Veido valikliai vaidina didžiulį vaidmenį mūsų kasdieniame gyvenime. Mes juos naudojame atsikėlę ryte ir naktį, kai grįžtame namo po įtemptos dienos. Jie pašalina per dieną susikaupusį aliejaus perteklių ir kitas išorines teršalus. Kai kurie iš mūsų mano, kad kiekvienas valiklis yra geriausias mūsų odai.

Deja, jų nėra. Kai kuriuose iš šių produktų yra elementų, kurie gali netikti visiems odos tipams. Todėl veido valiklį turime rinktis ypač atsargiai. Čia yra sąrašas geriausių veido valymo priemonių, kurias galite naudoti šiuo metu.

Geriausi Indijos veido valikliai:

1. „Boielements“ jautrios odos valiklis:

veido valiklis

Tai geriausias šiuo metu prieinamas veido valiklis, kuris švelniai nuvalys odą ir sėkmingai pašalins visas išorinės taršos formas. Tirpalas įsiskverbia giliai į odą, kad efektyviai pašalintų visas šiukšles ir taptų lygi. Po pirmojo naudojimo matysite matomus rezultatus.

2. Puikiai prabangus BFF kasdieninis šveičiamasis veido prausiklis:

Veido valikliai2

Produktas yra populiarus tarp moterų kaip šveitiklių karalius. Tai padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir priverčia odą natūraliai švytėti. Jame yra lengva formulė, todėl jis yra kasdienis produktas. Skirtingai nuo daugelio šveitiklių, BFF kasdieninis šveičiamasis veido prausiklis gali būti naudojamas kasdien nepažeidžiant viršutinių odos sluoksnių. Trumpai tariant, šis produktas neišsausins ​​odos, nesvarbu, kiek kartų ją naudojate per savaitę.

3. La Roche-Posay Toleriane Dermo valiklis:

Veido valikliai 3

Moterims, turinčioms jautrumą, šis produktas bus tinkamas. Šis putojantis veido valiklis tinka visų tipų odai ir pasirodė esąs naudingas šalinant makiažą.

4. Peter Thomas Roth gelis nuo senėjimo:

Veido valikliai4

Jei turite mišrią odą, tai bus idealus veido valiklis. Produktas sėkmingai nuplauna amžiaus žymes. Naudodamiesi šiuo veido valikliu, galite atsikratyti riebios odos.

5. Puikiai prabangus lyčių lenkimo gabalėlių valymo baras:

Veido valikliai5

Už prieinamą kainą galite įsigyti šią nuostabią valymo juostą, kuri šiuo metu taip pat yra viena iš labiausiai vertinamų grožio produktų. Juosta atrodo paprasta, tačiau puikiai veikia efektyviai pašalindama iš odos teršalus. Šis šokolado spalvos batonėlis tinka visų tipų odai.

6. „Clarins“ valomasis pienelis su gencijonu:

Veido valikliai6

Valymo priemonė nuramina odą, pašalindama visas šiukšles, naudodama gilų valymą. Jei jūsų veidas atrodo purvinas ir riebus, negalvokite apie jokius kitus grožio produktus, išskyrus Clarins valomąjį pieną su gencijonu. Produktas tinka ir brandžioms moterims.

7. „Replenix“ sustiprintas šveitimo šveitiklis:

Veido valikliai7

Tai vienas geriausių putojančių veido šveitiklių. Moterys, turinčios spuoguotą odą, gali laisvai naudoti šį produktą. Veido šveitiklyje gausu vertingų elementų, kurie pašalina odos nešvarumus ir įstrigusį aliejų.

8. Jan Marini Bioglycolic riebios odos valymo gelis:

Veido valikliai8

Jei jūsų oda sukelia rimtų problemų, nuraminkite ją Jano Marini biografiniu valymo geliu. Produktas tinka riebiai odai. Jis pagerina odos tonusą, atsikratydamas nuobodžios odos. Panaudoję šį produktą, pajusite natūralų jaunatvišką švytėjimą.

9. Mario Badescu fermentinis valomasis gelis:

Veido valikliai9

Šis valymo gelis geriausiai tiks ant spuogų linkusios odos ir duos matomų rezultatų. Jei bandote lengvai pašalinti makiažą, geriausias sprendimas yra fermentinis valomasis gelis, kurį sukūrė Mario Badescu.