Megan Fox’un sahip olduğu güzelliği ve çekiciliği kıskanmayan neredeyse hiç kadın yok. Hollywood’un en üst düzey ünlülerinden biri olan ışıltılı yüzü, büyüleyici ve büyülü gözleri ve muhteşem saçları onu neredeyse kusursuz yapıyor. Yürüdüğü zarafet ve sevimli somurtkanlığı, yalnızca genel kişiliğine katkıda bulunuyor. Milyonlarca kadın Megan Fox’un güzellik sırlarını öğrenmek istiyor.

megan fox güzellik sırları

İyi haber, Megan Fox’un güzelliğinin söz konusu olduğu seviyeye ulaşmak için bilmeniz gereken her şeyi içeren aşağıdaki bu yeni ve taze rehber biçiminde geliyor. Yapmanız gereken tek şey, bunları iyice kontrol etmek ve görünür sonuçları görmeye başlamak için çoğunu tam bir özveriyle takip etmektir..

Megan Fox Güzellik Sırları, Makyaj, Saç, Cilt ve Diyet Sırları:

1. ‘Az Çoktur:

Megan’ın kendini tamamen adadığı güzellik sırlarından biri de “az, çoktur” mantrasıdır. Onun için makyajı minimumda tutmak ve daha az ama etkili cilt bakım ürünleri kullanmak gitmenin yolu. Özenle takip ettiği temizleme ve nemlendirme rutinine tam bir inancı var. En sevdiği nemlendirici Epicuren Discovery markasından Bulgar Rose Otto..

2. Kısa Duşlar:

Kendini saatlerce suya sokmaya inanmıyor, daha çok gerektiğinde duş alıyor ve ardından nemlendirici olarak Cold Pressed Organic Oil’den bir masaj yapıyormuş gibi hissediyor. Menzilden üzüm çekirdeği yağı aroması kullanır. Cildine tamamen yakışıyor ve zeytinyağından çok daha hafif ve faydalı..

3. Güneş Koruyucuya Hayır:

Megan, güneş kreminden ve beraberinde getirdiği kimyasallardan nefret eden ender insanlardan biridir. Hassas cildinde alerjiye neden olur. Güneşin UV ışınlarından korunmak için sadece nadir durumlarda dışarı çıkmaya çalışır ve bu gibi durumlarda yüzünü korumak için nefret kullanır. Güneş kremi sürmesi gerekiyorsa, sadece La Roche-Posay Anthelios AC SPF 30 Yüksek Koruma Sıvısı Extreme Güneş Koruyucu.

4. Göz Bakımı İçin:

Megan, kendisini doğumdan beri kendisine hediye edilen kedi gözlerine bakmaya adamıştır. Perricone MD’nin Vitamin C Ester Göz Serumunu kullanıyor. En iyi sonuç için günde 3-4 kez uyguladı. Yüzünü yıkadıktan sonra yapıyor.

5. Her Hafta Oxy Facial:

Megan’a göre her hafta oksijenli yüz bakımı cildinin nefes almasına yardımcı oluyor. Bu, düzenli olarak maske uygulamak için zamanı olmadığı için yapılır. Bunu cilt bakımını telafi etmek için düzenli yüz bakımı ile oluşturur..

6. Bol Suya Sahip Olmak:

Güzellik sırlarından biri, suya ve cildi nemlendiren ve toksinleri iyi bir şekilde temizleyen diğer sağlıklı sıvılara olan sevgisini içerir. Ona göre 10-12 bardak su içmek cildinin kusursuz ve tüm sorunlardan arınmış kalmasına yardımcı oluyor..

7. Uygun Dinlenme ve Uyku Alma:

Cildini parlak, taze, koyu halkalardan ve şişliklerden arındırdığına inandığı için dinlenmesi ve sağlıklı bir uyku uyuması çok önemlidir. Aslında bu gerçeğin doğru olduğu profesyoneller tarafından kanıtlanmıştır..

8. Bayan Vakfı Bazen:

Megan’a göre her kadın zaman zaman fondöten kullanmayı özlemiş olmalı. Bu, cildin nefes almasına yardımcı olacak ve ayrıca tıkanmış gözenek sorunlarından uzak duracaktır. Yüze seveceğiniz doğal bir güzellik kazandırmaya da yardımcı olur. Size normalden de farklı bir görünüm kazandıracak.

Bunlar, hiç düşünmeden diyetinizde uygulayabileceğiniz Megan Fox’un güzellik sırlarından bazıları..