Kate Middleton’a benzemek ister misin? Sanırım hepiniz onun kim olduğunu biliyorsunuz? 2005 yılında Prens Charles ile evlendikten sonra çok ünlü oldu ve o gün birçok tasarımcı, makyaj sanatçısı ve stilist ile anında bir stil metamorfozu yaşadı. O bir prenses olduğu için, kadınların ve kızların çoğu görünüşü için deli oluyor ve her zaman onlar hakkında her şeyi bilmekten heyecan duyuyorlar. Bu nedenle, bu yazıda size onun zindeliği, makyajı ve diyetiyle ilgili bazı gizli ipuçlarından bahsedeceğiz..

Asil bir güzelliği takip etmek istiyorsanız, bu makaleyi çok dikkatli bir şekilde okuyun. Ne de olsa geleceğin kraliçesi olan ünlü bir stil ikonu. Kate, kraliyet ailesinin ve aynı zamanda ülkenin bir temsilcisi olduğu için her yerde mükemmel görünmesi muhtemeldir. Diyet, güzellik ve makyaj konusunda sıkı bir rejim uygulayarak güzelliğini koruyor..

Kate Middleton Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları

Bu yüzden pek çok kadının onun zarafetini taklit etmek istemesine şaşmamak gerek. Bilmelisiniz ki, ten, saç, makyaj ve prenses olarak tımarlanmasının ilk yılında Kate yaklaşık 17.700 dolar harcamış olabilir. Şimdi bu bir kraliçe adayı için rutin bir seçim! Aşağıda makyajının ve daha pek çok şeyin sırlarından bahsediyoruz;

Kate’in Stil Sırları:

♦ Ten rengi: Kate, cildinin parlaklığını korumak için çoğunlukla çok çeşitli güzellik ürünleri kullanır..

♦ İsviçreli güzellik markası Karin Herzog’u da bünyesine katıyor. Bu ürünlerde, güzellik ürünlerinde oksijen kullanımının cildin ıslak, arzu edilen görünümünü kaldırdığı bulunmuştur..

Kate’in Makyaj Sırları:

Kate'in Makyaj Sırları

♦ Kate kendi makyajını yapmaya bayılır ve nötr parlak dudaklar ve iyi bir göz kalemi seçimi ile belirgin melodramatik gözler ile normal bir palete yapışır.

♦ Çoğunlukla Bobbi Brown güzellik ürünleri kullanıyor ve bunun büyük bir hayranı. Çoğunlukla sürmeli eyeliner kullanıyor.

♦ Bayan Middleton yanaklarında hafif ve allık sever. Bu nedenle, aynı görünümü istiyorsanız, açık pembeye yapıştırın ve dikkatli bir şekilde uygulayın..

♦ Yani doğal görünümüyle rekabet etmek istiyorsanız, açık pembe rengine sadık kalın ve dikkatli bir şekilde uygulayın..

♦ Cildi parlak tutmak için en çok Karin Herzog cilt bakım ürünlerini tercih ediyor..

♦ Dişleri düzleştirirken beyazlatır. Bunun için “mikro rotasyonlar” adı verilen bir terapi kullanıyor, daha iyi ve doğal görünmesi planlanıyor..

♦ Düğünü için demi-chignon stili yaptı. James Pryce, Kate’in yuvarlanan kestane rengi saçlarını elinde tutan bir adam..

♦ Kalın ve koyu gözler, mükemmel koyu renk kaşlar, yumuşacık göz farı vs. Ve çoğunlukla göz kıvrımlarında tercih ettiği daha koyu Slate göz rengi.

♦ Her zaman dudaklarına ışıltılı bir görünüm veren pembe dudak parlatıcısı kullanır..

Kate’in Diyet Sırları:

♦ Kate sadece sağlıklı bir genç kadın değil, aynı zamanda görünüşü de sağlık veriyor. Sebzeleri ve tahılları içeren bir rejim izliyor. Bu yüzünü temizledi ve cildi parlıyor.

♦ Düşük karbonhidrat ve yüksek protein içeren kilo kaybı için Dukan Diyeti yapmayı da tercih ediyor, diyet.

♦ Diyet yapmayı sevmediği gibi herhangi bir kişisel diyetisyeni veya antrenörü de yoktur. Uygun bir diyet tüketir ve aşırı kolesterol ve yağlardan kaçınır..

♦ Sadece deniz ürünleri, yağsız et, salata ve bol sebze içeren sağlıklı bir yemeği tercih ediyor. Fasulye ve salatalar, akşamları taze hissetmek için en sevdiği atıştırmalıklardan biridir..

♦ Dukan diyetleri atak, seyir, konsolidasyon ve stabilizasyon olmak üzere dört aşamalı diyetler içerir..

♦ Yulaf ezmesi, kuru meyve ve su ısıtıcısı cipslerinin yanı sıra yumurta, krema ve salam da tercihleri ​​arasında..

Kate’in Fitness Sırları:

Kate'in Fitness Sırları

♦ Spor salonunu koşarak ve yenerek formunu koruyor. Kilo vermek için pilates ve yüzmenin yanı sıra egzersizi de tercih ediyor.

♦ Tercihen ince bir fiziğe sahip ama her gün yaklaşık 1 saat egzersiz yapıyor.

♦ Ağırlık kaldırmayı, ağız kavgası yapmayı, kürek çekmeyi, bisiklete binmeyi, mekik çekmeyi, kol kıvırmayı ve ayrıca kardiyoyu dengelemek, esnekliği artırmak ve kasları genişletmek için yoga yapmayı sever..

♦ O bir jimnastik topunun büyük bir hayranı.

Yani, bu tamamen kraliyet güzelliğinin sırlarıyla ilgili ve bence Kate Middleton’ı tanımaktan mutlusunuz. Umarım bu makaleyi bilgilendirici ve faydalı bulursunuz.