21 yıl sonra ve Sharon Stone, erotik gerilim Temel İçgüdü’de güzel ve gizemli Catherine Tramell olarak yükselen sıcaklıkları gönderdiği zamandan beri öldürücü vücudunu ve çarpıcı bakışlarını sallamaya devam ediyor. Ellili yaşlarının ortalarında bile, herhangi bir genç yıldızınkine rakip olabilecek bir şehvet yaymayı başarıyor. Zaman, botoks ve enjeksiyonların yardımı olmadan yaşını zarafetle gördü. Güzellik rutini basit ama etkili, mutlu bir yaşam ve sağlıklı yaşam tarzıyla birleştiğinde Dior sözcüsünü 55 yaşından daha genç gösteriyor..

Sharon Stone Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları

Sharon Stone’un Cilt Bakım Rejimi:

Sharon Stone güzelliğini genlerine bağlarken, cildine erken yaşta bakmanın önemini biliyordu ve bugün genç, ışıltılı cildi bunun kanıtı. Temizleme rutini, Shiseido temizleme suyu veya M.A.C. mendil, sert etkilerinden kaçınmak için asla sabun kullanmayın. Daha sonra, gece gündüz iyi bir nemlendirici kullanmanın önemini aşılayan annesi sayesinde, küçük yaştan beri yaptığı nemlendiriciyi sürüyor..

Sharon Stones Cilt Bakım Rejimi

Sharon Stoner ayrıca yüz ve vücut için haftalık bir pul pul dökülmesini ve yüz, göğüs ve ellerde sürekli güneş koruyucu kullanılmasını önerir. Bununla birlikte, onu profesyonel yüz bakımlarından asla memnun etmeyecek, bunun yerine düzenli masajlar ve küvette uzun süre ıslanma için zaman ayıracaksınız. Sigara içmez ve kafein ve sert likörden uzak durur, ancak suyla nemlendirilir. Estetik cerrahi söz konusu olduğunda, yaşını doğal olarak kucaklamayı tercih eden sinsi aktris için tam bir hayır hayır..

Sharon Stone’un Saç Bakım İpuçları:

Sharon Stones saç Sırları

Sharon Stone’un kısa saçları, sonraki yıllarda onun marka tarzı haline geldi. Dağınık bir görünümle kısa giymeyi seviyor ve sık sık kendi saçını bile kestiği biliniyor. Saçını şekillendirici ağda kullanarak kendi şekillendiriyor ve saçının iyi bir dokuya ve şekillendirilebilirliğe sahip olmasını sağlayan kuru bir şampuan veya saç tozu ile püskürtüyor. Ayrıca saçları her gün yıkamamanızı tavsiye ediyor ve şampuan ve saç kremi markasını arada bir değiştirerek saçlarını haftada 3 ila 4 kez yıkıyor. Ayrıca saçını ve makyajını yapmadan önce su içtiğini itiraf ediyor..

Sharon Stone’un Fitness ve Diyet Sırları:

Sharon Stone’un seksi vücuduna baktığınızda, onun bir fitness bağımlısı olmaktan çok uzak olduğunu söylemeyeceksiniz. Kendi kabulüne göre, zayıf ve formda kalmak için yeterince çalışıyor. Asansör ve girişten en uzağa park etmek yerine merdivenleri tercih ederek vücudunu çalıştırmanın doğal yollarına gizlice giriyor. Bununla birlikte, Pilates hayranıdır ve bir filmden önce fitness antrenmanını hızlandırır. Haftada 3 ila 4 kez çalışıyor, bazen tüm vücut antrenmanında ona yardımcı olan fitness eğitmeni ile her gün bir saat boyunca haftada beş gün tam olarak çalışıyor. Ek olarak, Sharon, genel refahına katkıda bulunduğunu belirttiği sahilde yürümeyi sever..

Sharon Stones Fitness ve Diyet Sırları

Diyetine gelince, Sharon Stone ılımlı bir diyet rejimi uyguluyor, istediğini yiyor ama aşırı yememeye dikkat ediyor. Diyeti çok sayıda balık, yağsız et, haftada 4 ila 5 yumurta, diğer şeylerin yanı sıra her gün daha az veya şekersiz alkolsüz içecekler ve lakteallerden oluşuyor. Izgara yemekleri sever ve ızgara tavuk, kuzu eti, somon ve yağsız bifteklerin yanında buharda pişmiş sebzelerle ziyafet çeker. Bir çay fanatiğidir ve akşam yemeğinde bir kadeh şarap içerken bitki çayı içmeyi sever. Tek zevki çantasında taşıdığı bitter çikolatadır..

Geri kalan her şeyi Attitude’a bırakır. Bayan Stone, doğru zihniyete ve kendine güven havasına sahip olmanın güzelliği ortaya çıkardığını söylüyor..