Bebeğin hareket etme sevgisi ve külot, rahat ve giymesi kolay olması gereken bir giysidir. Bebekler için külot baskılı veya düz renkler olabilir. Erkek bebek ve kız bebek için farklı modeller bulunmaktadır. Bu stillerin her biri bebeğin akıllı ve şık görünmesini sağlar..

Bebekler İçin Modern ve Şık Külot:

Bu geniş stil yelpazesinden bebeğiniz için mükemmel olanı seçin,

1. Baskılı Bebek Külotları:

Baskılı Bebek Külot

Sevimli baskılar ve renklerde baskılı bebekler için geniş bir pantolon yelpazesi bulacaksınız. En yaygın baskılar kelebekler ve çiçekler olacaktır. Çizgi film karakterleri de beğendikleri gibi külotların üzerine basılmıştır..

2. Yay Bebek Külotları:

Fiyonklu Bebek Külot

Bebek külot stilinin birçok çeşidi vardır. Arkası fırfırlı ve kurdele fiyonklu bu sevimli ve harika bebek külotlarını tercih edebilirsiniz. Bebek emeklediğinde ve poposunu gösterdiğinde yaylar çekici görünüyor.

3. Suya Dayanıklı Bebek Külotları:

Su Geçirmez Bebek Külot

Erkek bebek külotları da renkli ve baskılıdır. Bunlar çoğunlukla mavi renktedir ve okyanus baskılarıyla doludur. Erkek bebek pantolonları da içeride giyilen bebek bezleri için su geçirmez hale getirildi..

4. Bloomer Bebek Külotları:

Gaf Bebek Külot

Bebeğe mini pantolon gibi uyum sağladığı için en çok kullanılan külot modellerinden bir diğeri de Bloomers’tır. Hareket özgürlüğü sağlarlar ve çok rahattırlar. Bu kız bebek pantolon stili, çocuk büyüdüğünde bile kullanılır..

5. Vaftiz Bebek Külotları:

Bebek Külot Vaftiz

Çocuğunuzun vaftiz vb. gibi özel günlerinde giyilecek rengin beyaz olduğu durumlarda süper rahat olan bu beyaz bebek pantolonunu tercih edebilirsiniz. Çok sayıda fırfır ve dantel ile çok şık bir modeldir..

6. Bebek Bezi Bebek Külot Kapakları:

Bebek Bezi Örtüleri

Tıpkı kızlar için vaftiz bebek külotları gibi, erkek bebek için de özel gün için mükemmel olan beyaz pantolonlar satın alabilirsiniz. Bu bebek bezi koruma pantolonları, bebek bezini yerinde tutar ve dışarıdan iyi görünür. Birçok giysiyle eşleştiği için birçoğunu beyaz almayı seçin. Küçük bebeğiniz için bu her zaman iyi bir seçimdir.

7. Monogramlı Bebek Külotları:

Monogramlı Bebek Külot

Bebeğin baş harfleriyle monogramlanmış bir bebek beyaz pantolon takımı alın. Bunlar çok sofistike ve şık görünüyor. Baş harfleri pembe veya mavi veya istediğiniz herhangi bir renkte yapılabilir..

8. Kot Bebek Külotları:

Kot Bebek Külot

Bebeklerin giydiği külotlar da kot malzemeden olabilir. Bu havalı görünümlü külotlar kot mavisi renginde ve göz kamaştırıcı görünüyor. Bu külot giyerek country tarzı görünüm kolayca elde edilir. Bu stili markalı bir desen koleksiyonunda deneyin.

9. Fırfır Dantelli Bebek Külotları:

Fırfır Dantelli Bebek Külot

Bebek külotlarının en yaygın stillerinden biri fırfırlı modeldir. Burada külotların arkasında dantel şeklinde fırfırlar var. Fırfırlı ve dikilmiş dantel sıraları var. Danteli külot rengine zıt renklerde yaptırabilirsiniz..

Bebek külotları, bebeği sevimli ve sevimli gösterdiği için en çok sevilen ve sevilen şeydir. Bebekler için külotlar fırfırlı, bebek bezi örtüleri vb. gibi farklı tarzlarda olabilir. Seçiminize göre iyi bir koleksiyon bulacaksınız, bebeğiniz için bazı kombin külotları deneyin. O zaman bir bebeğimiz olduğunda, ona düzgün bir şekilde bakmamız gerekiyor, bu yüzden bu listeden erkek veya kız bebeğiniz için en iyi külotu seçin..