Günlük görünümünüzü renklendirmek için küçük bir değişiklik her zaman çok hoştur. Ayrılıkların ardından saçlarımızı daha açık bir kahverengiye boyattıktan ve uzun bir aradan sonra spor salonuna kaydolduktan sonra hepimiz oradaydık. Tüm bunlar kalıcı bir değişiklik olsa da, hızlı bir düzeltme için biri her zaman çeşitli farklı saç stillerine tabi olabilir, belki sınıfın arkasındaki çocuğu etkilemek ya da sadece birini aşmak için. Hindistan zengin çeşitliliği ile tanınır ve bu nedenle değişimi Hindistan’ın kendisinden daha iyi kim anlar? En iyi Hint saç modellerinden bazılarından bir ipucu alarak, bunları nasıl yapacağınızın bir listesi..

Ön Yumru:

hint saç modeli nasıl yapılır1

Serbest dolaşan saçlarla hareket etmenin en iyi yolu, tercihen ortasından bir kısmını geriye doğru fırçalamak ve başınızın arkasına sabitlemektir. Başlamak için, kaşınızın her iki tarafından başlayarak saçı ayırın. Hafif ponponlar oluşturmak için arkada biraz alay kullanın.

Yüksek Üst Düğüm:

hint saç modeli nasıl yapılır2

Bu, saçınızı bir midilli şeklinde başınızın ortasına şık bir şekilde geriye doğru fırçaladığınız ve ardından diğer elinizi rulo gibi kullanarak saçları yüksek bir düğüm haline getirdiğiniz en iyi yaz kabarıklığıdır. Yerinde tutmak için saç bağları ve bobby pimleri kullanın.

Yan Pin Yukarı:

hint saç modeli nasıl yapılır3

Başlamak için, yan pimler azim ve zamana ihtiyaç duyar, ancak günün sonunda bir saç modeline layıktır. Bundan önce, elinizi ince saç kıvırmada deneyin ve ardından tek tek saç tellerini bobinler halinde yuvarlayın ve ardından bir kat diğerinin altında olacak şekilde başınızın arkasına sabitleyin..

Fransız Rulo Büküm:

hint saç modeli nasıl yapılır4

Saçı orta kısımda alay etmek, pufu arkaya sabitler. Ön kilitleri serbest bırakarak, ensenin hemen üzerinde bir Fransız rulosu oluşturmak için bir saç tokası kullanın. Şimdi kilitleri önden alın ve topuzun üzerinden geçerek karşı taraflarına sabitleyin.

Yan Dağınık Topuz:

hint saç modeli nasıl yapılır5

Yan topuz, bir trend belirleyici için en kolay düzeltmedir. Yoğun çalışma saatlerinde bu dağınık saç görünümüne sahip olun. Genellikle çok katmanlı bir kafa bu saç modeli için uygun olacaktır. Uzun kilitleri kısa olanlardan ayırın ve ardından bir yan örgüyle bağlayın. Şimdi bu görünüme hacim kazandırmak için küçük bukleleri yan topuzun etrafına sarın..

Sargılar:

hint saç modeli nasıl yapılır6

Bu, saçınızı üç parçaya ayırarak başladığınız ve ortadakiyle bir midilli yaptığınız başka bir kolay saç modeli. Düşük asılı bir midilli olduğundan emin olun. Midilliden bir alt tabaka ile saç tokasını gizleyin. Şimdi yan parçaları birer birer kullanın ve midillinin etrafına sarın ve sonunda yerine sabitleyin..

Örgü Topuz:

hint saç modeli nasıl yapılır7

Örgüler ve topuzlar, Hint saç modeli bölümünde saç şekillendirmenin iki temel bölümünü oluşturur ve bu nedenle burada bu görünümü oluşturmak için her ikisinin de en iyisini kullandık. Midillinizi örerek başlayın ve ardından bir topuzun içine sarın..

Yan Örgü Gül:

hint saç modeli nasıl yapılır8

Saçınızı sonuna kadar yana yatırın ve saçınızın ön katmanlarını yumuşak bir yan örgü şeklinde örmeye başlayın, sonunda saçın geri kalanını gül topuz yaparak örgüyü bitirin. Bu görünümü elde etmek için sadece saçı sarın ve yerine sabitleyin..

Geri Pin Yukarı:

hint saç modeli nasıl yapılır9

Bu harika görünümü yaratmak için başınızın arkasındaki midilli saçınızın tepesine ayrı ayrı sabitlenebilir. Saçınıza sadece biraz hacim katmakla kalmaz, aynı zamanda kesin bir stil bölümü yaratır..