Auksas laikomas palankiu ir grynu, todėl jis yra vienas iš dažniausiai naudojamų ir svarbiausių vestuvių ir funkcijų elementų. Tai auksiniai papuošalai, kurie niekada neišeina iš mados. Dizainas, modeliai ir viskas nuolat keičiasi, tačiau pagrindinė auksinių papuošalų esmė yra ta pati ir visada teikiama pirmenybė, palyginti su kitais papuošalais dėl blizgesio ir blizgesio. Auksas ir deimantas yra tarsi du svarbiausi dalykai išskirtiniam, išskirtiniam ir puošniam, tačiau subtiliam papuošalų gamybai.

Įvairūs aukso žiedų tipai su akinančiais deimantais:

Moterys gali išprotėti pasirinkdamos įvairius šio derinio pasiūlymus. Čia apžvelgsime 15 geriausių aukso deimantų žiedų dizaino vyrams ir moterims.

1. Auksiniai deimantiniai žiedai mergaitėms:

Auksiniai deimantiniai žiedai mergaitėms

Jaunos merginos ir šiuolaikinės merginos šiais laikais renkasi subtilius auksinius žiedus su deimantais. Tai gali būti kasdienių papuošalų dalis arba puiki dovana jiems ypatingomis dienomis, pvz., Gimtadieniais, pirmą dieną biure ir pan..

2. Vyrų paprastas aukso deimantinis žiedas:

Paprastas auksinis vyrų deimantinis žiedas

Vyrai yra vienodai madingi ir turi savo dizaino rinkinį, iš kurio galima rinktis auksinius deimantinius žiedus. Jie yra įvairių dizainų ir šie stori aukso juostos žiedai su deimantais yra parinkti vestuvėms ir tradicinėms funkcijoms.

3. Auksinis deimantinis žiedas su širdimi moterims:

Auksinis deimantinis žiedas su širdimi moterims

Deimantai yra geriausias merginos draugas. Subtiliai suprojektuotos širdelės su deimantais auksu yra vienas mėgstamiausių moterų dizainų. Jie visiškai mėgsta šį dizainą. Auksinis deimantinis žiedas saree pagamintas 18 arba 22 karatų. Širdis taip pat gali būti vieniša arba gali būti dviguba, atsižvelgiant į jūsų pasirinkimą.

4. Vestuvinis auksinis deimantinis žiedas moterims:

Vestuvinis auksinis deimantinis žiedas moterims

Vestuvės yra ypatinga proga ir viena įsimintiniausių dienų gyvenime. Šie blizgantys deimantai, dygliuoti ir strategiškai išdėstyti 14 karatų geltono aukso žiede, puikiai tinka moters D dienai. Centre yra didelis deimantas, kaip karūna viršuje.

5. Baltojo aukso deimantinis žiedas moterims:

Balto aukso deimantinis žiedas moterims

Baltasis auksas yra nauja šių laikų papuošalų tendencija. Baltas auksas atrodo gražiai, o deimantai yra puiki galimybė dovanoti gimtadienius, vestuves, šventes ir kt..

6. Juodo aukso deimantinis žiedas vyrams:

Juodo aukso deimantinis žiedas vyrams

Šie išskirtinio stiliaus juodos aukso spalvos deimantiniai žiedai, išskirtinai vyrams, yra išskirtiniai ir visai kitoje lygoje. Jie tikrai išsiskiria, kai juos nešioja vyras, nes pats žiedas gali daug ką pasakyti apie vyrą. Tai ne tos pačios rūšies balti deimantai iš aukso, bet skirti žmonėms, kurie mėgsta eksperimentuoti.

7. Auksinis deimantinis žiedas su perlais moterims:

Auksinis deimantinis žiedas su perlais moterims

Perlai ir deimantai yra puikus derinys, kuris papuošaluose skleidžia klasę ir grožį. Šiuose aukso deimantiniuose žieduose naudojami perlai yra gėlo vandens perlai sagos formos. Kadangi jie yra tarsi didelis mygtukas, gėlo vandens perlas išsiskiria ir atrodo elegantiškai su ryškių deimantų kontūrais.

