Her kızın her zaman en iyi şekilde görünmek istemesi çok doğaldır. Kusurlarınızı gizlemek ve güzel görünmek için her zaman makyaj yapabilirsiniz, ancak içten gelen doğal güzellik rakipsiz bir şeydir. Hızlı sonuçlar verdiğini iddia eden ancak uzun vadede cildinize yarardan çok zarar veren güçlü kimyasallarla dolu birçok güzellik ürünü bugün piyasaları dolduruyor..

Fullers Toprak Kremleri Nasıl Çalışır?

Henüz bilmeyenleriniz için multani mitti’nin birçok cilt faydası vardır. Büyük bir emici güce sahiptir &, Mineraller açısından zengindir ve akneyi azaltmak için çok iyi çalışır. Aşırı yağlı cilde sahip olanlar, ciltlerindeki fazla sebumu emmek ve yüzdeki gözeneklerini açmak için yaz aylarında kullanabilirler. Bu, cildinizin daha az yağlı görünmesini sağlar ve sonunda yeni sivilcelerin sıklığının azalmasına ve daha önce mevcut olan sivilcelerin boyutunun azalmasına yol açan beyaz nokta ve siyah nokta oluşumunu da önler. Multani mitti’de bulunan magnezyum klorür maddesi de güçlü antibakteriyel özelliklere sahiptir. Bebeğiniz idrarla temastan kaynaklanan cilt tahrişi nedeniyle pişik yaşıyorsa, döküntüleri yatıştırmak için multani mitti’yi bir şekilde tekrar kullanabilirsiniz..

Fuller’ın toprağı veya multani mitti, çeşitli güzellik bakımlarında ve güzellik ürünlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Multani mitti yüz paketleri ve sabunlar oldukça kolay bulunurken, pazarlarda ve çevrimiçi olarak multani mitti içeren çok az krem ​​bulunmaktadır. Bu yüzden, sizi interneti kazma zahmetinden kurtarmak için, sizin için küçük bir multani mitti krem ​​listesi derledik. Multani mitti’nin kendisi, bu çoklu görevleri bir temizlik, yüz paketi ve saç paketi olarak kullanmak için çok ekonomik bir güzellik ürünü olduğundan, bu ürünler normalde makul fiyatlıdır. Doğal içeriklerden oluşan ürünler kullanmanın faydası, cildinize herhangi bir zarar vermemesi ve hassas cilde sahip olanlar tarafından bile kullanılabilmesidir..

Hindistan’daki Popüler Multani Mitti Kremleri:

Aşağıda, çeşitli cilt problemlerinden muzdarip olanlara yardımcı olabilecek multani mitti kremlerinin bir listesi bulunmaktadır. Okumaya devam etmek.

1. ULS Beauty Tuch Multani Mitti Doğal Gül Sulu Losyon:

multan mitti kremler

Bu güzellik losyonu %100 Doğal Multani Mitti, Aloe Vera, Kesar, Haldi ve Portakal Kabuğu Özleri ve Doğal Gül Suyu gibi çeşitli doğal içeriklerin iyiliğini içerir. Sivilceleri ve sivilceleri olanlar, probleminizin ciddiyetini azaltmak için kullanmayı dört gözle bekleyebilirler. Bu Ayurvedik hazırlık sivilce izlerini hafifletmeye ve teninize sağlıklı bir parlaklık kazandırmaya yardımcı olur. Yüz gözeneklerinize derinlemesine oturan toksinleri giderir. Bu losyon ayrıca ölü cilt hücrelerinin katmanını kaldırarak size yardımcı olur. Bu, birden fazla cilt problemi için hepsi bir arada güzellik çözümüdür. Normal losyonlardan farklı olarak, 15 dakika uygulamanız ve ardından sade su ile durulamanız gerekir..

2. Care Fuller’s Earth Cream 60g:

multani mitti kremleri2

Bu multani mitti kremi tahriş olmuş cildi yatıştırmaya yardımcı olur. & güneş yanığı cilt. Bu aynı zamanda size sağlıklı ve daha net bir cilt vermek için bronzlaşmadan kurtulmanıza da yardımcı olur..

3. Biotique Bio Bael Baby Touch İyileştirici Balsam – 50 gr:

multani mitti kremleri3

Biotique ürünleri her zaman çevre dostu ve cilt dostudur. Bu krem ​​hem bebeklerde hem de yetişkinlerde kullanılabilir. Saf bael, Manjishta, Swarn gerric (Silicate alumina), Multani mitti (Fuller’s earth), Singejerahata (Talc), Marham ve Acacia Arabica özlerini içerir. Bu, bebek bezi döküntülerinin, güneşten yanmış cildin, kimyasal döküntülerin, çatlamış yanakların iyileşmesine yardımcı olmak için yatıştırıcı bir balsam görevi görür..