Bet kokios formos, dydžio ir spalvos deimantai visada buvo patrauklūs papuošalų dizainui. Jis suteikia naują jūsų supaprastintos asmenybės apibrėžimą, kai jis yra papuoštas. Paprastai deimantas turi daug reikšmių, tačiau apskritai pagrindinis deimantų simbolis yra meilė, turtas ir tiesa. Jis vadinamas brangakmenių karaliumi, nes yra brangiausias akmuo tarp visų kitų.

gražūs deimantiniai žiedai pasaulyje ir jų reikšmė

Tarp papuošalų žiedas turi savo unikalią reikšmę. O jei žiedas nusagstytas nuostabiais deimantais, žiedo vertė padidėja. Bet koks vestuvinis žiedas, sužadėtuvių žiedas ar net paprastas žiedas, papuoštas net mažu deimantu, atrodo patrauklesnis nei kiti.

25 populiariausi ir naujausi tikri deimantiniai žiedai moterims ir vyrams:

Pažvelkime į keletą mažų ir didelių „Real“ deimantinių žiedų dizaino su reikšmėmis ir paveikslėliais.

1. Pinti dizaino deimantiniai žiedai mergaitėms:

Pinti dizaino deimantiniai žiedai mergaitėms

Ieškai kažko stilingo! Išbandykite deimantinio žiedo dizainą, kurio dizainas įkvėptas šukuosenos. Pinti dizaino žiedas iš aukso ir deimantų suteikia madingą išvaizdą ir paprastumą etninei aprangai, specialiai lehengas. Gražus dizainas nusėtas mažais CZ deimantais. Dizainas tiesiog reiškia tiesą, jėgą ir kryptį.

2. Sapphire Diamond Ring iš balto aukso:

Sapphire deimantinis žiedas iš balto aukso

Norite nešioti brangakmenį kartu su deimantais, kad gautumėte nepakartojamą ir dangišką išvaizdą. Išbandykite dizainą, apimantį safyro akmenį, mažus putojančius deimantus ir baltąjį auksą. Vidutinio dydžio safyras yra apsuptas mažų deimantų, suteikiančių gėlių dizaino išvaizdą. Dizainas simbolizuoja karališkumą, išmintį, tikėjimą, viltį ir sėkmę. Tai suteikia subtilią išvaizdą kasdieniams drabužiams ir reguliariai dėvėti.

3. Deimantinio žiedo lapų dizainas:

Deimantinio žiedo lapų dizainas

Gamtos įkvėptas dizainas pagamintas iš lapų. Žiedas pagamintas iš aukso ir lapų. Lapų kraštuose deimantai yra dygliuoti, kad apibrėžtų formą. Tarp lapų padarytos auksinės linijos suteikia subtilų vaizdą. Dizainas atspindi vaisingumą, augimą ir grynumą. Tai suteikia stulbinančią išvaizdą virš bet kokios aprangos, specialiai sukurtos suknelės.

4. „Lotus“ sužadėtuvių deimantiniai žiedai moterims:

„Lotus“ sužadėtuvių deimantiniai žiedai moterims

Nuostabus lotoso dizaino deimantinis žiedas moterims nuostabiai atrodo bet kurios moters skambinančiame piršte. Auksiniam žiedui suteikiama dviejų priešingų lotoso forma. Deimantai yra pritvirtinti tarp lotoso žiedo ir vidurio. Dizainas reiškia vaisingumą, augimą, gydomąją galią ir tiesą. Jis atrodo stulbinančiai atliekant bet kokias religines ar sužadėtuvių funkcijas.

5. Vyrų deimantinis žiedas vestuvėms:

Vyriškas deimantinis žiedas vestuvėms

Ne tik mergaitės, bet ir berniukai turi fantaziją turėti deimantinius žiedus. Vienas iš tokių deimantinių žiedų dizaino yra pagamintas iš aukso. Vėliau storas žiedas nusagstytas keliais mažais baltos ir rusvos spalvos deimantais. Žiedas suteikia stilingą ir turtingą išvaizdą per kostiumus ir etninius drabužius. Tai gali būti puiki vestuvių dovana jaunikiui.

