Adriana lima'nın güzellik sırları

Victoria’nın ünlü gizli süper modellerinden biri olan Adriana Lima, büyüleyici muhteşem görünümüyle tanınıyor ve her kız gibi onun da kollarında bazı hileler var. Kusursuz yüz, iyi yontulmuş yapılar, uğrunda ölmeye değer vücut, hepimizde onun olmak istememize neden oluyor ama bu dünyevi güzelliğin paylaşacak bazı sırları var..

Bazı Sırlarının Hush Hush’ı Açığa Çıktı:

Yemeğinizi İzleyin:

Yemeğinizi İzleyin

Gisele Bundchen ve Miranda Kerr gibi güzellikleri geride bırakan tanınmış bir iç çamaşırı modeli olmasına rağmen, Bayan Lima, Noel’i ailesiyle kutlamak için adil payını harcıyor. Ona göre dilin beyinle işbirliği yapmak istemediği zamanlar ya da anlar vardır. Bu yüzden kalple gitmek istediğinde, Lima bırak gitsin diyor. “Ama endişen varsa porsiyonlarına dikkat et. Her şeyi yiyebilirsin ama sadece küçük bir miktar ”diye alıntı yapıyor. Ona göre her şeyin mükemmel bir miktarı tüketilebilir, ancak ancak kendini sınırladıktan sonra..

Ağırlığı Gölgelendirmenin Yüksek Yolu:

Ağırlığı Gölgelendirmenin Yüksek Yolu

Adriana için öylece oturup zayıflama kapsülleri patlatmak büyük bir hayır hayır. o sadece güzel bir yüzden daha fazlası. Bu ekstra yoğun egzersiz rejimine katlanmayı seviyor. Terlemeyi sever, kaslarını esnetmekte zorlanmayı sever ve tahmin edin en sevdiği antrenman nedir? İp atlama. Lima, bir saat ip atlamanın 1000 kaloriye kadar kaybetmenize neden olabileceğini söyledi..

Göz hilesi:

Göz Numarası

Bu yüzden Lima, kirpiklerini ağır ve koyu renklerden ziyade gözlerini seviyor ve bu yüzden göz makyajı hilesi, zaten kirpiklerde olan maskara hakkında hiçbir şey yapmamaktır. Maskarayı uygulayıp tekrar sürmenin, bir öncekinin üstüne ikinci bir kat oluşturmanın hacimli maskaralı kirpiklerinin hilesi olduğunu söylüyor. İşin püf noktası maskarayı asla çıkarmamak.

Au-Doğal Yüz Temizleme:

Au-Doğal Yüz Temizleme

Dubai turunda hayranlarına sırrının bir kısmını açıkladı, bunlardan biri cildi için hindistancevizi suyu. İnce makyajın altında taşıdığı ekstra ışıltı ve altın ışıltı için, hindistancevizi suyu yüzünü temizleme sırrıdır. Hindistan cevizi suyuna batırılmış ve tüm yüzünüze bulaşmış bir pamuk yumağı yeterlidir..

Göz Altı Kürü:

Göz Altı Kürü

Hindistan cevizi DIY’lerinden bir diğeri, pamuk toplarının ıslatıldığı ve ardından nazikçe gözlerinin üzerine yerleştirildiği soğutulmuş bir kase hindistancevizi suyu içerir. Bu onun tüm çantalarıyla ilgilenir.

Çift Rol:

Çift Rol

Lima dudaklarından bir başka gizli ipucu ise hem dudaklarında hem de yanaklarında ikili bir ton ortaya çıkarıyor. Bunaltıcı, asık suratlı bir dudak, pembe yanaklarla asla iyi gitmez ve birbirini tamamlamak için Lima tarafından hem dudaklarda hem de yanaklarda aynı renk ve ton daha doğal ve havadar bir görünüm için kullanılır..

Saç Bakımı:

Saç Bakımı

İşin özüne gelince, Adriana her zaman organik malzemelere bağlı kalır. Saçları için avokado, saçlarına harika bir hacim verdiği ve parlak bir nem kilidi ile birlikte parladığı için onun için mümkün olan en iyi üründür..

Yeleyi büyütün:

Yeleyi büyüt

Bu uzun, tatlı bukleleri büyütmek için, Lima’dan tavsiye isteyin ve o kesinlikle, eklenen parlaklık ve ışıltı ile birlikte saçlarının mucizevi bir şekilde uzamasına yardımcı olan keten tohumu yağı önerecektir. Organik ürün çok az zamanınız için çok fazlaysa, doktorunuzdan reçeteli keten tohumu hapı isteyin..

Kokusu:

Onun Kokusu

Bayan Lima’nın her gün rutini için çeşitlendirilmiş iki kokusu var. Gün boyunca, Victoria’nın gizli gecesinde güneş batarken onu eğlendiren ve titreyen çiçeksi meyveli bir koku olan en sevdiği Bombshell Diamonds parfümünü kullanıyor. After, akşam buluşmaları için özel olarak formüle edilmiş çok tutkulu tatlı bir koku. Artık hepimiz Adriana Lima gibi kokmayı biliyoruz..