Net dabartinė pandemijos padėtis tikrai nesustabdė vartotojų pirkti kosmetikos gaminių. Galų gale niekas nenori atrodyti kaip zombis didinant skambučius! Dabar, kai apsipirkimas internetu tapo „nauja norma“, gana painu pasirinkti patikimus prekės ženklus iš milijono kitų. Kad padėtume jums pirkti geriau, mes sudarėme 10 aukščiausios klasės kosmetikos prekių ženklų pasaulyje sąrašą, kurie yra žinomi dėl aukščiausios klasės įvairiausių grožio produktų.!

Nuo pagrindinių šukuosenų lūpų dažų ir korektorių iki profesionalių šepetėlių ar mineralinio makiažo, šie prekės ženklai turi juos visus! Taigi, skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie šiuos tarptautinius kosmetikos prekės ženklus, kurie yra bendras grožio žaidimo lygis!

10 populiariausių prabangių kosmetikos prekių ženklų pasaulyje 2021 m.

Dabar pažvelkime į 10 geriausiai parduodamų kosmetikos prekių ženklų pasaulyje, kurie patenka į „aukščiausios klasės“, „prabangos“ kategoriją:

1. Estée Lauder:

„Estée Lauder“ yra amerikiečių daugiafunkcinė įmonė, pavadinta jos įkūrėjo ir mūzos Estée Lauder vardu. Verslą ji pradėjo nuo pagrindinės filiosfijos – kiekviena moteris atrodė graži ir pasitikinti savimi. Tai, kas prasidėjo kaip 4 produktų kosmetikos kompanija, tapo vienu sėkmingiausių ir brangiausių kosmetikos prekių ženklų pasaulyje. Šiandien Estée Lauder siūlo platų odos priežiūros ir makiažo priemonių asortimentą tiek vyrams, tiek moterims. Perkamiausi iš jų yra pažangus naktinio remonto serumas, dvigubo nusidėvėjimo pagrindas, pažangios naktinės mikro valymo putos ir kt.

2. Chanel:

„Chanel“ yra prancūzų prabangos prekės ženklas, kurį 1910 m. Įkūrė garsus dizaineris Coco Chanel. Iki 1970 -ųjų „Chanel“ įsitraukė į kosmetikos verslą ir greitai pajuto savo buvimą konkurencinėje rinkoje. Šiandien „Chanel“ prekės ženklo vertė yra maždaug 13,7 milijardo JAV dolerių, todėl tai yra vienas populiariausių kosmetikos prekių ženklų pasaulyje. Dėl brangios kainos tai siejama su prabanga. „Chanel“ makiažo ir grožio produktai yra geidžiamiausi elito grupių vyrų ir moterų.

3. Dioras:

„Dior“ yra trumpa „Christian Dior SE“, prabangaus prancūzų mados prekės ženklo, forma. Tai vienas garsiausių kosmetikos prekių ženklų, patenkantis į prabangos kategoriją. Menininkai ir makiažo ekspertai garantuoja šio prekės ženklo nepriekaištingą apdailą ir nepriekaištingą produktų kokybę. Prekės ženklas ypač populiarus kuriant ikoninius „Rouge Dior“ lūpų dažus – klasikinį ryškiai raudonos spalvos atspalvį. Sugrįžimo kolekcijoje siūloma apie 75 atspalvių, į kuriuos taip pat įeina įvairūs aktai. Kiti geriausiai parduodami „Dior“ produktai yra jo pagrindas, putlus blizgesys ir tušas.

4. Anastasia Beverly Hills:

Anastasia Beverly Hills arba ABH yra vienas perkamiausių kosmetikos prekių ženklų pasaulyje. Amerikos prabangos kompanijos grynoji vertė 2020 metais viršija 800 milijonų JAV dolerių. Prekės ženklo įkūrėja Anastasia Sore yra vadinama „antakių karaliene“, išradusia daugybę žaidimų, keičiančių akis, blakstienas ir antakius. Daugiau nei 84% klientų antakių formavimo įrankius, lazdeles ir pieštukus įvertina 5 prieš 5, akivaizdu, kodėl ji nusipelno šio titulo. ABH taip pat populiarus dėl kitų produktų asortimento, tokių kaip lūpų dažai, spalvų paletės, žymekliai, gruntai ir kt.

5. YSL:

Yves Saint Laurent arba YSL neabejotinai yra vienas brangiausių ir aukščiausios klasės kosmetikos prekių ženklų pasaulyje. Prekės ženklas nepasiekiamas standartinei klientų bazei dėl didelių kainų etikečių. Tačiau dėmesys detalėms, kokybė ir naujovės daro juos kiekvieną centą. Šis pagrindinis kosmetikos milžinas yra pagrindinis konkurentas kitiems dideliems prekės ženklams, tokiems kaip „Dior“ ir „Armani“. Patraukli YSL makiažo dalis yra prabangus įpakavimas, dėl kurio norisi akimirksniu juos nusipirkti. Šios kompanijos „Pure Shots“ odos priežiūros priemonių asortimentas pelnė pagirtinus daugelio klientų atsiliepimus.

