„Hijab“ mada vaikams tapo vis populiaresnė. Galimi patrauklūs „hijab“ dizainai ir modeliai visoms progoms, todėl jie yra mieli ir tikrai islamiški. Yra daug įvairių vaikų hidžabo dizainų, atitinkančių jų putlius ir rausvus skruostus.

Geriausia vaikų hidžabo kolekcija:

Čia rasite 9 geriausius vaikų mados hidžabo dizainus,

1. Vaikų maldos hidžabas:

Vaikų maldos hidžabas

Maži musulmonai yra skatinami ne tik laikytis aprangos kodo, bet ir islamo tradicijų bei ritualų. Medvilninė vaikų hidžabo suknelė apima nuo galvos iki kojų ir yra maloni bei maloni maldų metu. Maldos hidžabas yra skirtas dėvėti virš drabužių, siekiant kuklumo maldų metu.

2. „Al Amira Hijab“:

Al Amira Hijab

Šio stiliaus vaikų hidžabas yra populiarus, nes yra patogus dėvėti kasdien jaunoms mergaitėms, kurios tik pradėjo dėvėti hidžabą. Tai dviejų dalių galvos apdangalas, kurį sudaro dangtelis arba ypač didelė galvos juosta, uždengianti galvą ir plaukus, ir į vamzdį panašus šalikas, uždengtas krūtine ir pečiais..

3. Vaikų turbano hidžabas:

Vaikų turbanų hidžabas

Šis afrikietiško stiliaus turbanas yra šauni ir pasakiška vaikų hidžabo mada. Šis galvos apdangalas yra tamprus, lengvas ir tvirtas. Turbano gale yra elastinga juostelė, įsiūta lengvumui ir stabilumui. Šį universalų turbaną galima dėvėti kaip pilną arba dalinį galvos apdangalą. Dėvėkite ją kaip skrybėlę, kai plaukai iškrenta arba susispaudžia.

4. Vaikų apvyniojimo skara Hijabas:

Vaikų apvyniojimo skara Hijabas

„Girls wrap“ skara yra elegantiška vaikų hidžabinė suknelė, kuri yra praktiška ir jauki dėvėti. Nereikia apvynioti, tiesiog suriškite jį gale. Juos lengva ir paprasta dėvėti, todėl jaunieji hidžabai renkasi šį stilių, o ne apvyniotus šalikus. Pagaminta iš itin minkštos tamprios medvilnės medžiagos, nereikia kaiščių.

5. Ninja Criss Cross Hijab kepurės:

Ninja Criss Cross Hijab kepurės

Šie kryžminiai vaikų hidžabai tinka šiek tiek labiau nei kiti dizainai. Jis turi visas šaliko po skara privalumus, tik tuo, kad tinka aplink kaklą. Jis pagamintas iš itin minkšto viskozės tampraus audinio, tinkančio ištisus metus, ir yra įvairių spalvų ir madingų asortimentų.

6. Vaikai po skara:

Vaikai po skara

Vaikų hidžabo kepurė po šaliku padeda šalikams, gobtuvams, uždangoms ir skarelėms likti vietoje ir neleidžia plaukams slinkti. Medvilninis hidžabo dangtelis turi išsamų siuvinėjimą. Jis minkštas ir tamprus su poliesterio pluošto mišiniu, kad išlaikytų savo formą ir sumažintų raukšles. Sumaišykite n degtuką su šalikais, kad padidintumėte jo patrauklumą.

7. Abaya vaiko hidžabas:

Abaya vaiko hidžabas

Šis stilingas abaya apsiaustas hidžabas vaikams yra paprastas laisvas A formos chalatas. Ši mokyklinė uniforma abaya su dviem šoninėmis kišenėmis ir šoniniais plyšiais, kad būtų lengviau vaikščioti. Šis įprastas juodas raštas įvairiuose regionuose skiriasi, tačiau jis yra kietas kasdieniam naudojimui. Jo paprastumas suteikia žavingą išvaizdą.

8. Vaikų mokyklos hidžabas:

Vaikų mokyklos hidžabas

„Hijab“ mokyklų mergaitėms skatina vienybės jausmą ir laikosi religinių gairių. Jie yra paprastas šalikas virš galvos, užsegamas šonus po smakru ir apverčiamas aplink pečius, o abu galai pasidengia krūtine. Vaikų hijab suknelė turi atitikti mokyklos/kolegijos nustatytą aprangos kodą.

9. Madingi vaikų hidžabai:

Madingas vaikų hidžabas

„Hijab“ mada vaikams tapo vis populiaresnė. Patrauklūs kelių spalvų hidžabo modeliai leidžia atrodyti mielai ir vienodai islamiškai. Dauguma mažųjų seka savo sektinu pavyzdžiu- vyresniais pagal aprangos kodus. Platus ryškių spalvotų, siuvinėtų, taškelių taškinių vaikų hidžabo rinkinys, tinkantis prie putlių skruostų ir rožinių smakrų.

9 populiariausios vaikų hidžabo suknelių kolekcijos tapo vis populiaresnės. Patrauklūs įvairių spalvų hidžabo modeliai yra skirti vaikams, todėl jie atrodo mieli ir vienodai islamiški. Dauguma mažų mergaičių mėgsta apžiūrėti savo vyresniuosius aprangos kodeksuose.