İç giyim firmaları tarafından üretilen sütyenler farklı çeşitlerde gelir. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı stil, kesim, şekil ve renk var. Kadınların sutyenleri sadece iç çamaşırı olarak giydiği günler geride kaldı. Günümüzde sütyenler, çeşitli elbiselere uyacak ve mükemmel uyum ve rahatlık için tasarlanmıştır..

yarım fincan sutyen

Yarım Fincan Sütyen Hakkında:

Kusursuz bir görünüm için güzel elbisenizi, ayakkabılarınızı, takılarınızı ve makyajınızı altına doğru türde bir sütyenle tamamlayın. Sadece rahat olmakla kalmayacak, aynı zamanda içeriden de güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Dünyanın her yerindeki kadınlar tarafından giyilen çeşitli sütyenlerden, yarım fincan sütyen olarak da bilinen yarım fincan sütyen hakkında konuşalım..

Yarım fincan sutyen veya yarım fincan sutyen, bir sutyenin belirli bir stilini veya fincan şeklini tanımlar. Oldukça düşük olduğu için, sadece meme uçlarının üzerinde görünür. Aynı zamanda, bölünmeyi ortaya çıkarmak için oldukça düşük dalıyor. Omuz askıları birbirinden geniş olarak yerleştirilmiştir. Yarım fincan sütyen veya yarım fincan sütyen, bu tür bir sütyen gereken doğru desteği ve korumayı sağlayamayacağından büyük göğüslü kadınlar için ideal değildir..

Yarım cup sütyen veya yarım cup sütyen seçmek istiyorsanız, size tam oturduğundan emin olun çünkü meme dokunuz yarım cup ya da yarım cup sütyeninizin üst kısmına dökülebilir. Yarım fincan sütyen veya yarım fincan sütyen, dekolte, yuvarlak yaka veya geniş yakalar için en iyisidir, çünkü kupların üst kısmı alçak ve kayışlar birbirinden geniştir..

Göğüslerinizi dikleştirmek için de mükemmeldir ancak dekolte üstlerin altında göze çarpmaz. Bu nedenle, bu hafta sonu satın aldığınız dekolteli üst giymeyi planlıyorsanız, altına yarım fincan sütyen veya yarım fincan sütyen giyin..

Yarım Fincan Sütyen Giyme İpuçları:

Sütyeninizi giydiğinizde, içinde yüzde yüz rahat ve güvende hissetmelisiniz. Bunu yapıp yapmadığınızı kendinize sorun. Eğer takmıyorsanız, sutyeninizi yanlış takıyorsunuz demektir. Sütyen giymenin doğru yolunu öğrenmek için okumaya devam edin. Aşağıdaki ipuçları sutyeninizi doğru takmanızı sağlayacaktır.

Yarım Fincan Sütyen Ve Giyme İpuçları

Kollarınızı Sütyen Askılarından Geçirin ve İki Ucu Kapatın:

Sağlanan kayışlarda kollarınızı bunların arasından geçirin ve omuzlarınıza göre ayarlayın. İşiniz bittiğinde, kanca ve göz kapaklarını bulacağınız arkada ellerinizi alın. İki ucu güvenli bir şekilde birbirine kenetleyin.

Kayışların Ayarlanması:

Sütyen askıları bazen gerçek bir güçlük olabilir. Omuzlarınızdan fazla sarkabilir veya cildinize çok sıkı yapışıp size zarar verebilirler. Askılarınızın omuzlarınıza tam oturması için, sütyenlerde kaydırıcılar sağlanmıştır. Kaydırıcıları aşağı veya yukarı çekebilir ve tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. Her iki kaydırıcının da aynı seviyede kaldığından emin olun..

Eğilin ve Bardakların Konumunu Ayarlayın:

İstenilen rahatlık ve kapatıcılık için sütyenlerin kuplarının ayarlanması çok önemlidir. Sırtınızı aşağı indirin ve bardakları buna göre ayarlayın. Ardından göğüslerinizin hareketini kontrol edin ve bittiğinde ayağa kalkabilirsiniz..

Umarım yukarıdaki yarım fincan sutyen onları satın almaktan hoşlanır. Yarım fincan sütyen takmak kolay ve basittir.