Balta karalienė „Alisa stebuklų šalyje“ savo tamsiose akyse ir persikinėje pastinėje veido sudėtyje turi daug jėgų. Ši moteris ankstyvame amžiuje užkariavo Holivudo industriją tokiais megahitais kaip „Princesės dienoraščiai“, mažiau apgailėtina, Valentino diena ir daugeliu kitų. Tačiau, išskyrus pilnavertę kino žvaigždę, būdama 30-ies, Anne vis dar atrodo gaivi ir jauna.

Anne Hathaway grožio patarimai

Buvo atskleistos kai kurios jos grožio normos ir ritualai, kad kiti panašūs į ją galėtų būti gyvybingi ir spalvingi.

Valgyk teisingai:

Anne Hathaway grožio patarimai valgo teisingai

Kiekviena aktorė turi savo fitneso rutiną. Visi jie valgo dietą ir yra išrankūs. Jie laikosi atokiau nuo greito maisto ir Anne čia nėra išimtis. Ji, kaip ir visi kiti, laikosi griežtos dietos, kurią sudaro švieži vaisiai ir maistingos daržovės. Ji tiki, kad eina ekologiškai. Ji taip pat mėgsta naudoti jalapenos ir aitriųjų pipirų padažą, kuris kartu su maistu suteikia gerą skonį ir malšina alkį. Ji taip pat laikosi dviejų šaukštų alyvuogių aliejaus, kad kontroliuotų savo svorį.

Vanduo:

Anne Hathaway Grožio patarimai vanduo

Vienas iš populiariausių puikios odos įsitikinimų yra didžiulis skysčių suvartojimas. Tinkamai vartojamas skystis palaiko kūno hidrataciją ir kartu su oda švytės ir bus sveika. Štai kodėl Anne Hathaway puiki odos paslaptis yra daug ir daug vandens gerti.

Fitnesas:

Anne Hathaway Grožio patarimai fitnesui

Kalbant apie kūno rengybą, Anne yra kieta mergina. Jai patinka tai prakaituoti, todėl jos energingą intensyvią treniruotę sudaro griežti pratimai ir treniruotės, po kurių seka kruopšti šokių treniruotė. Ji dirba penkias dienas per savaitę, kur jėga ir kardio yra vienas svarbiausių jos kriterijų.

Pasidaryk pats:

Anne Hathaway grožio patarimai pasidaryk pats

Kartais gera idėja yra ekologiška. Kai visas makiažas nusiima, o lieka tik plika oda, kuri kasdien susiduria su tarša ir kenksmingomis cheminėmis medžiagomis, Anne renkasi naminį „pasidaryk pats“. Tik palaiminga valanda sėdėjimo aplink namą su veido paketu – tai jos švytinčios sveikos odos paslaptis.

Makiažo titai:

Anne Hathaway grožio patarimų makiažas

Anne Hathaway yra akių žmogus. Ši katė moteris myli savo akis ir akių makiažą. Palaiminta natūraliai tamsiomis akimis, jai reikia tik akių kontūro pieštuko ir tušo, kuriuos ji reguliariai naudoja. Jos mėgstamiausias akių makiažas yra „Lancôme Hypnose Onyx“ tušas, kuris suteikia blakstienoms papildomo tūrio.

Odos priežiūra:

Anne Hathaway grožio patarimai odai

Pasak Anos stilistės, ji gimsta su natūraliai palaiminta oda ir, norėdama gerai ją panaudoti, susilaiko nuo įdegio. Mes visada matysime ją su persikiniu pastos atspalviu, nes ji stipriai jaučiasi įžūli įdegti.

Išėjimas iš namų:

Anne Hathaway grožio patarimų namai

Anne kaskart išeina iš namų ir išeina į gatvę, o tai apsaugo jos odą nuo išorinės taršos. Šis stebuklingas produktas yra apsauginis kremas „La-Roche-Posey Anthelios CL Extreme Fluid“. Kartu su apsaugos nuo saulės savybėmis šis kremas taip pat papildo jos odą ir apsaugo ją nuo UV spindulių ir taršos.

Kvapas:

Anne Hathaway grožio patarimai

Geriausias Anne Hathaway aromatas yra jos Lancôme Hypnose Onyx, kuris turi rožių žiedlapių kvapą. Antrasis jos mėgstamiausias eilutėje yra sensacingas.

Greitas maistas Greitas svoris:

Anne Hathaway grožio patarimų svoris

Visą tą laiką girdėjome, kaip greitas maistas kenkia sveikatai, nes didina svorį. Anne atvirauja ir atskleidžia, kaip greitas maistas kartais padeda atsikratyti tų papildomų bortelių. Aštrus maistas pagreitina medžiagų apykaitą ir taip kontroliuoja virškinimą. Tokiu būdu svoris taip pat bus kontroliuojamas.