Kalbant apie papuošalų priedus, žiedai yra unikalūs. Jie gali būti madingi ir tradiciniai arba reikšti meilę ir amžinybę tarp dviejų žmonių. Daugumai žmonių per visą gyvenimą priklausys keli skirtingi žiedai. Rubinas yra galbūt brangiausias metalas, kurį galima įsigyti šiandien. Daugelis žmonių tai sau leidžia dėl savo grynumo ir užburiančios ryškios sodrios raudonos spalvos.

rubino žiedai

„Ruby“ yra išskirtinis brangakmenis, turintis išvaizdą ir aistrą, romantiką ir meilę. Jis gali būti įvairių patrauklių formų, tokių kaip kriaušė, smaragdas, kvadratas ir markizė ir kt.

Paprasti ir geriausi rubino žiedų modeliai vyrams ir moterims:

Čia yra daugybė rubino žiedų dizaino koncepcijų, iš kurių galima pasirinkti daugybę įdomių dizainų.

1. Rubino dervos žiedas:

Rubino dervos žiedas

Seniai rubinas buvo žinomas kaip brangakmenių karalius ir buvo naudojamas karališkai žieduose, karūnose, karoliuose ir tt. Rubino žiedas simbolizuoja romantiką ir atsidavimą. Rinkoje yra įvairių rubino žiedų dizaino. Šis žiedas pagamintas iš natūralaus raudono rubino, sumaišyto su derva, ir suteiks lengvą ir skaidrią išvaizdą.

2. Paprastas auksinis rubino žiedas su deimantais:

Paprastas auksinis rubino žiedas su deimantais

Yra įvairių tipų rubino žiedai. Rubino žiedai su akmeniu, kuris suteikia patrauklesnę ir patrauklesnę išvaizdą. Rubino akmens žiedas suprojektuotas iš rubino akmens ir dekoruotas baltais akmenimis. Vienas iš aukso užpildė elegantišką ir mažą žiedą. Jis yra gražus, dėvimas vienas arba su pradiniu žiedu ar kitais brangakmenių žiedais.

3. Vyrų rubino žiedas su akmenimis:

Vyriškas Rubino žiedas su akmenimis

Pasirinkus rubino žiedus vyrams, vyrams ir paaugliams atrodys tvirtas ir gražus vaizdas. Tarp visų brangiųjų brangakmenių vyrai dažniausiai renkasi rubino žiedus ir smaragdo žiedus, taigi. Senovėje rubinai buvo laikomi liepos mėnesį gimusių kūdikių gimimo akmeniu. Šis žiedas yra susijęs su rubino akmeniu ir pagamintas iš sidabro.

4. Rankų darbo žalias rubino žiedas sidabru:

Rankų darbo žalias rubino žiedas sidabro spalvos

Neapdoroti rubino žiedai yra pagaminti iš rubinų, kurie simbolizuoja autorinį atlyginimą. Šis rubino žiedas pagamintas rankomis iš sidabro medžiagos ir padengtas skaniu slyvų spalvos rubino akmeniu. Ši elegantiška ir elegantiška rubino žiedų išvaizda daro ją mėgstamą kiekvienai merginai. Tai neabejotinai sukelia šypsenas daugelio merginų lūpoms ir siūlo madingą išvaizdą.

5. Keli rubino juostos žiedai moterims:

Keli rubino juostos žiedai moterims

Rubinai yra vienas brangiausių ir brangiausių visų laikų brangakmenių. Tai nuostabi raudona spalva, suteikianti aistros, šilumos, galios ir meilės. Šis rubino juostos žiedas yra prabangus mados pareiškimas, kuris būtų dėvimas užtikrintai ir drąsiai. Šis žiedas yra pilnas rubino akmenų ir puikiai tinka bet kokiai progai.

6. Unikalus aukso spalvos rubino žiedas:

Unikalus aukso spalvos rubino žiedas

Rubino žiedai su auksu suteikia papildomos patrauklios išvaizdos. Šis unikalus rubino žiedas yra 4 mm dydžio. Šis paprastas ir mažas žiedas nešiojantiems suteiks šiuolaikišką ir madingą išvaizdą. Įdėtas žiedo rubino centras, žiedas pagamintas iš aukso metalo, o tai suteikia paprastumo ir gali būti geresnis pasirinkimas reguliariai naudoti.

7. Turkio spalvos žiedas su rubino brangakmeniais:

Turkio spalvos žiedas su rubino brangakmeniais

Rubino žiedas yra rankų darbo turkio spalvos, jis bus dekoruotas daugybe spalvų ir rubino akmenų, šis žiedas suteikia tradicinę išvaizdą ir yra puikus aksesuaras vestuvių ceremonijoms bei kitoms funkcijoms. Šiuos žiedus galite dėvėti su „Saree“ ir kitais įprastais kostiumais.

