Opaliniai papuošalai yra vienas iš egzotiškų ir akį traukiančių papuošalų, kuriuos galite dėvėti. Opalai mirksi vaivorykštės spalvomis, sužavėtomis silicio brangakmenyje. Dėl vidinio spalvų žaidimo ir užburiančių blyksčių sunku atitraukti akis nuo geros išvaizdos. Vis daugiau sužadėtuvių porų dabar ieško opalo žiedų. „Opal“ niekada nenustebins jūsų, atskleisdamas naujas spalvas ir modelius ateinantiems metams. Tai vienas iš labiausiai konvertuotų brangakmenių pasaulyje ir spalio pradžios akmuo.

Įvairūs žiedų tipai su opalo gimimo akmeniu:

Šis straipsnis padės jums išsirinkti tinkamus išskirtinius opalinius žiedus su įvairiais dizainais.

1. Auksinis opalo žiedas:

Auksinis opalo žiedas

Spalvų, nuostabių raštų ir ekrano požiūriu, opalo žiedai anksčiau buvo laikomi garsiais. Elegantiški opalo žiedų dizainai pabrėžia žmonių norą pasirinkti puikų papuošalą. Netgi kaip vestuvių dovanos ir meilės žiedai, opalo žiedai yra mylimi ir žavisi dėl savo unikalios išvaizdos. Mažas žiedas su opalinio akmens smeigtuku gali suteikti pirštui nuostabią išvaizdą.

2. Unikalus mėnulio opalo žiedas:

Unikalus Mėnulio opalo žiedas

Yra įvairių opalinių žiedų dizaino, skirtų tiek vyrams, tiek moterims. Šie unikalūs mėnulio opalo žiedai suteikia pirštams ryškumo ir blizgesio. Vienas mažas akmuo yra padėtas žiedo centre ir plaktu pusmėnulio rėmu yra atviras subtilus žiedas, šis žiedas puikiai tinka reguliariai naudoti. Opalo žiedai yra daug minkštesni nei deimantai, tačiau jie gali pasirinkti sužadėtuvių žiedus

3. Gyvybės medžio žiedas:

Gyvybės medžio žiedas

Šis gyvybės žiedų medis yra pagamintas iš sidabro, 3 ½ paviršiaus, jis labai lengvai nukrito ir yra puikios kokybės. Gavęs šį gyvybės medžio žiedą, jis dėvėtojui suteikia patrauklią išvaizdą. Šį žiedą galima įsigyti ir iš kitų akmenų, tokių kaip granatas, turkis ir ametistas. Tai gali būti puikus aksesuaras kasdieniam dėvėjimui.

4. Šakelių ir lapų sužadėtuvių žiedas:

Šakelių ir lapų sužadėtuvių žiedas

Opalas, susijęs su deimantiniu žiedu, suteiks akį traukiančią išvaizdą ir bus aukštos kokybės. Vestuvinių žiedų iš šakelių ir lapų rinkinys yra rankų darbo dviejų tonų po 18k ir suprojektuotas iš žaliavinio metalo. Žiedo juosta yra padengta juodu rodiu ir siūlo madingą išvaizdą

5. Juodas opalo žiedas:

Juodas opalo žiedas

Rinkoje yra įvairių opalinių žiedų, jie yra juodo opalo, balto ir mėlyno, rožinio ir tt Juodi opalo žiedai yra žalsvos rūšies opalas su juodos ir auksinės dėmės. Tai galima apversti lygiu ir supjaustytu kabošonu. Vyrams siūloma daugybė opalinių žiedų. Juodas opalo žiedas su baltais akmenimis ir suteiks tradicinę išvaizdą.

6. Rožinis opalo žiedas:

Rožinis opalo žiedas

Rožinis opalas vibruoja švelnesniu dažniu ir sustiprina emocinį kūną raminantį ir atpalaiduojantį poveikį. Šis rožinis opalo žiedas puikiai tinka labai jautriems žmonėms. Žiedo centre yra rausvas opalas, o juostelė pagaminta iš sidabrinės paryškintos medžiagos.

7. Opalo lapų žiedas:

Opalo lapų žiedas

Šis opalo lapų žiedas tapo populiariausiu žiedu nei kiti, o šis opalo lapų žiedas turi putojantį opalo akmenį. Jis gali būti patogus pirštui ir atrodyti gražiai. Tai suteiks paprastą ir elegantišką naudotojo vaizdą. Šį žiedą galite dėvėti prie bet kokios aprangos.

8. Jubiliejinis opalo žiedas:

Jubiliejinis opalo žiedas

Mėlyni opalo žiedai yra palyginti reti ir yra labai permatomas akmuo, kuris suteikia patrauklesnę išvaizdą nei kiti žiedų dizainai. Šis jubiliejinis opalinis žiedas pasižymi puikiomis spalvomis su daugybe neoninės mėlynos, oranžinės ir žalios spalvos dėmių. Tai puiki alternatyva tradiciniam vestuviniam žiedui ar jubiliejiniam žiedui vestuvėms.

9. Opalo žiedas su begalybės simboliu:

Opalo žiedas su begalybės simboliu

Baltesni opalo žiedai yra populiaresni. Lyginant kitus žiedus, nešiojantiems asmenims ji suteikia tvarkingą ir nepriekaištingą išvaizdą. Šis rankų darbo žiedas sukurtas išryškinant begalybės mazgą ir pagamintas iš 4 mm opalo. Šį žiedą galite padovanoti savo geriausiam draugui ar artimiesiems, kurie padarys jus be galo laimingus.

Opalai sukuria sensacingus papuošalus. Taip pat svarbus opalo svoris. Tinkamo dydžio opalas žiedui bus nuo vieno iki trijų karatų. Natūralu, kad yra mažų akmenų, kurie yra gražūs. Jei ieškote stulbinančiai gražaus ir visiškai unikalaus sužadėtuvių žiedo su mitiniu senoviniu pojūčiu, o opalinis žiedas jums gali būti tobulas.