6. Vyno šakų žiedo dizainas vestuvėms:

Vyno šakos žiedo dizainas vestuvėms

Norite nešioti kažką dizainerio ypatingoms progoms ar norite padovanoti savo mylimam dizainerio žiedą! Išbandykite žiedą, pagamintą iš aukso ir suprojektuotą su vyno šakomis. Lapų dizainui suteikiama dygliuota deimanto išvaizda, kad padidėtų jo žavesys. Žiedas suteikia nuostabią išvaizdą net ir kasdieniam dėvėjimui. Dizainas simbolizuoja karališkumą, pažangą, moteriškumą ir vaisingumą. Žiedas gali būti nuostabi dovana vestuvėse.

7. Trys deimantiniai žiedai sužadėtuvėms:

Trys deimantiniai žiedai sužadėtuvėms

Paprastas, bet dar minkštas dizainas, turintis savo unikalią reikšmę, yra tas, kuriame yra trys deimantai. Deimantinių sužadėtuvių žiedų dizainas atrodo gana nuostabus „Sherwani“ ir „Kurta“. Žiedas pagamintas iš rožinio aukso ir nusagstytas trimis deimantais. Dizainas atspindi praeities, dabarties ir ateities teoriją. Tai taip pat simbolizuoja tris pagrindinius santykius bet kurio žmogaus gyvenime, tai yra meilė, draugystė ir ištikimybė.

8. Rožinis ir baltas deimantinis žiedas vyrams ir moterims:

Rožinis ir baltas deimantinis žiedas vyrams ir moterims

Taip pat žinomas kaip Kaido Gudžarate, žiedą gali nešioti tiek vyrai, tiek moterys. Dizainas pagamintas iš baltų ir rožinių deimantų akmenų, išmargintų balto aukso žiede. Žiedas vestuvėse atrodo prabangiai, suteikia karališką išvaizdą. Dizainas simbolizuoja karališkumą, turtus, žavesį, taiką ir ramybę. Moterys jį labai nešioja lehengas ir sunkius sarees, o vyrai – kurta ar šervanį.

9. Etninio ašaros dizaino žiedo deimantas:

Etninio ašaros dizaino žiedo deimantas

Etninius dizainus visada buvo žavinga tęsti. Žiedo dizainas, suteikiant etninę išvaizdą, suteikia elegantišką išvaizdą. Rudos spalvos ir ašaros lašo formos žiedinis deimantas pritvirtintas balto aukso žiede, aplink jį yra keli smulkūs deimantai. Vakarų nuotakos ją plačiai dėvi kaip vestuvių dovaną, kuri yra berniuko šeimos santuokos ritualo dalis.

10. Paprastas deimantinis žiedas sužadėtuvių vyrams:

Paprastas deimantinis žiedas sužadėtuvių vyrams

Norite turėti paprastą, bet jausmingą dovaną, kad būtumėte vyras! Pažvelkite į drąsų ir elegantišką sužadėtuvių žiedo dizainą. Žiedas pagamintas iš aukso a ir pritvirtintas deimantu prie fiksuoto tarpo. Dizainas dėvėtojui suteikia supaprastintą asmenybę. Nešiojamas ant bevardžio piršto reiškia apsaugą, gilią meilę, jausmingumą, patrauklumą ir lyderystę.

11. „Crown Designed Ring Diamond“:

„Crown Designed Ring“ deimantas

Norite padovanoti savo angelui dovaną, kuri jai praneštų, kad ji yra jūsų širdies princesė! Čia yra deimantinio žiedo dizainas, kuris jai pasidalintų jūsų jausmais ir žinia. Žiedas, pagamintas iš platinos, turi karūną, išmargintą deimantais. Žiedas taip pat apima širdies dizainą, kad padidintų jo jausmingumą. Jis atrodo subtiliai ir madingai prie bet kokios aprangos.

12. „Betrothal“ deimantinio žiedo dizainas moterims:

„Betrothal“ deimantinio žiedo dizainas moterims

Nerangią, bet elegantišką išvaizdą galima išgauti naudojant „Betrothal“ deimantinį žiedą. Žiedas pagamintas iš platinos arba baltojo aukso ir yra nusagstytas vidutinio dydžio krištolo balto deimanto akmeniu, o jį supa smulkūs deimantai, suteikiantys prabangų dizainą. Tai klasikinis dizainas, kuris nuostabiai atrodo ant bet kokios aprangos, ypač su dizainerių suknelėmis ir rūmais.

