Žiedai yra neatskiriama žmogaus mados dalis nuo amžių. Žiedai yra papuošalai, pagaminti iš skirtingų medžiagų, daugiausia metalų, ir nešiojami ant pirštų. Per visą istoriją žiedai buvo dėvimi kaip galios, padėties ar pagarbos simboliai. Žiedai buvo madingi net Graikijos ir Romos imperijų laikais. Žiedus žmonės nešiojo daugiau nei 100 metų, kad parodytų savo statusą, turtus, įsipareigojimus ir kt.

žiedai vyrams

Įvairūs vyrų žiedų dizaino tipai:

Dėl tokios didžiulės istorijos žiedai bėgant metams matė daugybę skirtingų stilių, funkcionalumo ir formų. Šiandien mes jums papasakosime apie 25 populiariausius vyrų žiedų tipus. Atsargiai rinkitės žiedą. Vienas neteisingas žiedas gali sugadinti visą jūsų išvaizdą.

1. Paprasti vestuviniai žiedai vyrams:

Paprasti vestuviniai žiedai vyrams

Vestuviniai žiedai yra vienas iš tų žiedų, kuriuos nešiojate didžiąją gyvenimo dalį. Jo funkcionalumas yra priminti jums apie sėkmingą jūsų pastangą rasti tinkamą. Kadangi šie žiedai reiškia tiek daug, jie turi būti tinkamai dėvimi ir gerai prižiūrimi. Iš pradžių juos dėvėjo tik moterys. Tačiau pastaruoju metu abu sutuoktiniai nešioja vestuvinius žiedus. Dabar dauguma porų renkasi derančius vestuvinius žiedus. Vestuviniai žiedai yra pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip auksas, sidabras ir net platina.

2. Paprasti sužadėtuvių žiedai vyrams:

Paprasti sužadėtuvių žiedai vyrams

Sužadėtuvių žiedus moterys nešiojo nuo seniausių laikų. Tačiau šiame lyčių lygybės amžiuje vyrai taip pat buvo matomi sportuojantys šiais žiedais. Sužadėtuvių žiedai laikomi meilės ir sąjungos simboliu. Šie žiedai paprastai nešiojami ant kairės rankos bevardžio piršto. Kai kuriose šalyse jis dėvimas ant dešinės rankos. Paprastai sužadėtuvių žiedų pagrindinis akmuo yra deimantas. Kai kuriais atvejais, kai sužadėtuvių žiedai perduodami kaip relikvija, naudojami ir kiti brangakmeniai.

Skaityti daugiau> Naujausi sužadėtuvių žiedai.

3. „Knuckle“ vyrų žiedų dizainas:

„Knuckle“ vyrų žiedų dizainas

Kaklo žiedas taip pat žinomas kaip piršto galiuko žiedas. Taip yra dėl to, kad skirtingai nuo įprastų žiedų, šie žiedai nešiojami po ranka. Šie žiedai yra mados reiškinys JAV. Įžymybės, tokios kaip Rihanna ir Beyonce. Pirkdami tokius žiedus, įsitikinkite, kad jie nėra laisvi, nes šie žiedai turi tendenciją slysti tiesiai nuo pirštų.

4. Vyrų nuotaikos žiedo dizainas:

Vyrų nuotaikos žiedo dizainas

Nuotaikos žiedai dėvimi nustatant žmogaus nuotaiką. Nuotaikos žiedas keičia spalvą, priklausomai nuo dėvėtojo temperatūros. Nuotaikos žiedai yra labai populiarūs tarp paauglių. Nuotaikos žieduose yra termochrominis elementas, kuris keičia spalvą priklausomai nuo temperatūros.

Skaityti daugiau> Indijos nuotaikos žiedinių akmenų spalvos.

5. Čempionato žiedas vyrams:

Čempionato žiedas vyrams

Čempionato žiedai vyrams yra žiedai, kurie įteikiami Šiaurės Amerikos profesionalių sporto šakų nugalėtojams ir prizininkams. Tai panašu į idėją apdovanoti medalius olimpinių žaidynių nugalėtojams ir prizininkams. Tokie žiedai taip pat įteikiami asmenims, kurie yra pakankamai verti prisijungti prie sporto šlovės muziejaus.

