Birçoğumuz birine hediye edecek hiçbir şeyimizin olmadığı durumlarda bulunduk. Bu son dakika hediyeleri, zor bir durumdan çıkmak için neler yapabileceğiniz konusunda size bir fikir verecektir. Son dakika hediyesi iyi düşünülmüş bir hediye olmadığından, bu liste size bir dakika içinde özel bir şey seçme seçeneği sunacaktır..

Anneler ve Sevgililer Doğum Günü İçin En İyi Son Dakika Hediye Fikirleri:

Sevdikleriniz için bu en iyi 9 son dakika hediye fikrine bir göz atın ve utanç verici bir durumdan kurtulacaksınız..

1. Dondurma Sundae Kutusu:

Dondurma Sundae Kutusu

Bu, aklınıza gelebilecek harika ve lezzetli bir son dakika hediye fikri. Burada dondurmayla iyi giden güzelliklerle dolu bir kutunuz var. Böylece şekerlemeler, şekerlemeler, kurabiyeler vb. ekleyebilirsiniz. Kutuyu külahlar, bardaklar ve kaşıklarla da paketleyin.

2. Şeker Hediye Paketi:

Şeker Hediye Paketi

Hediye edeceğiniz kişinin sevdiği bir şeker alın. Şekeri renkli kurdeleler veya sicim ile sarın. İlginç hale getirmek için şekerin adını içeren küçük bir not ekleyin. Bu en iyi son dakika doğum günü hediyesi fikri.

3. Tarif Kupa:

Tarif Kupa

Anneniz için harika bir hediye, bu son dakika anneler günü hediyesi fikridir. Burada sade bir kupa almanız ve bir şarpi ile basit bir kupa tarifi yazmanız gerekiyor. Tarif, kupa kullanan ve mikrodalgada yapılabilen bir tarif olmalıdır..

4. Tatil Çikolata Karışımları:

Tatil Çikolata Karışımları

Mükemmel bir son dakika Noel hediyesi, cam kavanozda bu harika çikolata karışımıdır. Sıcak süt veya su dışında sıcak çikolata karışımını oluşturan tüm malzemeleri eklemeniz gerekir. Küçük bir kurdele bağlayın ve üzerine bir not ekleyin ve bir hediye ile hazırsınız..

5. Kurabiye Sepeti:

kurabiye sepeti

Anne için son dakika doğum günü hediyesi olarak bir başka harika hediye de bu kurabiye sepeti. Tek kağıt tabak kullanarak yapabileceğiniz kendin yap sepetidir. Talimatları kullanın ve ev yapımı kurabiyelerinizi taşımak için mükemmel sepeti oluşturun.

6. Boyalı Plaka:

Boyalı Plaka

Annenizi hayran bırakacak süper sevimli son dakika DIY anneler günü hediyesi var. Bu, bir gösteri parçası olarak saklanabilecek boyalı bir levhadır. Plaka, çocuklar tarafından el izi veya ayak izi kullanılarak boyanır..

7. Çay Bardağı Mumu:

Çay Bardağı Mum

İşte bazı güzel çay fincanlarını kullanmanın harika bir yolu. Onları mum haline getirin. Bunlar, en iyi arkadaş için de harika bir son dakika doğum günü hediyesi fikridir. Mumu biraz renklendirin ve çay fincanı çarpıcı görünecek..

8. Kahve Ovması:

Kahve Ovma

Annen veya arkadaşın için güzel bir aromatik ovma yap ve bir kavanoza koy. Bu daha sonra güzelce etiketlenebilir ve sarılabilir. Bu, kullanışlı ve sofistike muhteşem bir DIY son dakika doğum günü hediyesi yapar.

9. Yemek Sepeti:

Yemek Sepeti

Değerli birine son anda hediye vermenin harika bir yolu yemek sepetidir. Sepeti çay saati gibi bir temaya uyan tüm güzelliklerle doldurun. Bu sepet bisküvi, reçel, bal ve limonlu lor ile doldurulur..

Son dakika hediyelik eşyaları da birinin gününü güzelleştirmenin harika yollarıdır. Bu süper havalı seçenekleri deneyin ve son dakikada neler yapabileceğinizi görün. Karınız veya kocanız, yorucu bir iş gününden sonra eve geldiğinde, onun için bu tür bir son dakika hediyesi alın, kesinlikle yüzünde güzel bir gülümsemeye sahip olacaksınız. Bu fikri herhangi bir gündelik veya ara sıra da deneyin.