13. Juodai balti deimantiniai žiedai:

Juodai balti deimantiniai žiedai

Juodi deimantai yra laikomi neigiamais ar mirties simboliais mažai kultūroje, todėl jie nėra priimami kaip vestuvinis žiedas. Tačiau kai kurios kastos tai laiko jausminga dovana naujai porai, nes ji simbolizuoja tvirtą meilės ryšį naujoms poroms. Juodai balti deimantiniai vestuviniai žiedai pagaminti iš platinos ir juodos ir baltos spalvos mažų deimantų. Centrinis deimantas yra vidutinio dydžio juodas deimantas. Tai taip pat simbolizuoja meilę, aistrą, jėgą ir sėkmę.

14. Begalinis deimantinis žiedas auksu:

Begalinis deimantinis žiedas auksu

Norite, kad paprastas, bet madingas žiedo dizainas būtų atliekamas reguliariai! Dizainas, sudarantis begalinio simbolį, yra geriausias jūsų pasirinkimas. Auksinis žiedas taip pat gali būti pagamintas iš platinos arba rožinio aukso, kad suteiktų elegantišką išvaizdą. Žiedo dizainas yra dekoruotas mažais skaidriais deimantais ant kreivės. Žiedo dizainas reiškia begalinę meilę, aistrą, įgalinimą ir amžinybę. Tai geriausia paprasta dovana jūsų asmeniui.

15. Trikampis didelis deimantinis žiedas:

Trikampis didelis deimantinis žiedas

Trikampio formos deimantinis žiedas nuostabiai atrodo ant pirštų mažoms funkcijoms ar vakarėliams ir net reguliariai naudoti. Deimantinis žiedas moterims yra pagamintas iš platinos arba baltojo aukso ir jam suteikiamas trikampio formos žavesys, išmargintas deimantu. Stilingas žiedas simbolizuoja meilės, draugystės ir ištikimybės Trejybę. Tai taip pat simbolizuoja tikėjimą, meilę, ištikimybę ir jausmingumą.

16. Gražus kreivas deimantinis žiedas ir reikšmės:

Gražus kreivas deimantinis žiedas ir prasmės

Norite turėti madingą išvaizdą su etniniu deriniu! Žiedinis deimantinis dizainas su keliomis išlenktomis linijomis, sudarančiomis mazgą, suteikia stulbinančią ir drąsią išvaizdą. Pagaminta iš rožinio aukso, žiedas yra įspaustas krištolo baltumo deimantais, kad riešutai būtų gražesni. Žiedas turi savo svarbą nešiojamas ant pirmojo piršto, kuris simbolizuoja lyderystę, ambicijas ir sprendimų priėmimo galią.

17. Paukščių deimantinis žiedas mergaitėms:

Paukščių deimantinis žiedas mergaitėms

Žiedo dizainas su gražiu paukščio dizainu atrodo nuostabiai, kai derinamas su deimantu. Deimantiniam ir auksiniam žiedui suteikiamas balandžio paukščio dizainas, kuris iš tikrųjų simbolizuoja meilę. Žiedas tinka bet kokiai aprangai. Tai gali būti miela dovana jūsų ypatingai merginai Valentino dienos proga. Pagrindinė žiedo simbolika yra meilė, aistra, gyvenimas ir romantika.

18. Religinio deimanto žiedo pavadinimas:

Religinis deimantinio žiedo pavadinimas

Pamaldus žiedas, rodantis atsidavimą Dievui ir dvasingumui, nuostabiai atrodo dėl religinių funkcijų ir reguliaraus nešiojimo. Auksiniam žiedui suteiktas Jėzaus vardas, o prie jo pritvirtintas mažas, bet blizgantis deimantas, suteikiantis subtilumo. Žiedas gali būti puiki dovana žmogui, kuriuo rūpinatės ar kurį saugote. Tai simbolizuoja meilę, tikėjimą, viltį ir sėkmę.

19. Povo deimantinio žiedo dizainas:

Povo deimantinio žiedo dizainas

Kai papuošalai suprojektuoti pagal povo dizainą, jie turi savo unikalų patrauklumą. Panašiai, kai žiedui suteikiamas povo dizainas, jis taip pat suteikia įvairių spalvų. Platininiam žiedui suteikiamas povas, kuris yra nuspalvintas mėlynos spalvos deimantais, kad suteiktų spalvingą tekstūrą. Žiedas geriausiai tinka prie suknelės ir sarees. Tokie žiedai simbolizuoja laimę, tyrumą, moteriškumą, meilę ir kt.

