Taylor Swift yra amerikiečių dainininkė ir dainų tekstų autorė. Jai tik 24 metai ir ji gavo „Grammy“ apdovanojimą, pasiekdama daugybę singlų hitų, ir yra labiausiai vertinama už savo šalį ir pasakojamas dainas. Ji yra labai talentinga ir sąmojinga, todėl žmonės ją dievina dar labiau – labai paprasta ir nuolanki prigimtis. Savo karjerą ji pradėjo labai jauna ir netrukus pasiekė aukštumas su albumu „Fearless“.

Taylor Swift grožio patarimai ir fitneso paslaptys

Taylor Swift grožio patarimai ir fitneso paslaptys:

1. Natūraliai gražus:

taylor swift patarimai grožiui Naturally Pretty

Taylor Swift turi lygią ir skaidrią odą ir nemėgsta dėvėti perteklinio makiažo. Ji graži, o dėl garbanotų šviesių plaukų ji atrodo putojanti ir nekalta. Ji turi puikią odą ir vengia grožio klaidų, tiesiog laikydamasi paprastumo. Ji labai atsargiai renkasi produktus ir griežtai laikosi kelių taisyklių. Jos motinos patarimai jai yra svarbiausi, nes ji buvo jos mentorė, ypač kai tai susiję su makiažu.

2. Makiažas:

Taylor Swift grožio patarimų makiažas

Taylor yra dėkinga savo mamai, kuri supažindino ją su makiažu. Ji prisipažįsta, kad būdama maža makiažui buvo pražūtinga, o mama jai padėdavo ir gražiai apsirengdavo vidurinėje mokykloje. Į įprastą jos makiažą įeina akių pieštukas, tušas, lūpų dažai, blakstienų rietiklis, natūralūs rudi akių šešėliai ir Kate Somerville drėkinamasis kremas.

3. Plaukų priežiūra:

Taylor Swift grožio patarimai plaukų priežiūrai

Dainininkė mėgsta eksperimentuoti su savo plaukais, nors niekada nenori jų dažyti, nes bijo žalos. Parodų metu ji vėl garbanoja plaukus, kad jie atrodytų lygesni, ir tam ji panaudojo „Conair Ceramic Instant Heat Spiral Styler“. Dėl blogos plaukų dienos ji nusprendžia pinti plaukus į šonus ir netrukdyti.

4. Akių makiažas:

Taylor Swift grožio patarimai akių makiažui

Taylor skrido lėktuvu, keliaudama į Japoniją, kai neturėjo su savimi makiažo, todėl nuėjo į prausyklą ir pritaikė „Sharpie“ akių linijai! Nuo tada ji pradėjo naudoti skystą įdėklą, nes suprato, kad jie jai gerai atrodo. Pasižymintis Taylor akių makiažas yra katės akys, kurias ji piešia tiesiog ištiesdama apatinį voką į viršų ir pagelbėdama akių pieštuku..

5. Lūpų makiažas:

„Taylor Swift Beauty Tips“ lūpų makiažas

Taylor mėgsta raudonus lūpų dažus. Jei ji yra per daug pavargusi, kad pasidažytų daug makiažo, ji tiesiog tepa „Cover Girl Lip Perfection in Hot“, kurie yra raudoni prekės ženklo lūpų dažai, ir ji turi unikalų būdą, kaip tai padaryti. Ji uždeda vieną sluoksnį ir nusausina audiniu, uždeda kitą sluoksnį ir vėl blizga, ir galiausiai uždeda lūpų audinį.

6. Odos priežiūra:

Taylor Swift grožio patarimai odos priežiūrai

Taylor ant odos tepa „Body Shop“ kokosų kūno sviestą, todėl ji jaučiasi tarsi tropinėje saloje. Prieš išeidama į saulę ji tepasi kremą nuo saulės, todėl prieš miegą ir ryte prieš makiažą būtina drėkinti odą..

7. Dietos paslaptys:

Taylor Swift grožio patarimų dietos paslaptys

Taylor Swift nesilaiko avarinių dietų, ji yra gurmanė ir mėgsta gaminti bei valgyti. Ji teikia pirmenybę sunkiems pusryčiams, o po to juos visą dieną saugo. Ji vengia gėrimų su cukrumi, pavyzdžiui, konservuotų gėrimų ar kavos. Ji religingai išgeria daug vandens, už kurį draugai ją vadina ateiviu. Darbo dienomis ji laikosi jogurto, salotų ir sumuštinių, tačiau savaitgaliais pažeidžia visas taisykles.

8. Sporto paslaptys:

„Taylor Swift“ grožio patarimai „Fitneso paslaptys“

Juokinga, kaip Taylor net neturi nė centimetro riebalų, tačiau vis tiek labai stengiasi išlaikyti save. Ji nesistengia numesti svorio, tačiau tiki, kad yra sveika ir tinkama, todėl reguliariai lankosi sporto salėje. Nesvarbu, kur ji yra ar kokia užimta, ji daro vieną valandą kardio pratimų. Be to, ji mėgsta bėgioti bėgimo takeliu.