Būdama 21-erių Selena Gomez, atrodo, turi viską-sėkmingą dainavimo ir vaidybos karjerą, mados liniją, didžiulį populiarumą dėl savo aukšto lygio santykių su paaugliu širdies šokėju Justinu Bieberiu ir neseniai jos pačios kvepalų. . Gražus „Waverly Place Wizards“ veidas dėl savo išvaizdos yra dėkingas jos meksikiečių ir italų protėviams. Palaiminta visiškai skaidria oda ir storais ilgais tamsiais plaukais, ši jauna garsenybė nesileidžia į kraštutinumus, kai kalbama apie grožį ir makiažą.

selena gomez grožio patarimai

Selena Gomez grožio patarimų ir fitneso paslapčių kasdienybė:

Šiandien jums atskleidžiame keletą Selena Gomez grožio patarimų ir kūno rengybos paslapčių, kurios, kaip visada, atrodo šviežiai ir gražiai.

1. Selena Gomez odos priežiūra:

Selena Gomez odos priežiūra

„Disney“ princesė yra viena iš nedaugelio laimingųjų, gimusių su gražia oda, ir taip sako dainininkė/aktorė, kad ji beveik nieko nedaro. Jos patarimas – jei turite tobulą odą, pasirūpinkite ja, o ne sugadinkite jos išvaizdą.

  • Vienintelis produktas, kuriuo Selena prisiekia, yra „Oil of Olay“.
  • Veido prausiklis ir SPF apsaugos nuo saulės losjonas iš „Oil of Olay“ yra jos du privalumai kasdieniame odos priežiūros režime.
  • Prieš naudodama makiažą, ji naudoja drėkinamąjį losjoną, kuris taip pat suteikia odai papildomos apsaugos.

2. Selena Gomez akių makiažas:

Selena Gomez akių makiažas

Selena Gomez mėgsta žaisti akimis. Jos mėgstamiausi akių šešėliai- MAC Naked Lunch. Jos mėgstamiausias tušas- Maybelline, vienintelis pasirinkimas, kuris jai liko nuo paauglystės. „Glam“ lėlė mėgsta didesnius renginius pakelti į viršų, naudodama antakių pieštuką, kad apibrėžtų antakius ir pasirinktų įvairias akių kontūro spalvas – nuo juodos iki drąsesnės geltonos. Atsižvelgdama į tai, kad Selena mano, kad jos akys nėra viena geriausių jos bruožų, ji tikrai žino, kaip priversti jas iššokti, nes niekas nėra išmintingesnis.

3. Prabangūs plaukai:

Prabangūs plaukai

Selena Gomez plaukai lengvai yra vieni geriausių Holivude. Ji išlaiko savo storus, žvilgančius ir sveikus plaukus plaudama, giliai kondicionuodama ir išlaikydama savo natūralią šokolado rudos spalvos spalvą. Tačiau ji mėgsta naudoti plaukų laką, kad išlaikytų plaukus iki pečių, ypač kai ji yra kelyje. Jai geriausiai tinka Tedo Gibson plaukų lakas, kuris yra miniatiūrinės versijos, todėl idealiai tinka jos rankinėje. Selena, kaip ir daugelis kitų įžymybių, taip pat naudoja aukštos kokybės priauginimus, kai nori nešioti savo plaukus itin ilgais, o pirmenybę teikia priauginimui, kuris užsisega iš apačios ir nepažeidžia jos tikrų plaukų.

4. Selenos Gomez dieta ir kūno rengyba:

Selenos Gomezs dieta ir kūno rengyba

Selena, kaip ir visi kiti jos amžiaus jaunuoliai, mėgsta nepageidaujamą maistą. Ji yra žinoma dėl savo meilės „Kit-Kat“ batonėliams, „Snickers“ ir makaronams. Nors Selena vis dar mėgsta valgyti ir valgo tai, ką mėgsta, jauna superžvaigždė riboja kasdienį kalorijų kiekį, kad išlaikytų svorį. Su amžiumi jos mityba labai pasikeitė, kai ji dabar valgo geriau nei anksčiau, kad subalansuotų meilę greitam maistui su sveiku ir neperdirbtu maistu ir daugybe daržovių..

„Selena Gomez“ treniruočių tvarka taip pat nėra tokia griežta ir griežta. Ji užsiima daugiausia širdies ir kraujagyslių treniruotėmis, įskaitant bėgimą, bėgiojimą, važiavimą dviračiu ir baleto baro įkvėptą treniruotę, žinomą kaip „Pop Physique“. „Pop Physique“ kūno rengybos treniruotė skirta tonizuoti kūną įvairiais tempimo pratimais, tokiais kaip baletas, pilatesas ir joga. Valandos trukmės užsiėmimai atliekami pagal muzikos melodiją, kurioje tokie studentai kaip ponia Gomez atlieka tempimo pratimus, padedant baleto barre. Su amžiumi Selena neprivalo imtis griežtų treniruočių ir treniruočių, kad išlaikytų savo formą, nors sveikesnė mityba, reguliarus fizinis aktyvumas ir žvalus gyvenimo būdas kartu padėjo žvaigždei žudyti..