Pirštų žiedai yra tas papuošalas, kurį visi tiesiog myli ir negali atsispirti nusipirkti ir nešioti. Moterys mėgsta puikuotis dėvėdamos gražius žiedus. Auksas, sidabras, platina su brangakmeniais ir perlais yra tiesiog nenugalimi. Perlų žiedai su perlų rinkiniais yra labai subtilūs, paprasti, tačiau turi savo žavesio ir malonės. Jie traukia akį.

Įvairūs perlų žiedų modeliai Indijos moterims:

Žemiau pateikiami keli perlų žiedai, padėsiantys išsirinkti nuostabų savo kolekcijai.

1. Akoya Pearl & Deimantinis žiedas:

Akoya Pearl & amp; Deimantinis žiedas

Pažvelkite į šį subtilų Pearl Diamond žiedą. Jis pagamintas iš japoniško „Akoya Pearl“, įterpto į baltą auksą. Tai subtilus gabalas. Jis turi du aukštos kokybės apvalius deimantus abiejose centrinės žievelės pusėse, kad žiedui suteiktų papildomo žavesio.

2. Baltas perlų žiedas:

Baltas perlų žiedas

Tai nuostabus baltas perlų žiedas. Šis žiedas turi nuostabų 8 mm neapdorotą perlą, išmargintą 18 k auksu. Blizgantis baltas perlas yra apsuptas gražių deimantų. Žiedas taip pat turi deimantus. Šis žiedas yra vienas iš jų, kuriame tikrai pasiklysite, nes jis turi nuostabų grožį

3. Rožinis perlų žiedas:

Rožinis perlų žiedas

Merginos labai mėgsta rožinę spalvą. Taigi šis perlų žiedo dizainas yra tobulas. Šis puikus apvalus 9 mm gėlo vandens perlas yra 14 k rožinio aukso. Kartu su perlu taip pat yra žvilgantis kriaušės formos morganito akmuo ir deimantai.

4. Bambuko perlų žiedas:

Bambuko perlų žiedas

Čia yra nuostabus ir unikalus sužadėtuvių ar vestuvių perlų žiedas. Šis išskirtinis perlų vestuvinis žiedas pagamintas iš šviesiai žalios perlo su juodos spalvos atspalviu. Perlas yra įterptas į balto aukso bambuko dizaino modelį. Tai labai paprastas, bet retas ir naujas kūrinys nepamirštamam jūsų gyvenimo momentui.

5. Gėlo vandens perlų žiedas:

Gėlo vandens perlų žiedas

Šis sidabrinis perlų žiedas yra įterptas į sagos formos gėlo vandens perlą, kuris yra kultivuojamas. Žiedas turi unikalų „Sultan“ dizainą ir sudėtingą grotelių darbą ir yra labai stilingas. Jūs tikrai jausitės labai ypatingi ir pranašesni dėvėdami. Jums patiks šis perlų žiedo dizainas sidabro spalvos.

6. Juodai baltas perlų žiedas:

Juodai baltas perlų žiedas

Šis puikus klasikinis perlų žiedas pasižymi moderniu prisilietimu. Šis žiedas turi elegantišką akinančią išvaizdą. Jis pagamintas iš 14 karatų baltojo aukso ir jame yra du apvalūs gėlo vandens perlai – juodas ir baltas. Nenupjauti deimantai dedami ant perlų šonų, kurie yra sukryžiuoti viršuje.

7. Perlų ir markazito žiedas:

Perlų ir markazito žiedas

Jei norite vakarėliui atrodyti stulbinančiai ir gražiai elegantiškai, dėvėkite šį išskirtinį perlų ir markazito žiedą. Šis žiedas pasižymi įspūdingu senoviniu prisilietimu. Žiedas yra į labirintą panašus dizainas, pagamintas iš gražių markazito akmenų, o centre-stulbinanti ovalo formos perlų motina.

