Halhal, ayak bileğine takılan moda aksesuarıdır. Halhal moda takılarının bir parçasıdır ve ofise bile giyilebilecek resmi halhal türleri vardır. Halhallar altın veya gümüş gibi herhangi bir metalden olabilir, boncuklar veya takılar ile korkak olabilir veya hatta basit bir bilezik gibi bir şey olabilir..

Trenddeki Yeni Boncuklu Halhal:

Şimdi en iyi 9 boncuklu halhala bir göz atacağız.

1. Boncuklu Düğüm Erkek Halhal:

Boncuklu Düğüm Erkek Halhal

Bu, akik değerli taşlar, antika yüzükler, antika bir zincirde parlak bir şekilde sıralanmış ahşap boncuklar ile boncuklu bir halhal. Bu, plajlarda veya hafta sonlarında dinlenmeyi ve rahatlamayı seven bir adam için idealdir. Bu, herhangi bir erkeğin şık bir şekilde sallayabileceği ince bir halhal.

2. Erkekler için Ahşap Boncuklu Halhal:

Erkek Ahşap Boncuklu Halhal

Bu çam ağacı boncuklu güzel bir halhal. Bu erkek halhaldaki en önemli şey, çam ahşap boncuklarla birlikte takılan Jasper değerli taşıdır. Jasper taşı, bir erkeğe atfedilen nitelikler olan barışın, fiziksel gücün ve enerjinin sembolüdür. Bu, her zaman hayallerinin peşinden giden bir adam için özel bir halhal..

3. Erkekler için Deri Halhal:

Erkek Deri Halhal

Erkekler deri aksesuarları sever. Öyleyse neden deri halhalları da denemiyorsunuz? Bu, aslında bakır, çinko, alüminyum ve magnezyum alaşımı olan Zak ve örgü haline getirilmiş deri ile yapılmış bir erkek halhal. Bu oksidasyona karşı yüksek dirence sahiptir ve her zaman yeni görünür.

4. Erkekler için Terapi Halhalları:

Erkekler için Terapi Halhal

Bu, erkekler için benzersiz bir el yapımı halhal parçasıdır. Halhal, güçlü terapi parçasının görünümünü veren ve silah metal rengine sahip olan manyetik hematit boncuklardan yapılmıştır. Halhal, manyetik bir tokalı bakırdan yapılmıştır. Bu halhaldaki manyetik toka ve Gauss, bu terapötik değeri verir..

5. Gelin Boncuklu Halhal:

Gelin Boncuklu Halhal

Hintli gelinler tarafından yaygın olarak seçilen renk kırmızıdır ve özel günlerinde kırmızı ile göz alıcı görünürler. Bu kırmızı renkli kolye tarzı boncuklu halhal bir gelin için doğru olanıdır. Bu alışılmış narin halhal değil, boncukların bir kolye gibi yapıldığı halhal. Kırmızı boncuklar zincire bağlı ve biraz ağır halhallar.

6.Boncuklu İnci Halhal:

Boncuklu İnci Halhal

Bunlar zincir desenli kadınlar için gümüşten yapılmış halhallardır. Halhal, gümüş zincire eşit aralıklarla bağlanmış üç küçük inciye sahiptir. Her halhalda bu inci setlerinden yedi adet bulunur. Halhal gümüş bir S zinciri ile kapatılmalıdır. Bu bir düğün için idealdir ve bir gelin tarafından giyilebilir.

7.Funky Boncuklu Halhal:

Funky Boncuklu Halhal

Bunlar, kalın kahverengi ip üzerine yapılmış renkli gök mavisi boncuklarla yapılmış güzel halhallardır. Genç kızlar ve gençler ve üniversiteye giden kızlar bu halhal kot pantolon, etek veya diğer modern kıyafetlerle eşleştirebilir. Uç kısmında halhal için tılsım gibi bir yaprak ve ortasında bir gül bulunan metal bir madeni para vardır. Bu korkak halhal, tek ayak halhal modası için de kullanılabilir..

8. El Yapımı Boncuklu Halhal:

El Yapımı Boncuklu Halhal

El yapımı olan her şey güzel görünür ve gerçekten büyüleyicidir. Bu kahverengi kristal el yapımı halhal ince telden yapılmıştır ve bir kadının plajda, yaz partisinde ya da sadece rahat bir yürüyüşte gösteriş yapması için mükemmel değildir. Bir kadın, ayağındaki bu boncuklu halhal ile birçok kişinin başını döndüreceğinden emin..

9. Kristal ve Bakır Halhal:

Kristal ve Bakır Halhal

Bu, Swarovski kristalleri ile narin halhallara sabitlenmiş doğum taşı ile kadınlar için moda bir halhal. Yuvarlak bakır boncuklar, kalpler ve elmaslardan yapılmış kristaller ve doğum taşları ile birlikte eşit aralıklarla sabitlenir. Halhalın ucunda, bu ek çekicilik için sarkan gri bir kalp var.

En trend aksesuar ve hatta bacak arayan zarif aksesuar boncuklu sevimli halhallardır. Bunlar, birinin hayal bile edemeyeceği tasarımlarda gelir. Boncuklara göre çok sayıda renk çeşitliliğine sahip boncuklu halhal tasarımları ve desenleri, bu boncuklu bileklikleri nefes kesici bir şekilde güzel yapan şeydir. Orada sunulan tabaktan birini seçebilir ve boncuklu bir halhal ile hemen hemen her kıyafeti eşleştirebilir..