Vampire Diaries dizisindeki rolüyle ünlü Nina Dobrev, kalın ve uzun kahverengi saçlı adil bir güzelliktir. Uzun saatler süren çekimlere rağmen güzel cildini nasıl koruduğuna dair sırrını paylaşıyor. Bunun da ötesinde, çekim saatlerini daha da uzatan ikili bir rol oynaması gerekiyor..

Nina Dobrev Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları:

Güzellik Sırları:

nina dobrev güzellik ipuçları

Nina, insanların güzellik ürünlerine çok çabuk bağlandığını, bu yüzden iki haftada bir ürünleri değiştirdiğini söylüyor. Her zaman normal krem, gece nemlendiricileri ve güneş kremleri kullanır. Vücut için de ovma ve kremler kullanıyor. Bol makyajlı çekimlerde uzun saatler geçirmek zorunda kalıyor ve bu nedenle yüzünü sık sık temizlemeye çalışıyor. Çok fazla uyuyamıyor, bu da koyu halkalarına neden oluyor, ancak son zamanlarda, bir gecede koyu halkalarını iyileştiren Jan Marin’in bir ürünü olan bir çare buldu. Ayrıca haftada bir Clarisonic fırça kullanıyor..

Makyaj yapmak:

NinaDobrev-Makyaj

GinZing nemlendiricisinin lansmanında hazır bulundu ve bunu kendisi kullanıyor. Ona aşık ve kahvenin ya da ginsengin cildinin güçlenmesine ve uyanmasına yardımcı olduğunu hissediyor. Düzenli makyaj için Tom Ford’un bronzlaştırıcı kompaktını kullanıyor. Dışarıdayken yüzünü çabucak yıkayabilmesi için mendilleri el altında tutmayı sever ve bu aynı zamanda yatıştırıcı bir etki sağlar ve kendini rahatlamış hisseder..

Saç Bakımı:

NinaDobrev-saç bakımı

Nina’nın gür kahverengi saçları var ve saçlarını sağlıklı tutmayı seviyor. Annesi, kariyeri nedeniyle düzenli olarak farklı stiller oynamak zorunda kalacağını bildiği için saçlarını çıkarması konusunda onu uyarmıştı. Bukleleri için saç maşası yerine örgü çubukları kullanıyor. Yıkamalar için haftada üç kez tercih ediyor ve Keratin tedavisi ile yapıyor, saç maskeleri Fas Yağı. Bir gün bir L’Oreal veya Pantene kızı olmayı hayal ediyor ve bu nedenle saçlarını sağlıklı tutmak için ekstra çaba gösteriyor..

Göz makyajı:

NinaDobrev-Göz Makyajı

Nina aşırı göz makyajından hoşlanmaz. Olaylar için bile, onun gözlerini çok fazla süslediğini göremezsiniz. Yine de her zaman rimel taşır ve düzenli olarak onları giyer. Siyah ve kahverengiyi çok seviyor ve rimel söz konusu olduğunda, ona farklı bir görünüm vermek için siyah olanın üzerine kahverengi bir katman sürmeyi seviyor..

dudaklar:

NinaDobrev-dudaklar

Nina dudaklarını kısır tutmayı sever ya da sadece açık renkli ve bazen biraz parlak olanları sever. Biraz ağır dudak makyajı yapmak isteyen aktrislerden biri değil. Karakterinin önerdiği gibi, biraz ruj sürüyor ama bunun dışında basit tutmayı seviyor..

Diyet Sırları:

NinaDobrev-Diyet Sırları

Nina sağlıklı beslenmeyi sever, bunu bir keresinde Teen Vogue’da söylemişti. Kombucha, smoothie içmeyi ve sağlıklı bir yulaf yemeği yemeyi sever. Diyeti konusunda katı olsa bile, genellikle her zaman can attığı yiyeceklerden birkaçını tatmayı sever. Pastaları ve çikolataları sever ve bu ona hayır diyemediği bir şeydir..

Fitness Sırları:

NinaDobrev-Fitness Sırları

Nina yogayı sever. Yoğun programına rağmen yogaya zaman ayırıyor ve gözenekleri temizlemesini, zinde ve dengeli olmasını seviyor. Haftada en az üç ila dört kez yoga yapmaya çalışıyor ve hatta yoga eğitmeni olabileceğini çünkü ona çok aşık olduğunu söylemeye devam etti..

Umarım bu Nina Dobrev Güzellik İpuçları ve Fitness Sırlarını beğenirsiniz. Yorumunuzu aşağıya bırakın.