Rožinis auksas taip pat vadinamas rožiniu auksu, kuris atrodo labai fantastiškas ir sustiprėja senstant. Iš pradžių žmonės dėvėjo auksinius žiedus, jei norite nešioti kitokį, šiuolaikiško atspalvio, nei rožinio aukso žiedai yra puikus pasirinkimas be jokių kliūčių. Šio tipo aukso žiedas yra pagamintas taip, kad spalvotų vario lydinių kiekis padidėtų, kai sumažėja sidabro spalvos lydinys.

Rožiniai aukso žiedai suteikia elegancijos pojūtį. Žiedai pastaraisiais metais išpopuliarėjo dėl nuostabios išvaizdos ir nuostabaus stiliaus, o dabar vestuvės ir sužadėtuvės, pažadėti žiedai yra gaminami ir dėvimi šiomis ypatingomis dienomis.

Specialiai suprojektuoti žiedai iš rožinio aukso:

Taigi pažvelkime į 9 populiariausius rožinio aukso žiedų dizainus, skirtus sužadėtuvėms ir vestuvėms.

1. Dizainerių rožių aukso žiedai su safyru:

Dizainerio rožinio aukso žiedai su safyru

Šio tipo rožinis auksinis žiedas atrodo labai žavingas ir, be abejo, labai patrauklus akims, taip pat ir su karūnos dizainu, kurio centre yra raudonas akmuo ir mėlynas safyras, suteikiantis šlovingesnę išvaizdą. Žiedo dizainas yra puikus šiuolaikinio ir derliaus derinys.

2. Paprasti rožinio aukso širdies žiedai:

Paprasti rožinio aukso širdies žiedai

Atrodo, kad tokio tipo paprasti žiedai yra nesenstantys ir klasikiniai. Žiedas pagamintas iš 14 k rožinio aukso su mielomis stilingomis mažomis širdelėmis, iškabintomis abiejuose galuose, suteikiančioms stilingą išvaizdą. Šio tipo žiedus galima dėvėti kasdien ir taip pat gerai dėvėti biure.

3. Rožinio aukso pažadų žiedas:

Rožinio aukso pažadų žiedas

Pažadų žiedas yra tas, kuriame du žmonės pasiryžta įsipareigoti ir tas žiedas yra jo ženklas. Rožinio aukso žiedas yra išskirtinis su trimis deimantais, išmargintais iš eilės, ir mažais kirptais deimantais žiedo šonuose, suteikiančiais jam dangišką išvaizdą.

4. Baltas ir rožinis kryžius virš vestuvinio žiedo:

Baltas ir rožinis kryžius virš vestuvinio žiedo

Daugybė balto ir rožinio aukso žiedų spalvų derinys yra puikus vestuvinis žiedas. Didelis putojantis baltas deimantas, išmargintas centre, su smulkiais pjaustytais deimantais, kurių šonai įspausti kryžminiu stiliumi, suteikdami jam nuostabų ir gražų vestuvinį žiedą.

5. Rožinio aukso baltų ir rožinių deimantų sužadėtuvių žiedai:

Rožinio aukso balti ir rožiniai deimantų sužadėtuvių žiedai

Kas gali būti brangiau už deimantus sužadėtuvėse, be to, jei jis pagamintas iš rožinio aukso. Žiedo viršuje didelis blizgantis ir akinantis baltas deimantas yra įspaustas mažais rožiniais deimantais, įterptais žiedo šonuose su mažais pjaustytais deimantais, todėl atrodo nuostabiai ir aistringai sužadėtuvių žiedas.

6. Unikalūs rožinio aukso žiedai vyrams:

Unikalūs rožinio aukso žiedai vyrams

Šis plokščias žiedas, pagamintas iš balto ir rožinio aukso, atrodo nuostabus ir labai patrauklus, kai jį dėvi jauni berniukai ar vyrai. Rožinis auksas, pagamintas pagal specialų modelį žiedo viduryje, suteikiant jam išskirtinę išvaizdą ir dėvimas bet kokiomis progomis ar vakarėliais.

7. Senovinis rožių aukso juostos žiedas moterims:

Senovinis rožių aukso žiedas moterims

Šio tipo senoviniai rožinio aukso juostų žiedai moteriai atrodo puikiai ir suteikia jai minimalistinę išvaizdą. Kadangi žiedas yra gana plačios formos, jis dengia pirštus, o visame žiede išmarginti taurieji deimantai atrodo dėvimi karališkai ir stilingai.

8. „Wrap Style Leaf Shaped Trip Rose Rose“ žiedas:

Apvyniojimo stiliaus lapų formos kelioninis rožių aukso žiedas

Apvyniojimo stiliaus rožinio aukso žiedas yra trijų sluoksnių ir turi mažas mielas atostogas. Ant žiedų maži du deimantai karūnuojami, suteikiantys elegantišką išvaizdą ir patraukliai atrodo dėvint ilgus pirštus.

9. Vyrų rožių aukso žiedas su deimantais:

Vyriškas rožių aukso žiedas su deimantais

Vyrai taip pat dievina nešioti stilingus ir madingai atrodančius žiedus, todėl tokio tipo rožinio aukso žiedai su mažais deimantais, įspausti tam tikru stiliumi, suteikia žiedui nepakartojamą ir protingą išvaizdą, kai jį nešioja vyriški.

Rožinis auksinis žiedas yra puikus pasirinkimas visiems, kuriuos galima nešioti, ir jį galima nešioti bet kokia proga. Žiedas gali būti derinamas su tradicine ir vakarietiška apranga, taip suteikiant jums ypatingą išvaizdą. Žiede yra panašus aukso kiekis, kaip minėta, tačiau jis yra rausvos spalvos ir aptinkamas tiek 14, tiek 18 k. Taigi galite pasirinkti žiedą pagal savo pasirinkimą ir gauti nuostabią išvaizdą.