose gausu antioksidantų ir kovos su vėžiu savybių, kurios gali padėti atrodyti jaunesnei. Antioksidantai yra maistinės medžiagos, kurios ląstelių lygiu neutralizuoja žalą sukeliančius laisvuosius radikalus. Antioksidantai gali padėti jums atrodyti jaunesniems, nes laisvieji radikalai suteikia kūnui ir odai ypač senti. Vaisiai ir daržovės, kuriuose daugiausia antioksidantų, yra uogos, granatai, vynuogės, kopūstai, raudonieji kopūstai ir Briuselio kopūstai. Tai yra vienas iš geriausių atsakymų, kaip natūraliai atrodyti jaunesnė oda.

4. Balinkite šypseną:

Niekas nesako paauglystės kaip ideali, balta šypsena. Deja, daugelio metų kava ir alkoholis iš tikrųjų gali pakenkti mūsų perlamutriniams baltymams. Puikus būdas kovoti su tuo yra nuryti bet kokius kraujuojančius skysčius per šiaudelį ir investuoti į balinančią dantų pastą. Vienas paprastesnis triukas yra apsirengti lūpų dažais mėlynais, kitaip raudonais atspalviais, kurie skiriasi nuo oranžinių, kitaip rudų, nes tai akimirksniu sukels baltesnių dantų klaidinimą.

5. Gerkite daug vandens:

Ar žinote, kaip vandens pagalba padaryti odą jaunesnę? Vanduo yra nepaprastai svarbus geram kūno funkcionavimui, be to, reikia suvartoti pakankamą vandens kiekį, kad kompensuotumėte susilpnėjusį vandens praradimą (kaip įprastų biologinių procesų, tokių kaip prakaitavimas ir šlapinimasis, dalis). Jei organizmas yra dehidratuotas, pabandykite kompensuoti prarastą vandens kiekį, nukreipdami skysčius į svarbiausius organus, tokius kaip širdis ir kepenys, todėl atimdami odą iš vandens, dėl kurio oda gali būti pažeista, todėl reikia išlaikyti pakankamą vandens kiekį (mažiausiai 2 litrai per dieną).

6. Kova su stresu:

Tai nėra mitas, dėl kurio per didelis stresas gali sukelti žilus plaukus, tačiau nuolatinis stresas gali sukelti plaukų slinkimą, sausą odą, trapius nagus, taip pat pabloginti spuogus, o kortizolis yra laisvas dėl blogo streso … Kortizolis suyra odos ląsteles, dėl kurių atsiras raukšlių, todėl valdykite stresą, apsvarstydami 100 būdų, kaip sumažinti stresą.

7. Mesti rūkyti:

Kaip atrodyti jaunesniam Natūraliai mesti rūkyti

Dėl rūkymo greitai atrodote vyresnis, nes jūsų dantys ir nagai tampa geltoni, o oda susiraukšlėjusi, nes rūkymas neleidžia į kraują patekti mažiau kraujo ir deguonies.

8. Treniruotės, kad atrodytumėte jaunesnės, išlaikykite savo kūną ypač jaunatvišką:

Natūralios treniruotės, kaip atrodyti jauniau

Pratimai gali padėti išlaikyti tinkamą svorį; sunkūs žmonės linkę atrodyti didesni nei yra. Pratimai gali sumažinti riziką susirgti ligomis, kurios gali jus seninti. Be to, jis pagerina kraujotaką, taip pat išlaiko jūsų raumenų tonusą ir suteikia jums papildomą jaunatvišką išvaizdą. Pratimai yra vienas iš geriausių patarimų, kaip padaryti odą jaunesnę.

9. Pakankamai miegokite teisinga laikysena:

Kaip atrodyti jaunesniam Natūraliai gerai išsimiegokite

Rekomenduojama, kad 6–8 valandos įprasto miego naktį padėtų laisviems augimo hormonams, kurie palaiko odą sveiką ir gerai maitina. Padėtis, kai mes miegame, taip pat gali turėti įtakos odai, nes atsigulus ant šono veido oda patiria papildomą spaudimą, dėl kurio gali atsirasti papildomų raukšlių, kitaip odos raukšlės, todėl pageidautina, kad žmogus miegotų tiesiai ant nugaros. Gerai miegodami taip pat natūraliai atrodote jaunesni.