6. Gedulo vyrų žiedas:

Gedulo vyrų žiedas

Šis žiedas dėvimas gedint brangaus žmogaus mirties. Jis taip pat žinomas kaip atminimo žiedas. Jis gali būti naudojamas XIV a. Kai kuriose šeimose gedulo žiedai taip pat buvo perduoti giminaičiams. Paprastai jis yra juodos spalvos. Paprastai jis yra labai mažas ir pagamintas taip, kad nebūtų labai ryškus.

7. Birthstone žiedai vyrams:

Birthstone žiedai vyrams

Gimimo akmens žiedai paprastai kuriami naudojant paprastą žiedą kartu su vartotojo gimimo akmeniu. Kai kurie žmonės mano, kad jų gimimo akmenys jiems pasisekė. Dėl šios priežasties daugelis žmonių vis dar nešioja savo gimimo akmens žiedus. Manoma, kad gimimo akmuo padeda dėvėtojui įgyti sveikatos, turtų ir šlovės.

Skaityti daugiau> Naujas Birthstone žiedų dizainas.

8. „Cameo Ring“:

Cameo žiedas

Cameo žiedai vyrams yra labai senoviniai žiedų tipai. Šiuose žieduose buvo išraižytas kamuoliukas. Paprastai šie fotoaparatai buvo šventųjų, dievų ar portretų atvaizdai. Tačiau vėlesniais metais juos dėvėjo romėnai, išdrožę savo deivių ir garsių karių atvaizdus.

9. Klasės žiedai berniukams:

Klasės žiedai berniukams

Klasės žiedus paprastai nešioja žinomo universiteto studentai ar absolventai. Tokie žiedai įteikiami per jų laipsnio minėjimo ceremoniją. Tradicija įteikti klasių žiedus prasidėjo nuo karo akademijos West Point 1835 m.

10. „Posie“ vyrų vestuvinių žiedų dizainas:

„Posie“ vyrų vestuvinių žiedų dizainas

Posie žiedai naudojami vestuvėms. Jie vadinami Posie dėl poetinio užrašo, išgraviruoto žiedo viduje. Tokie žiedai taip pat perduodami kaip paveldas kaip šeimos herbas. Šie žiedai nėra labai prašmatnios išvaizdos, nes nėra centrinio brangakmenio. Jie buvo labai populiarūs nuo XV amžiaus iki XVII amžiaus tiek Anglijoje, tiek Prancūzijoje kaip puiki meilužio dovana.

11. Daktaro žiedo dizainas:

Daktaro žiedo dizainas

Tokius žiedus nešioja Švedijos universitetą baigę gydytojai. Jungtinėse Valstijose taip pat žinoma, kad kunigai tokį žiedą nešioja baigę teologiją. Sakoma, kad ką tik baigusiems gydytojams privaloma nešioti žiedą oficialių ceremonijų metu. Danijoje šis žiedas yra nešiojamas ant dešinės rankos, o švedų – ant kairės.

12. Bažnytinis žiedas:

Bažnytinis žiedas

Vakarų krikščionybėje dvasininkai ir vyskupai nešiojo bažnytinį žiedą. Šie vyrų žiedai paprastai buvo dideli ir pagaminti iš aukso. Žiedo viršuje jie turėjo akmenį. Šie žiedai laikomi didžiausios pagarbos ženklu. Žiedai, kuriuos jiems dovanoja Bažnyčia, jiems nepriklauso. Vietoj to ji priklauso Bažnyčiai ir perduodama kitam asmeniui.