6. Shiseido:

„Shiseido“ yra japonų kompanija, kuri yra viena seniausių ir geriausiai parduodamų kosmetikos prekių ženklų pasaulyje. Ji turi nuolatinių naujovių ir revoliucinių grožio ir makiažo produktų reputaciją. Šis kosmetikos prekės ženklas yra laikomas prabangiu prekės ženklu Europoje ir JAV, tačiau tinka visiems Azijos šalių rinkos segmentams. „Shiseido“ priklauso daug aukščiausios klasės kosmetikos prekių ženklų, tokių kaip „NARS“, „bareMinerals“, „Anessa“ ir tt. Ji siūlo platų produktų asortimentą vyrams ir moterims, įskaitant apsaugos nuo saulės, odos priežiūros, makiažo ir grožio priemones. Neseniai bendrovė paskelbė save kaip „žiauriai laisvą“ prekės ženklą, nebent tai būtų įpareigota įstatymų.

7. Klairai:

Gerbiamieji, „Klairs“ yra vienas populiariausių Korėjos kosmetikos prekių ženklų, gerbiamų dėl aplinkai nekenksmingų produktų. Bendrovė yra žinoma dėl naujoviškų odos priežiūros ir makiažo produktų pristatymo, kurie visiškai nėra žiaurūs. „Klairs“ taip pat yra žinomas kaip „šventojo gralio“ prekės ženklas žmonėms, turintiems jautrią odą, dėl švelnių, tačiau veiksmingų preparatų. Valymo ir naktinio remonto asortimentas iš „Klairs“ sukėlė daug ažiotažo rinkoje. Nepaisant aukštų kainų (tokiose šalyse kaip Indija), „Klairs“ laimėjo daugelio klientų, kurie tapo prekės ženklo šalininkais, širdis.

8. Sefora:

„Sephora“ yra rojus makiažo mėgėjams ir profesionaliems menininkams, siūlantis daugybę kosmetikos, makiažo priemonių, odos priežiūros produktų. „Sephora“, užimanti didžiulę 30% rinkos dalį JAV makiažo pramonėje, yra dominuojanti šio verslo veikėja. Klientai plūsta į „Sephora“ ne tik pirkti produktus, bet ir tiesiogiai iš ekspertų mokosi kai kurių metodų bei patarimų. Bendrovė siekia suteikti neprilygstamą klientų patirtį, kuri yra viena iš didžiulės sėkmės paslapčių. Kartu su „Sephora“ makiažo linija prekės ženklas taip pat siūlo produktus iš daugelio geriausiai parduodamų kosmetikos prekių ženklų pasaulyje, tokių kaip „Benefit“, „Estee Lauder“, „Armani“ ir kt..

9. M.A.C:

„M.A.C Cosmetics“ yra vienas iš pirmaujančių kosmetikos prekių ženklų pasaulyje, kilęs iš Toronto, Kanados. Tai taip pat yra vienas iš labiausiai pageidaujamų profesionalių menininkų makiažo produktų dėl nepriekaištingos apdailos, kurią jie suteikia po taikymo. Visa „MAC“ kosmetikos „Makeup Art Cosmetics“ forma, kurią įkūrė dvi makiažo meistrės, fotografės. Šiuo metu prekės ženklas siūlo daugiau nei 7000 skirtingų tipų odos, veido, lūpų ir akių produktų. MAC taip pat turi išskirtines parduotuves ir prekių ženklų pardavimo vietas daugiau nei 120 pasaulio šalių.

10. Lakme:

Kalbant apie Indijos klientų emocijų ir grožio poreikių fiksavimą, niekas to nedaro geriau nei Lakme! Tai neabejotinai yra vienas geriausių Indijos prekės ženklų, kurio tikslas yra pasiūlyti aukštos kokybės produktus už patogias kišenines kainas. Taigi, įperkama prabanga yra tinkama „Lakme“ kategorija! Remiantis tyrimu, „Lakme“ užima beveik 17% rinkos dalies šalies kosmetikos pramonėje, todėl tai yra vienas didžiausių ir žinomiausių pavadinimų. Sėkmė slypi nuolat naujoviškuose produktuose, atitinkančiuose Indijos odą ir klimato sąlygas. Prekės ženklas siūlo platų odos priežiūros ir makiažo prekių asortimentą, kad improvizuotų natūralų pirkėjų grožį.

Tai vieni populiariausių kosmetikos prekių ženklų pasaulyje. Bet jei esate grožio pasaulyje, akivaizdu, kad sąrašas nėra išsamus. Pasaulyje yra tiek daug kitų prekės ženklų, tokių kaip Bobby Brown, Loreal, Maybelline, Lancome ir kt., Kurie keičia grožio industrijos veidą. Taigi, kuris yra jūsų mėgstamiausias kosmetikos prekės ženklas ir kodėl?