20. Trys drugelio deimantinis žiedas iš rožinio aukso:

Trys drugelio deimantinis žiedas iš rožinio aukso

Drugelių dizainas visada buvo patrauklus bet kokio amžiaus mergaitėms. Gražus deimantinis žiedas moterims, pagamintas iš rožinio aukso ir deimantų, suteikia dėvėtojui nuostabų ir puošnų vaizdą. Trijų drugelių dizainui suteikiami skirtingų spalvų deimantai, todėl jis yra spalvingas. Žiedas yra plačiai nešiojamas kasdieniams. Dizainas simbolizuoja karalystę, turtus, sveikatą ir laisvę.

21. Lanko deimantinis žiedas:

Lanko deimantinis žiedas

Mielas ir subtilus žiedų dizainas tarp įvairių yra tas, kurio dizainas yra lankas. Juodas deimantinis žiedas pagamintas iš platinos arba sidabro ir yra nusagstytas baltais ir juodais CZ deimantais, kurie sudaro lanko formą. Tai mūsų dizainas, plačiai naudojamas atsitiktiniuose ir vakarėliuose, taip pat biuruose, kad suteiktų žavingą ir jaukią išvaizdą. Dizainas simbolizuoja moteriškumą, meilę ir meilę.

22. Pirštų deimantiniai žiedai ištekėjusioms moterims:

Pirštų deimantiniai žiedai ištekėjusioms moterims

Kojų pirštų žiedai turi savo reikšmę induistų vestuvėse. O kai žiedai dekoruoti deimantais, tai suteikia patrauklią išvaizdą. Pirštų žiedas yra nusagstytas mažais skaidriais deimantais ant juodos ir baltos spalvos, kad nuotaka žavėtų ir žavėtųsi. Žiedas išreiškia tokius jausmus kaip meilė, patrauklumas, rūpestis, aistra ir jausmingumas.

23. Naujausias kilpų deimantinis žiedas:

Naujausias kilpų deimantinis žiedas

Norite dėvėti kažką madingo! Naujas ir naujausias dizainas tarp deimantinio žiedo dizaino yra kilpos deimanto žiedo dizainas. Auksinis žiedas nusagstytas krištolinės baltos spalvos deimantais. Dizainas su įvairiomis kreivėmis suteikia nuostabų ir drąsų vaizdą. Tinka prie visų puošnių ir madingų drabužių. Dizainas simbolizuoja atgimimą, vaisingumą, amoralumą, dieviškumą ir moteriškumą.

24. Delfinų sukurti deimantiniai žiedai paaugliams:

Delfinų sukurti deimantiniai žiedai paaugliams

Deimantinio žiedo dizainas, išpopuliarėjęs tarp paauglių merginų, yra tas, kad suprojektuotas delfinas. Sidabrinis žiedas, pagamintas iš platinos ir sidabro, yra delfino, laikančio baltą deimantą, dizaino. Tai suteikia supaprastintą asmenybę būti bet kokios aprangos dėvėtoju. Tai simbolizuoja atgimimą ir atsinaujinimą. Nešiojamas ant bevardžio piršto taip pat atneša sėkmės. Tai geriausia dovana draugystėje.

25. Auksinis vėžlio deimantinis žiedas:

Auksinis vėžlio deimantinis žiedas

Sakoma, kad vėžlys yra meilės ir sėkmės simbolis. Deimantinis žiedas su vėžlio dizainu nešiojamas ant rodomojo piršto. Dizainas pagamintas iš aukso, nešiojančio vėžlį, nusagstytą deimantais. Dizainas dėvimas reguliariai dėvėti. Tai simbolizuoja meilę, sėkmę, kūrybą ir išmintį. Žiedas, padovanotas ypatingam žmogui tokioms progoms kaip vedybos, religinės funkcijos, mažos progos ir pan.

Sakoma, kad deimantas yra amžinas. Bet kokio dizaino deimantiniai žiedai atrodo nuostabiai ir patraukliai. Tai ypatinga dovana jaunavedžiams, taip pat kūdikio dušui. Tai brangiausias brangakmenis. Deimantais sukurti papuošalai suteikia karališką išvaizdą. Juvelyriniai papuošalai visada puošti deimantais, kad suteiktų nuotaikai naują žavesį. Deimantinis vestuvinis žiedas atlieka nuotakos ir jaunikio įsipareigojimo vaidmenį nepalaužiamiems santykiams su gilia meile.