13. Vyrų Claddagh žiedo dizainas sidabru:

Vyriškas sidabro spalvos „Claddagh“ žiedo dizainas

„Claddagh“ žiedai yra dėvimi kaip meilės ir draugystės ženklas. Pagal airių tradicijas Claddagh žiedai žymi pasitikėjimą ir sąjungą. Šie žiedai dėvimi nuo XVII a. Romėnų laikais šie žiedai karoliuodavo dviejų suglaustų rankų simbolį. Jis buvo pažymėtas kaip apsikeitimo įžadų simbolis. Buvo žinoma, kad šie žiedai perduodami kaip šeimos palikimas artimiausiems giminaičiams. Jis buvo toks garsus, kad pasirodė daugelyje knygų, parašytų 1906–1945 m.

14. Amžinybės žiedas vyrams:

Amžinybės žiedas vyrams

Amžinybės žiedas taip pat žinomas kaip begalybės žiedas. Senovėje ji buvo įteikta karalienei iš karaliaus, kad būtų išsaugota amžinai. Šiais laikais vyrai taip pat išdidžiai dėvėjo. Šie žiedai paprastai neturi centrinio akmens. Žiedo šone yra inkrustuoti deimantai ar kiti brangakmeniai. Dėl to žiedas atrodo dygliuotas, bet elegantiškas.

15. Pirštų šarvų žiedas:

Pirštų šarvų žiedas

Pirštų šarvų žiedas yra gotikinio stiliaus klubinis. Pirštų šarvų žiedai vyrams paprastai dengia visą piršto plotą. Jie davė antrą sąnarį, kad pirštas galėtų judėti. Pirštų šarvų žiedas buvo labai populiarus nuo seniausių laikų. Šiuos žiedus Anglijos kariai dėvėjo XVI a. Šie žiedai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip oda, plienas, auksas ir kt.

16. Draugystės vyrų žiedų dizainas:

Draugystės vyrų žiedų dizainas:

Draugystės žiedus vienas kitam dovanoja draugai. Tai laikoma jų amžinos draugystės ir pasitikėjimo ženklu. Dauguma šių žiedų naudoja susikertantį dizainą, simbolizuojantį draugystę. Kai kuriuose iš šių žiedų yra net brangakmenių. Paprastai jie turi du brangakmenius, kurie reiškia draugų pasitikėjimą. Jo žiedo tikslas yra draugystė- platoniška ar romantiška.

17. Gėjų pasididžiavimo vyrų žiedas:

Gėjų pasididžiavimo vyrų žiedas

Pastaruoju metu gėjų pasididžiavimas ir LGBT renginiai gėjų žiedai laikomi palaikymo ženklu. Šiuos žiedus sudaro septynios vaivorykštės spalvos. Vaivorykštės spalvos reiškia LGBT judėjimą. Šis žiedas nešiojamas ant dešinės rankos bevardžio piršto. Daugelis LGBT judėjimą remiančių žmonių nešioja šį žiedą ir išdidžiai juo puikuojasi palaikydami savo gėjų draugus.

18. Tradiciniai ženklų žiedai vyrams:

Tradiciniai „Signet“ žiedai vyrams

Signetinis žiedas yra labai tradicinis žiedas, dėvimas kaip šeimos herbas. Daugumos žiedinių žiedų viršuje yra išgraviruotas šeimos herbas. Šie žiedai turi plokščią rėmą, ant kurio išraižyta keteros. Ši ketera, paspaudus ant karšto vaško, palieka keteros įspūdį. Šie žiedai senovėje buvo naudojami kaip savininko parašas. Tai reiškė jį nešiojančio žmogaus galią. Jo naudojimas gali būti siejamas su Egiptu, kur antspaudų žiedai susidėvi, naudojami svarbiems dokumentams užplombuoti vašku.

19. Apsauginis žiedas vyrams:

Apsauginis žiedas vyrams

Apsauginiai žiedai dar vadinami žiedų stiprintuvais. Vienintelis šių žiedų tikslas yra sustiprinti vizualinį Solitaire žiedo grožį. Nešioti kartu jie abu atrodo kaip vienas žiedas iš kelių akmenukų. Sargybos žiedai taip pat pristatomi armijai ir kariškiams kaip duoklė už savo šalies saugojimą. Šiems kariams įteikiamuose žieduose yra išgraviruota karinių pajėgų emblema.