8. Dizaineris palieka dizaino žiedą su rubino akmeniu:

Dizaineris palieka dizaino žiedą su rubino akmeniu

Jei žiūrite į šį žiedą, tikriausiai ieškote kažko ypatingo ir kitokio. Dėl to dizaino rubino žiedai yra rankų darbo, pagaminti iš aukštos kokybės ir natūralaus rubino. Šie rubino žiedai suteikia šiuolaikišką išvaizdą ir puikiai tinka bet kokiai progai.

9. Antikvarinis rubino žiedas vestuvėms:

Senovinis rubino žiedas vestuvėms

Šis nuostabus įkvepiantis senovinis rubino žiedas buvo pagamintas iš vientiso sidabro, o akmenys sudaro gražų gėlių raštą. Šis turkio spalvos rubino žiedas suteikia tradicinę ir nuostabią kitų išvaizdą. Šiuos žiedus galite dėvėti vestuvių proga ir tai suteiks nepakartojamą jūsų aprangos vaizdą.

10. Rubino smaragdo žiedas moterims:

Rubino smaragdo žiedas moterims

Šis rubino žiedas pagamintas iš rubino ir smaragdo akmenų. Tai savotiškas kokteilių žiedas ir rankų darbo modelis. Jis gali būti suprojektuotas pagal sultono stilių. Tai sukurta drąsiai ir turtingai. Rubinas su smaragdo žiedu suteiks turtingą ir tradicinę jūsų pirštų išvaizdą.

11. Vintažinis rubino aukso žiedas:

Vintage Rubino aukso žiedas

Rubino žiedai yra susiję su deimantiniais akmenimis, kurie suteikia žiedams ypatingą išvaizdą. Šie senoviniai aukso žiedai, pagaminti iš tikro rubino ir padengti kietu 18k auksu. Tai gali būti neįtikėtinas sužadėtuvių žiedas ir nuostabi dovana žmonėms, orientuotiems į pasirinkimą.

12. „Ruby Rose Gold“ sužadėtuvių žiedas:

Rubino rožių aukso sužadėtuvių žiedas

Rankų darbo 14 karatų aukso rožių medžio žiedai su apvaliais nuostabiais rubinais suteiks paprastą ir stilingą išvaizdą ir gali būti tinkami bet kokiai sandarai. Šis aukščiausios klasės rožių medžio žiedas yra labai unikalus ir akį traukiantis dizainas nei kiti.

13. Rubino žiedų sužadėtuvių žiedas:

Rubino žiedų sužadėtuvių žiedas

Rubino žiedai yra puikus pasirinkimas sužadėtuvėms ir vestuvėms. Rubino sužadėtuvių dizaino žiedai yra populiariausi tarp visų vyrų ir moterų. Dauguma vyrų renkasi rubino žiedus, nes ieško unikalios išvaizdos žiedų. Gražiai rankų darbo 14k rožinio aukso žiedas, sukurtas kaip gėlė su rubino brangakmeniu centre, suteiks ypatingą išvaizdą.

14. Volframo vestuvių juostos žiedas su akmens rubinu:

Volframo vestuvių žiedas su akmeniu Ruby

Sužadėtuvių ar vestuvių juostos žiedas yra santuokos kelionės pradžia; Šis juostos žiedas pagamintas iš kieto volframo metalo ir papildytas raudonu koralų akmeniu, kuris suteikia paprastą ir lenkišką jūsų piršto išvaizdą. Šis žiedas suteikia geros kokybės ir pasitikėjimo jausmą žmonėms, kurie yra skolingi. Juostiniai žiedai yra romantiškiausi visų meilės simboliai!

15. Natūralus raudonas rubino vestuvinis žiedas:

Natūralus raudonas rubino vestuvinis žiedas

Renkantis rubiną žiedui, kuo gilesnė ir ryškesnė raudona spalva, tuo rubinas bus vertingesnis. Natūralus raudonas rubinas suteiks šviežią išvaizdą, o jei rubinai yra šviesiai raudonos spalvos, jie bus mažiau vertingi. Šie natūralūs raudoni rubinai suteikia akims įspūdingesnę išvaizdą nei kiti dizainai. Tai taip pat puikus aksesuaras vestuvių metinėms ir tikrai bus geriausia dovana jūsų artimiesiems

Rinkdamiesi rubino akmens žiedus atidžiai apgalvokite, nes jie yra brangesni; meilės ir prisirišimo prie savo ypatingo žmogaus gyvenime simbolis. Jie taip pat atspindi naudotojo mąstyseną ir požiūrį. Jei dalyvaujate vakarėlyje ir manote, kad esate nepilnas, rubino žiedas tikrai suteiks jums norimą išvaizdą, skiriančią jus nuo minios. Karališki raudoni rubinai yra geriausias komplimentas jūsų dėvimai suknelei. Ar pirksite rubiną, safyrą ar deimantinį žiedą, priklauso nuo asmenybės pasirinkimo, bet tiems, kurie tiki juvelyriniais dirbiniais kaip išraiškos menu, rubinas skirtas entuziazmui ir nuoširdumui.