Jokey, dünyanın en tanınmış iç çamaşırı markalarından biridir. Jokey’in yaptığı külotlar süper kalite ve tarza sahiptir. Bu marka tüm genç kızların ve kadınların favorisi; jokey külotları da rahattır.

Kadınlar İçin En İyi 9 Jokey Külot Koleksiyonu:

Çok çeşitli külot modellerinde birkaç bayan jokey külotu alın.

1. Süper Yumuşak Jokey Külot:

Süper Yumuşak Jokey Külot

Bunlar, vücutta harika hissettiren en yumuşak malzemeden yapıldıkları için sizin için en iyi Jokey külotlarıdır. Bikini tarzı külotlar mükemmel uyum sağlar ve onları tüm renklerde alabilirsiniz. Ekonomik olduğu için 3’lü paket de harika çalışıyor.

2. Pamuklu Jokey Külotları:

Pamuklu Jokey Külot

Bu Jokey bayan külotlarında kullanılan pamuklu malzeme en iyi kalitededir. Özetler, tüm kadınlar için en iyi sonucu veren harika baskılarda basılmıştır. Kullanılan renkler de normalde parlak ve koyu.

3. Paketlenmiş Jokey Külotları:

Paketli Jokey Külot

Jokey külotları normalde 2, 3 veya 4’lü paketlerde gelir. Bu Jokey kadın külotları pakette çeşitli tonlardadır. Paketlerde ayrıca hepsi birbirine uyan bazı baskılı ve bazı düz renkli külotlar olabilir..

4. Tam Kesim Jokey Külot:

Tam Kesim Jokey Külot

İşte bayanlar için en rahat klasik tam kesim Jokey külotlarından biri. Külotun üzerinde Jokey kelimesi bulunan zıt renkte serin bir dantel kenarı vardır. Renkler normalde pasteldir ve günlük kullanım için mükemmeldir..

5. Geniş Bel Jokey Külot:

Geniş Bel Jokey Külot

İşte Jokey’in rahat giyim külotlarından bir diğeri. Bu geniş bel külot Jokey, düz karın hissi için mükemmeldir. Burada kullanılan geniş lastik dokunuşa yumuşaktır ve cildi kesmez. Ekstra rahatlık hissi için geniş belli bir külot satın almayı seçin. Geniş bir bel o zaman bu sizin için daha çok tercih edilir.

6. Jokey Boyshort Külot:

Jokey Boyshort Külot

Külot modellerinden biri de dar kısa pantolonu andıran erkek kısa modelidir. Jokey pantolonları, bel ve alt kısımlara tam oturan gerilebilir malzemeden yapılmıştır. Pantolonlar, vücudu kapladığı ve yerinde tuttuğu için spor giymek için harikadır..

7. Jokey Tanga Külot:

jokey tanga külot

Bu alçak Jokey pamuklu külotlar, iç çamaşırı koleksiyonunuza şık bir ektir. Düşük belli tangalar pamukludur, bu nedenle tanga olmalarına rağmen giymeleri rahattır. Kontrast elastik bantlı olanları seçin.

8. Külot Hattı Yok Jokey Külotu:

No Panty Line Jokey Külot

Giydiğimiz elbise ve giysilerin çoğu dar ve kıvrımlıdır. Dışarıdan külot çizgisini belli etmeyen dikişsiz külotlara sahip olmak harika. Bayanlar için olan bu Jokey pantolonları, dar kıyafetlerin altına giyildiğinde çizgileri göstermeyen ince lastikten yapılmıştır. Seçiminize göre iyi bir esneme elde edeceksiniz..

9. Çıplak Jokey Külotu:

çıplak jokey külot

Kadın gardırobunda mutlaka bulunması gereken külot türlerinden biri de ten rengi külotlardır. Bu renk, külot rengini dışarıdan göstermediği için şeffaf elbiseler ve beyaz giysiler için mükemmeldir. Nude renk ten renginizle eşleşir ve bu da iyi karışmasını sağlar. Kızlar bu külotu kot pantolon veya etekle de kullanabilirler..

Jokey külotları, dünyanın en iyi bilinen külot markasıdır. Ürünleri çok kaliteli ve çeşitli tarzlarda yapıyorlar. Bikini, düşük bel, tanga gibi farklı kesimler, her yerde kadınlar tarafından tercih edilen tüm külot türleridir..