20. Kelių pirštų žiedai vyrams:

Kelių pirštų žiedai vyrams

Akivaizdu, kad kelių pirštų žiedas yra žiedas, nešiojamas ant kelių pirštų tuo pačiu metu. Jie gali būti sujungti arba ne. Šio tipo žiedus išpopuliarino naujausia hiphopo kultūra. Juose gali būti įterpti brangakmeniai arba jie gali turėti paprastą išvaizdą. Jie yra labai svarbi hipsterio drabužių spintos dalis. Jis pagamintas naudojant įvairias medžiagas, tokias kaip auksas, juodas auksas, sidabras ir kt.

21. Vyrų nuodų žiedo dizainas:

Vyrų nuodų žiedo dizainas

Šie žiedai turi specialią erdvę arba skyrių po dangteliu, kuriame galima laikyti nedidelį kiekį skysčio. Nors ir taip pavadintas, šie žiedai iš tikrųjų buvo dėvimi nešiojant nedidelį kiekį kvepalų. Europoje jie išpopuliarėjo maždaug XVI amžiuje. Filme „Smurfai 2“ piktadarys Gargamel matomas nešiojantis tokį žiedą, kuriame yra nedidelis magiško skysčio kiekis.

22. Aqeeq žiedas vyrams musulmonams:

Aqeeq žiedas vyrams musulmonams

Aqeeq žiedus viduramžiais nešiojo musulmonai, ypač šiitai. Žodis aqeeq reiškia kvarcą. Islamo religijoje kvarcas yra pusiau brangus perlas ir turi daug reikšmės. Islamo tyrimų duomenimis, pranašas Mahometas ant dešinės rankos nešiojo aqeeq žiedą. Net ir iki šios dienos musulmonai ir šiitai, ir sunitai nešioja aqeeq žiedą su sidabru ant dešinių rankų.

23. Geležinis žiedas:

Geležinis žiedas

Geležinis žiedas taip pat žinomas kaip inžinieriaus žiedas. Jį dėvi stipendija, kurią sudaro inžinieriai ir JAV inžinierių ordino nariai. Šis žiedas pagamintas iš nerūdijančio plieno, nes tai reiškia profesijos tvirtumą. Žiedas pagamintas kuo paprasčiau, kad jo naudotojui būtų prisimenama jo priesaika padėti žmonijai, naudojant savo profesiją.

24. Gimmelio žiedai žmogui:

Gimmelio žiedai žmogui

Šio tipo žiedai gaminami sujungiant du ar daugiau lankų. Šio tipo žiedai buvo populiarūs 16 -ame & XVII amžiuje visoje Vokietijoje, Anglijoje ir kitose šalyse. Tada jie buvo naudojami kaip sužadėtuvių žiedai. Manoma, kad lankų susipynimas atspindi meilės ryšį tarp poros. Anglijoje jis taip pat buvo žinomas kaip bendras žiedas. Jis buvo toks populiarus, kad rado daug nuorodų daugelyje Šekspyro pjesių, įskaitant Otelą.

25. Dėlionės žiedas auksu:

Dėlionės žiedas aukso spalvos

Dėlionės žiedai yra vienas iš nuostabiai sukurtų žiedų. Šie žiedai primena 3-4 metalines juostas, susipynusias tarpusavyje. Šis neįtikėtinas panašumas uždirba šį žiedą, pavadintą dėlionės žiedu. Jis taip pat žinomas kaip turkiškas vestuvinis žiedas. Sakoma, kad kai jis pašalinamas iš sutuoktinio piršto, labai sunku jį sugrąžinti taip, kaip anksčiau.

Žiedai buvo žmogaus mados dalis nuo tūkstančių metų. Dėl šios priežasties yra įvairių tipų žiedų ir konstrukcijų. Žiedai gali turėti daug skirtingų funkcijų- religinių, simbolinių ar socialinių. Nepaisant to, žiedai yra būsenos simbolis ir vartotojo charakterio atspindys. Todėl svarbu išsirinkti ir nešioti gerą žiedą, nes jis daug pasako apie tave.