10. Veido joga skulptūrinei išvaizdai:

Kaip atrodyti jaunesniam Natūraliai joga

Kaip padaryti odą jaunesnę, naudojant jogą kaip ginklą, tikrai yra gana populiarus triukas, kurį visada galite rasti fitneso ir grožio žurnaluose. Ypač veidui skirta joga padeda sušvelninti jūsų odą, todėl ji tampa stangresnė ir stangresnė, galbūt padėdama jums pasiekti tą dailų, jaunatvišką, atrodantį vaizdą. tai lengva ir jiems nereikia jokių išorinių ar profesionalių konsultacijų.

11. Šukuosenos keitimas:

Jūs tikriausiai dažnai pastebėjote, kaip jūsų mėgstamiausi ekrane kartais atrodo jaunatviški, o kartais jie atrodo gana seni. Daugelis šio elgesio būdų yra susiję su jūsų plaukų nešiojimo būdu. Turite galvoti, kaip natūraliai atrodyti jauniau naudojant šukuosenas? Vietoj vidurio skilimo ar aptakių plaukų rinkitės sunkius kirpčiukus ar šonines dalis. Pririškite plaukus prie aukšto ponio, o ne prie žemo, pridėkite garbanų ir atšokkite plaukus, kad pakeistumėte savo išvaizdą.

12. Makiažo stebuklai:

Kartu su šukuosenomis makiažas taip pat turi didžiulį vaidmenį jūsų išvaizdoje. Kaip padaryti odą jaunesnę naudojant makiažą? Pakeiskite tamsesnius atspalvius į šviesesnius. Vietoj raudonų vampyrų lūpų dažų rinkitės rožinę fuksiją arba vietoj juodų akių šešėlių naudokite rudos arba mėlynos spalvos atspalvius. Be to, kuo mažiau kepsite veidą, tuo jauniau atrodysite. būtinai sumaišykite makiažą, atitinkantį jūsų odos atspalvį, užuot pasirinkę tamsesnį įdegį.

13. Nevartokite alkoholio ir narkotikų:

Nerūkyti

Su senatve atsiranda vis neišvengiamos raukšlės ir raukšlės šalia akies, šiek tiek varnos kojų antakių sankirtoje arba tiesiog galimas odos išblukimas ar prišvartavimas, kuris palieka praėjusių amžių patirtį. Venkite alkoholio ar narkotikų pertekliaus, nes jie linkę apsunkinti jūsų odos amžių.

14. Savikontrolė:

Kai kuriems senėjimas yra reiškinys, pasireiškiantis iki vėlumos, tačiau daugeliui odos senėjimas pradeda pasireikšti gana nestabiliame amžiuje. Vienintelis kurortas, likęs po to, yra beviltiškas poreikis susigrąžinti kažkada jovialinę odą, bet sugadinti jūsų odą, išbandyti įvairias procedūras gali būti neįtikėtina idėja, nesvarbu, ar tai būtų finansiškai, ar sveikatos požiūriu. Tada kaip namuose atrodyti natūraliai jaunesnei? būkite gerai apsirengę, nenusitrynę, tačiau linksmi drabužiai, nuolat prižiūrėkite savo odą ir, žinoma, prarasite papildomą blizgesį čia ir ten, kad suteiktumėte sau sveiką spindesį.

15. Estrogeno patikrinimas:

Tai gyvybiškai svarbi moksliškai įrodyta teorija, kai sveiką seksualinį gyvenimą turinčios moterys dažnai sensta vėliau arba lėčiau. Taip yra todėl, kad jūsų moteriški hormonai lytinių santykių metu visada yra mankštinami ir naudojami, kad galėtumėte išlaikyti savo išvaizdą ir jaustis jauni.