Sofia Vergara’nın 41 yaşında olduğunu ve 22 yaşında bir oğlunun annesi olduğunu söyleyen yok. Latina bombası, büyüleyici görünümü ve nakavt vücuduyla herhangi bir genç aktrisi gölgede bırakabilirdi. ABC’nin sitcom Modern Family’deki Gloria Delgado-Pritchett, Kolombiyalı aktris, televizyon hostesi ve model olarak başarısının zirvesine çıkan eksiksiz bir paket. Yakın zamanda Yahoo Shine ile yaptığı bir röportajda, dört kez Altın Küre adayı olan aktris, günlük güzellik ve fitness rejimine harcadığı zaman ve çaba hakkında samimi bir şekilde konuştu. Cover Girl’ün yüzünün altında bir sürü güzellik ve makyaj sırrı var, bu yüzden dışarıdaki tüm Sofia Vergara hayranları için, bu Latina güzelliğinin göz alıcı formda kalması için neler gerektiğine dair bir fikir..

Sofia Vergara Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları

Sofia Vergara’nın Güzellik Sırları

Cilt Bakımı ve Makyaj:

Sofia Vergara'nın Cilt Bakımı ve Makyajı

Sofia Vergara, doğal görünümün sevgilisi olmadığı gerçeğini gizlemiyor. Her zaman inanılmaz görünmek için çok çaba harcıyor. Güzellik rejimine yüzüne bir serum veya nemlendirici uygulayarak başlar ve genç kalmanın anahtarı olarak güneş koruyucu kullanımını gerektiği gibi savunur. 41 yaşındaki yıldız, dışarı çıkmadan önce her gün geniş spektrumlu bir SPF kullanıyor.

Sofia, kuşkusuz, rujsuz yaşayamayacağı bir temel olan ruju olmadan asla evden çıkmıyor. Çantasında olması gereken iki şey, koyu renkli bir ruj ve rötuşlar için bir kapatıcı. Normalde, süslenmesi bir saat sürer, Kırmızı halı günlerinde kendini hazırlaması üç güne kadar sürebilir. Makyaj koltuğunda bu kadar çok zaman geçirirken, “Modern Aile” aktrisinin her zaman en büyüleyici şekilde görünmesine şaşmamalı.

Göz Makyajı İpuçları:

Sofia Vergara'nın Güzellik Sırları Göz Makyajı İpuçları

Deneyimli güzellik, göz alıcı bir akşam görünümünün temel bileşeninin gözlerle başladığını belirtiyor. Büyük seksi kirpikler ve ışıltılı göz farı ile cesur bir görünüm, göz kamaştırıcı bir akşam için onun imzası. Cover Girl Shines’ın göz kapağı rengi yelpazesini tercih etmesi şaşırtıcı değil. Maskara uygulamadan önce kirpik kıvırıcı bir ön koşuldur. Likit astar uygulamasına gelince, boğucu aktris, mükemmel bir uygulama için nefesini tutacak kendi gizli stiline sahiptir..

Saç Sırları:

Sofia Vergara'nın Güzellik Sırları Saç Sırları

Sofia Vergara’nın stereotip bir Latina görünümü için kahverengiye boyanmış doğal sarı saçları, göz alıcı Hollywood saçlarına ulaşmak için birkaç farklı saç aletine tabidir. Yuvarlak bir fırçayla saçlarına fön çekmekten köpük, Velcro rulolar, saç maşası, saç spreyi ve kuru şampuan kullanmaya kadar, tüm bunlar ve daha fazlası tek bir saç modeli elde etmek için gereken şeydir..

Fitness ve Diyet:

Sofia Vergara’nın muhteşem fiziği, iyi genlerin ve rutin bir fitness antrenmanının birleşimidir. Sofia’nın kameraya hazır bir yüze olan sevgisi, spor salonuna gitmekten hoşlanmamasına eşittir, ancak 7/24 inanılmaz görünme takıntısı, onun formda kalmasını sağlayan sebeplerden biridir. Diğeri ise tiroid kanseriyle olan savaşı ve fit bir yaşam tarzını sürdürmenin ne kadar önemli olduğunun farkına varmasıdır. Ünlü antrenör Gunnar Peterson Sofia’nın yardımıyla kardiyo egzersizleri, ağırlıklar, dambıl ağız kavgası, egzersiz ve Pilates gibi egzersizlerle kıvrımlarını doğru yerlerde tutmayı başarıyor..

Sofia Vergara'nın Güzellik Sırları Fitness ve Diyet

Yıldızın oğluna göre annesi domuz gibi yemek yemeyi seviyor ve yemekten asla vazgeçmiyor. Ve bu doğru ama “Modern Aile” aktrisi sağlıklı beslenmeyi ve ölçülü yemeyi itiraf ediyor. Balıktan sebzeye ve salataya kadar tüm doğru şeyleri yemeyi seviyor. Sırrı, gün boyunca sağlıklı yemek yemektir, böylece akşam yemeğine çıktığında istediğini yiyebilir. Ayrıca hafta içi rahatlıyor ama hafta sonları kendini bırakalım. Favorileri arasında suşi ve Orta Doğu yemekleri var..