8. Perlų ir deimantų vestuvinis žiedas:

Perlų ir deimantų vestuvinis žiedas

Jūs tikrai pasirinksite šį gražų perlų ir deimantų žiedą savo vestuvėms. Kultivuoti gėlo vandens perlai yra suveriami ant juostos, nusagstytos deimantais. Šis puikus žiedas pagamintas iš 14 k rožinio aukso, o bendras deimantų svoris yra 15 karatų.

9. V- perlų žiedas:

V- perlų žiedas

Šis unikalus yra V formos perlų ir deimantų žiedas. Rožinio aukso metalinis žiedas nusagstytas deimantais ir centre – nuostabiu kultūringu gėlo vandens perlu. Žiedas yra trapios išvaizdos ir prabangus. Apdirbimas yra puikus ir suteikia malonumo jūsų subtiliai išvaizdai.

10. Natūralus perlų ir seno kirpimo deimantinis vestuvinis žiedas:

Natūralus perlų ir seno kirpimo deimantinis vestuvinis žiedas

Su šiuo nuostabiu Viktorijos laikų žiedu vestuvėse atrodykite nepaprastai nuostabiai. Šis perlų vestuvinis žiedas su nuostabiais senais deimantais ir spindinčiais natūraliais perlais. Jame yra šaškių lentos išdėstymas, deimantai ir perlai pakaitomis išdėstyti trijose eilėse. Žiedas turi platų viršutinį galą su siaurėjančia juostele.

11. Perlų žiedas su apyranke:

Perlų žiedas su apyranke

Indai vestuvių sezono metu mėgsta demonstruoti nuostabiai gražius papuošalus. Čia yra spalvingas žiedo gabalas, pritvirtintas prie apyrankės, kuris puikiai dera prie Indijos vestuvių aprangos. Gražus žiedas yra sujungtas su gėlių grandine, įterpta perlais, prie panašaus dizaino apyrankės.

12. Perlų sužadėtuvių auksinis žiedas:

Perlų sužadėtuvių auksinis žiedas

Tai paprastas ir gražus perlų sužadėtuvių žiedas. Žiedas rankų darbo su kriaušės formos perlu. Naudojamas auksas yra 14 k. Šis žiedas taip pat gali būti puiki staigmenos dovana tokioms progoms kaip gimtadienis, Valentino diena, Kalėdos ir kt.

13. Vyrų juodųjų perlų žiedas:

Vyriškas juodo perlo žiedas

Dabar pažvelkime į šiuolaikinį juodą vyrų perlų žiedą. Paprastas, tačiau klasikinio dizaino žiedas pagamintas iš 14 k geltono aukso. Juodas perlas viršuje yra toks, kad per jį eina plona auksinė juostelė. Trys maži deimantai yra įterpti į juostą abiejose juodojo perlo pusėse.

14. Smėlio pūtimo perlų žiedas:

Smėlio pūtimo perlų žiedas

Šis puikus aukso spalvos perlų žiedo dizainas pasižymi gražiu dizainu ir tekstūra. Žiedas turi arabiškai grubiai supjaustytus perlus ir deimantus. Naudojamas metalas yra 18 k rožinio aukso. Viršutinė žiedo dalis buvo grubiai šlifuota smėlio srove, o vidus liko blizgus. Tai suteikia unikalų kontrastingą efektą.

15. Perlų ašaros vestuvinis žiedas:

Perlų ašaros vestuvinis žiedas

Šis puikus perlų vestuvinis žiedas pagamintas iš 14 K geltono aukso. Tai piršto žiedas. Jame yra keturiolika apvalių deimantų su 2 apvaliais gėlo vandens perlais. Žiedo viršuje yra rodžiu padengtos atviros ašaros formos su deimantais. Perlų žiedas yra sukrautas viduryje ir gali būti dėvimas ir atskirai.

Mes randame daug dizaino ir modelių ir dažnai klaidiname, nes visi jie yra gražūs. Perlų žiedai yra kiekvienai progai – reguliariai dėvėti, sužadėtuvėms, vestuvėms ir vakarėliams. Mes taip pat gauname įvairių dizaino „Pearl“ žiedų, kurių kaina priklauso nuo svorio ir amžiaus.