8. Auksiniai deimantiniai žiedai moterims:

Auksiniai deimantiniai žiedai moterims

Gėlės ir moterys taip pat yra labai panašios, taigi ir simbolinės. Moterų savybės panašios į gėlę. Šį žiedą užbaigia nuostabios septynios deimantų dygliuotos gėlės, gražiai įspaustos ant subtilaus auksinio žiedo. Be to, deimantai taip pat yra dygliuoti dviem linijiniais raštais, kad aukso žiedas būtų gražus.

9. Rožinio aukso deimantiniai žiedai moterims:

Rožinio aukso deimantiniai žiedai moterims

Rožinis auksas yra aukso ir vario lydinys, naudojamas brangiems papuošalams gaminti. Jis susilaukė didžiulio žavesio ir rožinio aukso išvaizdos populiarumo. Šie rožinio aukso deimantiniai žiedai yra visiškai nusagstyti brangiais deimantais. Rožinė aukso spalva puikiai dera su deimantais.

10. Auksiniai deimantiniai begalybės žiedai:

Auksiniai deimantiniai begalybės žiedai

Begalybės ženklas su deimantais yra unikalus dizainas ir tikrai nėra įprastas modelis. Taigi šie begalybės auksiniai deimantiniai žiedai yra puikus būdas sulaužyti deimantinių žiedų modelių stereotipus ir pasirinkti kažką visiškai kitokio.

11. Auksiniai deimantiniai prancūziški žiedai:

Auksiniai deimantiniai prancūziški žiedai

Pave kilęs iš prancūziško žodžio asfaltuoti. Šiuo atveju žiede esantys deimantai atrodo lyg išasfaltuoti. Deimantų klojimas yra sukurtas maksimaliai šviesai ir blizgesiui labai glaudžiai deimantuojant. Šie gražiai atrodantys aukso spalvos deimantiniai žiedai turi skirtingą ryškumą ir yra puikus pasirinkimas sužadėtuvėms ir vestuvėms.

12. Auksinis deimantinis žiedas su smaragdais:

Auksinis deimantinis žiedas su smaragdais

Smaragdas su auksu yra klasikinis ir karališkas derinys. Žalieji smaragdai su blizgančiais baltais deimantais susuktu gėlių raštu dangiškai atrodo ant subtilaus auksinio žiedo. Šio tipo auksiniai deimantiniai smaragdo žiedai skirti tiek vyrams, tiek moterims, kurių dizainas ir raštai yra įvairūs.

13. Auksiniai deimantiniai žiedai su rubinais:

Auksiniai deimantiniai žiedai su rubinais

Vienas iš klasiškiausių vestuvių ir sužadėtuvių žiedų yra auksiniai deimantiniai žiedai su nuostabiais, putojančiais raudonais rubinais. Jie atrodo nuostabiai, nes spalvų derinys yra aukso spalvos aukso žiedui, putojantis balta deimantais ir kaštoninė raudona rubinuose.

14. Rožių aukso deimantinė vestuvių juosta vyrams:

Rožinio aukso deimantinė vestuvių juosta vyrams

Laužiantys stereotipą, ar šios rožinio aukso deimantų juostos yra tik vyrų vestuvių kolekcija. Pažvelkite į šias vestuvių juostas ir nieko kito negalima pažvelgti. Puikiai tinka rožinis auksas ir baltas auksas su deimantais, nieko kito negalima norėti renkantis vestuvinį žiedą.

15. Vintage baltojo aukso deimantinės juostos:

Vintage baltojo aukso deimantinės juostos

Baltasis auksas atrodo kvapą gniaužiančiai gražiai ir taip pat skleidžia klasę. Tai labai populiaru tiek vyrams, tiek moterims. Jie nuostabūs su deimantais, puikiai nusagstytais baltu auksu, kuris atrodo kaip absoliutus grožis. Šie baltojo aukso deimantiniai žiedai ir juostos yra nuostabių dizainų tiek vyrams, tiek moterims.

Ryškaus aukso elementas su putojančiais, nuostabiais deimantais yra šių gražių žiedų, aprašytų aukščiau, dalis apie 15 geriausių auksinių deimantų žiedų. Šie auksiniai deimantiniai žiedai su brangakmeniais ir pusbrangiais akmenimis, įvairiais aukso atspalviais, skirtingais deimantų raštais, pirmauja laikus, o juvelyriniai dirbiniai atspindi šiek tiek mados. Jie atrodo nuostabiai, bet puikiai tinka dėvėti.