Hediyeler, kazındıklarında kişisel ve değerli hale getirilebilir. Gravür, sahip olduğunuz metal veya ahşap üzerine kelime işleme sürecidir. Bu tür hediyeler daha kişisel bir dokunuş katar, herhangi bir şirket çalışanlarına hediye etmek istediğinde, şirket logosu adını veya şirket tekliflerini vb. koyabildikleri için bu tür hediyeleri kullanırlar. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu harika gravürlü hediyelere göz atın.

Kendisi ve Onun İçin En İyi Oyulmuş Hediyeler:

Düğün ve doğum günlerinde ona ve ona en iyi 15 oyulmuş hediye ile burada bulalım.

1. Kalp Kutusu:

Kalp Kutusu

İşte onun için çok sevilecek romantik bir oyma hediye. Kalp şeklindeki kutu, biblo ve zincirleri tutabilir. Kutu üzerine yapılan gravür normalde kişinin adı içindir. Bu kutuyu kişiselleştirebilir veya kutu kapağının içine alıcının resmini koyabilirsiniz, harika ve akılda kalıcı görünüyor.

2. Cep Saati:

Cep saati

Bu harika cep saatini sevgili kocanıza nişan hediyesi olarak verin. Kocanız bir iş adamıysa, bu hediye hakkında kesinlikle iyi bir fikir olacaktır. Bu, bir senaryoda romantik çizgilerle kazınmıştır. Saat resmi günlerde takılabilir ve düğün gününde giyilmek için mükemmeldir..

3. Mesaj Taşları:

Mesaj Taşları

Plaj taşları gösteri olarak harika. Bunlar güçlü kelimelerle işlendiğinde, herkes için kişiselleştirilmiş, oyulmuş hediyeler haline gelirler. Anlamlı sözleri olan taşları seçin ve ardından sevimli kutularda hediye edin. Bu tarz bir gösteriş, bir salonda veya yatak odasında dekorasyon hissini artıracak, günlük aktivitelerinizi düzgün bir şekilde sürdürmenize yardımcı olacaktır. Bu tür taşlar hatırlatıcı gibidir.

4. Ahşap Hediyeler:

Ahşap Hediyeler

Bir başka havalı yıldönümü hediyesi de çiftin resminin de kazındığı ahşap oyma hediyedir. Ahşap çerçeveye güzel sözler veya küçük bir şiir ekleyebilirsiniz. Bu, çift tarafından sevilecek zamansız bir parça. Ebeveynlerinize yaklaşan evlilik yıldönümlerinde böyle bir hediye yapabilirsiniz, düşüncelerinizi ebeveynlere ifade etmenize yardımcı olur. Bu hediyeyi anne babanız için istediğiniz zaman alın.

5. Özel Anahtar Zincirleri:

Özel Anahtar Zincirleri

Bir imza veya adla komut dosyası biçiminde kazınacak bazı özel anahtar zincirleri edinin. Hindistan’ın sattığı bu oyulmuş hediyeler çevrimiçi olarak mevcuttur ve bir tane satın alabilir ve ardından özelleştirebilirsiniz. Gümüş, alüminyum veya pirinç gibi istediğiniz metali seçin. Toplu siparişte de indirim alacaksınız, düzenli kullanım için mevcut olan tüm anahtarlarınız için bu anahtar zincirlerini alın..

6. Özel Kalem Kutusu:

Özelleştirilmiş Kalem Kutusu

Kalem seti, erkekler için zaman içinde test edilmiş bir hediyedir. Erkekler için bu oyulmuş hediye de harika ve kullanışlıdır. Gümüş kasa üzerindeki gravür çarpıcı ve sofistike görünüyor. Kelimeleri basitleştirin ve bu takdir edilecektir. Babanız günlük notlar veya günlükler yazmayı seviyorsa, bu hediye babanıza hediye etmek için iyi olacaktır, bu kalemi babanıza doğum gününde alın..

7. Onun İçin Oyulmuş Kompakt:

Onun için Oyulmuş Kompakt

Şirin bir oymalı düğün hediyesi, aynalı bu oymalı gümüş oval kompakttır. Kompakt, net bir yüzeye sahiptir ve sevdiklerinize hediye etmek için mükemmeldir. Kompaktın üzerine güzel kalpler işleyin ve görünüm romantik bir görünüme kavuşsun. Sevdiklerinizi şaşırtmak için bu hediyeyi alın.

8. Kişiselleştirilmiş Oklava:

Kişiselleştirilmiş Oklava

Babanız için üzerine kelimeler kazınarak özel hale getirilmiş basit bir oklava seçin. Özellikle çok iyi bir aşçıysa, onun için kazınmış bu hediye çok sevilecektir. Siz de kendi el yazısı stilinize göre kazıyabilirsiniz. Babanız bir sonraki yemek pişirme seansı için bu hediyeyi kesinlikle beğenecek..

9. Kardeş Çerçevesi:

kardeş çerçeve

Kız kardeşinize resimlerinizi saklamak için harika bir oymalı çerçeve hediye edebilirsiniz. Bu çerçeve basit olabilir ve çerçevenin kenarlarında gravür yapılabilir. Kendi kelimelerinizi kazıtabilir veya piyasada mevcut olanlardan seçim yapabilirsiniz..

10. Oyulmuş Atış Gazları:

Kazınmış Atış Gazları

Bu shot bardakları gravür ile ekstra özel yapılmıştır. Gözlükler nedimelerinize veya sağdıçlarınıza verilebilir veya sadece kişisel kullanımınız için oyulabilir. Daha hafif bir etki için basit adları veya baş harfleri deneyin.

11. Cep Bıçakları:

Cep Bıçakları

Erkekler çakıları sever ve ne kadar vintage bir görünüme sahip olurlarsa o kadar iyidir. Bu çakılara insanların isimleri kazınmıştır. Havalı bir görünüm için bıçaklar üzerinde harika senaryo el yazısını deneyin.

12. Oyulmuş Kart Kutusu:

Oyulmuş Kart Kutusu

Kart kutusu gibi basit bir oyun kutusunu kazıyarak daha özel hale getirin. Gravür, oyunun detayları olabilir veya hediye etmek istediğiniz kişinin adı olabilir. Kartların kutunun üzerine gravürü olması onu çok moda ve benzersiz gösteriyor.

13. Oyulmuş Çakmak:

kazınmış çakmak

Bir erkeğin kullandığı çakmak, üzerine isim kazınarak kişisel ve özel hale getirilebilir. Bu siyah çakmak, üzerinde kocanın adının gravürüyle çarpıcı görünüyor. Bunu bir doğum günü veya yıl dönümü için hediye edebilirsiniz.

14. Cüzdan Şişe Açacağı:

Cüzdan Şişe Açacağı

İşte herkes için çok moda bir ürün. Cüzdanda saklanabilen bu şişe açacağı özel bir hediyelik eşyadır. Güzel kelimelerle kazıyabilirsiniz. Bu açıcıda kullanılan metal çok güçlüdür ve uzun ömürlü olacaktır..

15. Oyulmuş Araçlar:

Oyulmuş Araçlar

Aletleriyle çalışmayı seven bir kişiye anlamlı bir ifadeli testere hediye edin. Bu oyma testerede İncil’den sözler var ve bir gösteri parçası olarak bile iyi görünüyor. Testere kullanılabilir ve bu nedenle pratiktir.

Sevdikleriniz için oymalı hediyeler seçin ve onlara değer vermelerini sağlayın. Kutular, kalemler, aletler, kolyeler vb. hepsi oyulmuş öğelerin bir parçasıdır..