Indijos kultūra yra turtinga tradicijų ir žinoma dėl paprastumo ir kuklumo. Indijos islamo visuomenė yra konservatyvi, tačiau musulmonės sėkmingai sujungė madą su modernumu. Stilingas musulmoniškas Indijos hidžabo stilius derinamas su indiškais drabužiais, tokiais kaip saris/ salwar kurta.

Geriausia Indijos „Hijab Stye“ kolekcija moterims:

Modernumo ir tradicinių stilių sujungimas 9 populiariausios Indijos hidžabų mados suteikia galimybę pamatyti šią didžiulę Indijos mados industriją iš paukščio skrydžio.

1. Atsitiktinė hidžabo mada:

Atsitiktinė hidžabo mada

Indai yra paprasti, taip pat ir jų stilius. Vienos spalvos galvos apdangalai, priderinti prie neoficialiai atspausdintų salwar kameez/ churidar su Indijos hidžabo stiliaus dupata, atrodo kvapą gniaužiantys atsitiktiniam susitikimui, vakarėliams ar tiesiog apsipirkimui su draugais. Eksperimentuokite su spalvų deriniais su hidžabu ir apranga ir išsiskirti iš minios.

2. Šiuolaikinis/vakarėlio stiliaus hidžabas:

Šiuolaikinis/vakarėlio stiliaus hidžabas

Sari yra orus drabužis ir gali būti dėvimas skirtingai- bengalų/orisų ar maharaštrų būdu. Pasirinkus hidžabą, kuris atitiktų sari, tampa pareiškimo parašu, suteikiant jai subtilią išvaizdą. Suderinus hidžabą iš Indijos hidžabo kolekcijos su saree palaidine ir naudojant sagę, raukinius, perlus, išryškinama asmenybė.

3. Madingas „Hijab“ biuro stilius:

Madingas „Hijab“ biuro stilius

Išmanios profesionalios ponios/merginos nesijautė suvaržytos dėl konservatyvios islamo aprangos. Jie sumaniai priderino savo sukneles- džinsus/palazzos sarees/salwar kurta/- prie įlankos ir paprastų vienspalvių arba atspausdintų medvilninių/poliesterinių indiško stiliaus hidžabų. Išmaniai priderinti islamiški drabužiai su vakarietiškais/indiškais stiliais išlaiko savo išvaizdą ir kuklumą. Jie lengvai juda profesionalioje grandinėje.

4. Mokyklos mergaičių hidžabas:

Mokyklos mergaičių hidžabas

Indijos hidžabas mergaitei skatina vienybės jausmą ir laikosi religinių gairių. „Hijabs“ yra paprastas šalikas ant galvos, sulenkite šonus po smakru ir apverskite aplink pečius ir galiausiai paskleiskite abu galus, kad uždengtumėte krūtinę. Indijos hidžabo merginos atitinka mokyklos/kolegijos nustatytą aprangos kodą.

5. „Kiddy Hijab“ stilius:

„Kiddy Hijab“ stilius

„Hijab“ mada vis labiau populiarėja ir vaikų tarpe. Patrauklūs hidžabo modeliai yra skirti vaikams, todėl jie atrodo mieli ir vienodai islamiški. Dauguma mažų mergaičių vadovaujasi savo vyresniais aprangos kodais. Galima rasti įvairių juodų/baltų, siuvinėtų, taškuotų taškelių, apvilktų/atspausdintų hidžabo stiliaus indėnų, kad atitiktų jų putlius skruostus.

6. Paauglių hidžabo stilius:

Paauglių hidžabo stilius

Paaugliai yra žvalūs, o Indijos musulmonai – ne išimtis. Galimi gražūs, modernūs indiški hidžabai, atitinkantys jų nuotaiką. Nuostabi šifono, šilko, vėsiai atspausdinta viskozė puikiai dera kasdien. Tai atrodo elegantiška ir moteriška, kai derinama su suknelėmis ir viršūnes.

7. „Dupatta Hijab“ stilius:

„Dupatta Hijab“ stilius

Jokių rūpesčių su hidžabo stiliais, jei moteris dėvi salwar kameez. Atitinkanti, tekanti duppata gali būti indiško stiliaus hidžabas, stilingai sulenkite vieną dupatos galą ir leiskite kitam galui tekėti už jūsų. Šis nuostabus atsitiktinis vaizdas tikrai suteiks bet kuriai moteriai žavingą išvaizdą.

8. Vestuvių hidžabai:

Vestuvių hidžabai

Saree yra neatskiriama kiekvienos Indijos moters drabužių spintos dalis. Oficiali proga, pavyzdžiui, vestuvės, suteikia jiems galimybę elegantiškai apsirengti puikiai derančiais aksesuarais. Indijos vestuvių hidžabo stiliai tampa mados išraiška. Labai papuoštas šilko saree su kontrastingos spalvos hijabu, suderintu su maatha tikka, yra etninė išvaizda, kurią mėgsta moterys.

9. Tradicinio stiliaus hidžabas:

Tradicinio stiliaus hidžabas

Vyresnės kartos Indijos musulmonų ponios ar tos, kurios gyvena kaimo vietovėse, vis dar teikia pirmenybę įprastam čadoriško indiško stiliaus hidžabui. Tai pilno ilgio viršutinis drabužis, dengiantis galvą ir kūną ir nusileidžiantis iki kojų. Jis laikomas už rankų, nes nėra plyšių rankoms ir yra subalansuotas ant pečių.

Indijos islamo visuomenė įrodė, kad kuklus stereotipinis drabužis gali būti sujungtas su vakarietišku stiliumi ir atrodyti vienodai protingas ir nuostabus. Tradicinis ir įprastas yra jausmingas. Jų susidomėjimas Indijos hidžabo mada paskatino dizainerius eksperimentuoti su įvairiais audiniais ir aksesuarais, kad būtų sukurtas novatoriškas ir praktiškas dizainas.