Güneş gözlükleri, gözleri güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumak için tasarlanmıştır. Mercek, göz merceğine zarar verebilecek UV ışınlarından uzak durmanıza yardımcı olmak için polarize edilebilir veya karartılabilir. Bugün sahip olduğumuz güneş gözlükleri en iyi kalitede yapılmıştır. Sadece korumakla kalmazlar, aynı zamanda moda göz önünde bulundurularak yapılırlar. Mevcut güneş gözlükleri, onlara bir stil ifadesi vermek için farklı şekillerde renklendirilmiş ve çerçevelenmiştir. Bu yeşil güneş gözlükleri gibi çeşitli renkler arasından seçim yapın.

yeşil güneş gözlüğü

Hindistan’da Yeşil Renkli Güneş Gözlüğünün Farklı Tonları:

Güneş gözlükleri aynı anda hem havalı hem de şık görünebiliyorsa, sahip olunabilecek en iyi aksesuardır. Yeşil renkli çerçeveli ve lensli 10 şık ve markalı güneş gözlüğü listesi.

1. Klasik Aviator Yeşil Güneş Gözlüğü:

Klasik Aviator Yeşil Güneş Gözlüğü

Havacı tarzındaki bu klasik yeşil güneş gözlüklerinin modası geçemez. Sofistike sızıyorlar ve nedensel ve resmi giyim için en uygun olanlardır. Yeşil lens hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. Nihai stil ifadesini yapmak için bunları seçin.

2. Wayfarer Tipi Yeşil Çerçeve Güneş Gözlüğü:

Wayfarer Tipi Yeşil Güneş Gözlüğü

Yolcu stili, hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılan bir başka klasik stildir. Bu çerçevenin temiz çizgileri çok düzgün ve bu da onu her yaş için uygun kılıyor. Yeşil lens drama yaratır ve bu nedenle benzer kıyafetlerle eşleştirmek için kullanılır..

3. Tuttolente Yeşil Güneş Gözlüğü:

Tuttolente Yeşil Güneş Gözlüğü

Yeşil lensli bu süper havalı güneş gözlükleri, modaya uygun ve modaya uygun insanların tam olarak istediği şeydir. Güneş gözlükleri renkli bir görünüme sahiptir. Modaya uygunsanız ve ultra havalı bir görünüm istiyorsanız bu çerçevesiz güneş gözlüklerini seçin..

4. Yeşil Çerçeveli Retro oval Şekilli Güneş Gözlüğü:

Retro oval Yeşil Güneş Gözlüğü

Çok retro bir his için bu retro görünümlü yeşil çerçeveli güneş gözlüklerini seçin. Çerçevenin oval şekli güneş gözlüklerine çok zarif bir görünüm kazandırıyor. Çerçevenin rengi yeşil ve lens siyahtır, bu da harika bir kontrast sağlar.

5. Güzel Nane Yeşili Güneş Gözlüğü:

Nane Yeşili Güneş Gözlüğü

Bu klas görünüm için bu nane yeşili güneş gözlüklerini seçin. Nane yeşili çerçeveli güneş gözlükleri, en sevdiğiniz kıyafetle eşleştirmek için mükemmeldir. Size tam koruma sağlamak için bu tonları seçin.

6. Tam Yeşil Tek Lensli Güneş Gözlüğü:

Tam Yeşil Tek Lensli Güneş Gözlüğü

Yeşil renkteki bu tek lensli güneş gözlükleri son derece şıktır. Lens, her iki göz için de kusursuz bir şekilde yaratılmıştır ve bu da onu daha şık hale getirir. Bunlar hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilebilir.

7. Tasarımcı Akılda Kalan Yeşil Çerçeve Güneş Gözlüğü:

Tasarımcı Akılda kalıcı Yeşil Çerçeve Güneş Gözlüğü

Bayanlar güneş gözlüğü söz konusu olduğunda daha şık bir görünüm tercih ederler. Tasarımcı çerçeveli bu yeşil güneş gözlüğü camları, daha cesur bir görünüm için çok uygundur. Şekiller çiçek veya kalp olabilir.

8. Mirror Green Lens Güneş Gözlüğü By Ray yasağı:

Mirror Green Lens Güneş Gözlüğü By Ray ban

Ayna efektindeki bu havalı gölgeler, en çok beğenilen güneş gözlüklerinden biridir. Lensin ayna etkisi oldukça şık bir görünüm sağlar. Bunları en sevdiğiniz kot pantolonunuzla eşleştirin ve şehrin konuşması olmaya hazırsınız..

9. Renkli Yeşil Güneş Gözlüğü:

Renkli Yeşil Güneş Gözlüğü

Renkli yeşil güneş gözlükleri, çok yaygın olan başka bir güneş gözlüğü türüdür. Çok klasik bir görünüm olarak kabul edilirler ve bu nedenle hem erkekler hem de kadınlar için uygundurlar. Bunlar herhangi bir gündelik veya resmi görünümle eşleştirilebilir..

10. Spor için Kireç Yeşili Güneş Gözlüğü:

Spor için Kireç Yeşili Güneş Gözlüğü

Bu limon yeşili güneş gözlükleri, yazın harika giden havalı tonlardır. Kireç yeşili renk, yaz için mükemmel olan çok havalı bir görünüm verir. Gölgeler sportif bir etkiye sahiptir ve bisiklet sürerken veya herhangi bir spor yaparken havalı görünür..

Yeşil güneş gözlükleri çeşitli tiplerde gelir. Görünümünüze uygun olanı seçin ve en iyi görünümünüz haline getirin. Yeşil rengin kendisi çeşitli tonlara sahiptir, bu nedenle koyu yeşil, açık yeşil, limon, nane vb. arasından seçim yapın. Bunların her biri gözlerinizin ihtiyaç duyduğu korumayı sağlayacaktır. Güneş gözlükleri sizi güneşin parıltısından ve UV ışınlarının zararlı etkisinden uzak tutacaktır. Bu güneş gözlükleri, renk çok havalı olduğu için çok yönlülük sağlar..