Bu alacakaranlık çocuğu, kasvetli dalgın ruh hali ve onu parlak umut ışınlarına doğru çeken sade kasvetli bakışlarıyla ün kazandı, ancak bu sıcak şey sadece güzel ve umutsuz olmanın ötesinde..

Kristen Stewart Güzellik İpuçları ve Sırları

Zaten güzel görünümüne parlaklık eklemek, ekrandaki karakterlerinin çoğundan tamamen farklı olan eğlenceli, canlı yanıdır. araştırma üzerine, bu makalede paylaşacağımız güzellik sırlarından bazıları ortaya çıktı..

Kristen Stewart Güzellik İpuçları Göz Sırrı:

kristen stewart Göz Gizli gözler

Kristen daha çok, dağınık ve hala formda görünen görünümü sallamayı seven, az bakım gerektiren bir erkeksi kızdır. Her zamanki görünümü, çarpık saçlarını, kasıtlı olarak bulaşmış göz makyajı ile çıplak dudaklarını taşıyor. Sorulduğunda, sadece bir eyeliner ve maskaraya nasıl ihtiyacı olduğunu açıkladı ve onları uyguladıktan sonra dumanlı bir görünüm elde etmek için onları lekeliyor. Ama buradaki sorun, göz makyajını asla çıkarmaması, çünkü ertesi gün iyi görünmesini sağlıyor. Aslında gözlerinin makyajsız olduğu bir günü hiç hatırlamıyor..

Hidrat:

Kristen Stewart Hidrat

Asgari çaba harcayan bir kız olan Stewart, genç yaşlarında bir erkek gibi göründüğünü itiraf ediyor ve güzellik sırlarından biri olan hidrasyonu açıyor. Sıvı alımları, cildi sağlıklı, taze ve parlak tuttukları için cilt için her zaman iyidir. Sıvı, yalnızca Kristen Stewart’ın düzenli olarak bakımını yaptığı tek şey olan su anlamına gelmese de. Çok fazla su.

Doğal:

Kristen Stewart Doğal

K-Stew, saç ve makyaj cephesinde bir biggie olmasa da, doğal olayların hayranı olduğunu ortaya koydu. O dağınık, kabarık, taze doğal görünüm için her gün nasıl büyüdüğünü açıkladı. Yataktan yeni çıkmış görünüm. Ancak, biraz ticarileştirmenin gerekli olduğu zamanlar vardır ve bu, çevre dostu ve organik saç ürünleri serisi Kerastase’nin devreye girdiği zamandır..

Yüz Dramaları:

Kristen Stewart Yüz Dramaları

Kristen Stewart, Proaktif ürünlere olan sevgisini ortaya koydu. Az bakım gerektiren bir piliç olan K-Stew, belirli bir günde kendini sorumlu hissediyorsa makyajını yıkayacağını ama gözlerini asla temizlemeyeceğini söylüyor. Ancak her kızın sivilce veya düzensiz pürüzlerle mücadele ettiği zamanlar vardır. Bunun için Stewart Proaktif’e ve onların 3 adımlık programlarına güveniyor.

Ya Kırmızı ya da Ölü:

Kristen Stewart Ya Kırmızı ya da Ölü

Kristen dudaklarındaki renklerden nefret eder. Ancak, o siren kırmızısı dudaklar için bir istisnaya izin veriyor ve her şey burada bitiyor. Kristen’ın dudaklarını başka hiçbir yüksek rengin süslemesine izin verilmez. Dudaklarını çıplak şeftali renginde veya sadece çıplak olarak beğendiğini itiraf ediyor..

Temizle:

Kristen Stewart Temizliği

Makyajını nadiren çıkarsa ya da mevcut makyajı yıkamak için fazladan bir yol kat etse de, Kristen Stewart geçmişte, diğer birçok kızın yaşadığı aynı problemden muzdarip olduğu için arada bir biraz temizleme ve nemlendirme rutini uyguladığını kabul etti. . Yağlı cilt ve bunun için sadece hafif bir temizlik ve nemlendirme ona yeter.

Sahte Ton Yok:

Kristen Stewart Sahte Tonlar Yok

Kristen doğal bir kız ve kendisinin de böyle olmasını istiyor. Yüksek sesli makyaj dudakları veya yüzü yok. Abartılı kıyafetler veya saçlar ve kesinlikle sahte bronzluklar yok. Ne kadar beyaz olduğunu ve kendini doğal renklerinde olmaktan çıkarmak istediğini açıkladı..

Sürekli Değişen:

Kristen Stewart Sürekli Değişen

Alacakaranlıkta donuk ve kasvetli olabilir ama sürekli değişen saç stilleriyle gerçek hayatta iki kat daha eğlenceli. Kristen Stewart, makyaj yapmaya veya gösterişli kıyafetlere fazla önem vermese bile, arada sırada farklı bir renkle saçlarında çok fazla deneme yapmayı sever. Bir keresinde sarışın oldu ve bir keresinde kulaklarına kadar kesti. Bir keresinde onu dağınık tuttu ve sonra tekrar mısır sıralı bir yan saç modeli yaptı. O tamamen değişmekle ilgili.

Koku:

Kristen Stewart Kokusu

Balenciaga’nın Florabotanica kokusunun yepyeni taze yüzü olarak seçildi ve bu nedenle bu ürünün harika olduğunu ilan ediyor ve söylüyor. Ancak tüm bu reklamların arkasında, bu serinin gerçekten nasıl bir hayranı olduğunu ortaya koyuyor ve yeni yüz olarak rol almanın yanı sıra, onu günlük olarak kullanmayı bir nokta haline getiriyor..