Komercinėje rinkoje yra įvairių valiklių, tačiau niekas neprilygsta natūraliems naminiams receptams. Namų valikliai, pagaminti iš 100% natūralių ingredientų, yra ne tik draugiški kišenėms, bet ir efektyvesni odai. Cheminės medžiagos, esančios komerciniuose valikliuose, gali sudaryti bėrimus ar niežti jūsų odą.

Namų valikliai

Kadangi svarbu, kad mūsų veidas būtų švarus, be purvo ir aliejaus, patartina išbandyti namines valymo priemones. Virtuvėje lengvai rasite reikalingų ingredientų. Čia yra 9 populiariausių namų valiklių sąrašas.

Geriausi namų valikliai:

1. Medaus valiklis:

Namų valikliai 1

Medus tinka visų tipų odai. Prieš tepdami medų ant veido, būtinai pašalinkite makiažą. Pradėkite sudrėkinti veidą drungnu vandeniu ir tada į delną įpilkite šiek tiek medaus. Jei medus yra per storas, praskieskite, įpildami šiek tiek vandens. Sukamaisiais judesiais įmasažuokite į odą. Prieš plaudami palikite jį veikti penkias minutes. Išdžiovinkite veidą.

2. Alyvos valiklis:

Namų valikliai 2

Prieš tepdami veidą, turite sumaišyti dviejų rūšių aliejų. Taigi paimkite dubenį ir supilkite šaukštelį ricinos aliejaus kartu su ½ šaukštelio bet kokio aliejaus, pavyzdžiui, simondsijų, vynuogių sėklų, saulėgrąžų sėklų, abrikosų branduolių, saldžiųjų migdolų ar avokadų. Užtepkite šį valiklį prieš miegą, įmasažuodami į odą. Tada įmerkite nedidelį rankšluostį į karštą vandenį ir minutę juo uždenkite veidą. Pakartokite, kol įsigers visas aliejus. Baigę nuvalykite veidą rankšluosčiu.

3. Avižinių dribsnių valiklis:

naminiai valikliai 3

Sumaišykite keletą smulkiai sumaltų avižų ir smulkiai sumaltų migdolų miltų. Įpilkite pasirinkto skysčio, pavyzdžiui, vandens, pieno, jogurto, citrinos sulčių, rožių vandens, medaus, glicerino ir kt., Ir gerai išmaišykite. Galite pridėti keletą lašų eterinių aliejų, tokių kaip rozmarinų, pipirmėčių, levandų, ramunėlių eteriniai aliejai. Sudrėkinkite veidą ir pirštais įmasažuokite mišinį į odą. Nuplaukite jį vėsiu vandeniu ir nusausinkite veidą.

4. „Apple“ valiklis:

Namų valikliai 4

Virtuviniame kombaine sumaišykite dvi skiltelės nulupto obuolio, ½ puodelio paprasto jogurto, ½ šaukšto alyvuogių aliejaus ir ½ šaukšto medaus. Užtepkite mišinį ant veido ir palikite veikti penkias minutes, prieš nuplaukite drungnu vandeniu.

5. Medus & Citrinų valiklis:

naminiai valikliai

Paimkite dubenį ir sumaišykite ½ puodelio avižų, ¼ puodelio šviežių citrinų sulčių, ¼ puodelio vandens ir ½ šaukšto medaus. Prieš nuplaudami drungnu vandeniu, sudrėkinkite veidą ir trisdešimt sekundžių gerai įmasažuokite į odą.

6. Agurkų valiklis:

Namų valikliai 6

Sumaišykite ½ puodelio paprasto jogurto, ½ vidutinio dydžio kubeliais pjaustyto agurko ir penkis smulkintus mėtų lapelius. Užtepkite pastą ant drėgno veido ir palikite penkias minutes pailsėti. Nuplaukite drungnu vandeniu. Šis valiklis puikiai tinka normaliai odai.

7. Jogurto valiklis:

Namų valikliai 7

Galite į savo odą patepti paprasto jogurto arba įpilti šaukštelį šviežių citrinų sulčių kartu su eteriniais aliejais, tokiais kaip levanda ar vanilė. Citrinų sultys maloniai sutraukia, o eteriniai aliejai maloniai kvepia. Masažuokite mišinį ant drėgno veido trisdešimt sekundžių, tada nuplaukite.

8. Papajos valiklis:

Namų valikliai 8

Virtuvės kombaine arba trintuve sumaišykite didelį nuluptą alavijo lapą, nuluptą mažą papajos gabalėlį, šaukštą medaus ir šaukštą paprasto jogurto. Sklandžią pastą paskirstykite ant drėgno veido ir palikite keletą minučių. Nuplaukite drungnu vandeniu.

9. Pomidorų valiklis:

Namų valikliai 9

Paruoškite lygią pastą, sumaišę prinokusį pomidorą su dviem šaukštais pieno ir dviem šaukštais šviežių apelsinų, citrinų ar laimų sulčių. Sudrėkinkite veidą ir tepkite mišinį ant odos. Nuplaukite jį drungnu vandeniu, palikite kelioms minutėms.