Juodasis deimantas, tikrasis grožio apibrėžimas yra laikomas kiekvieno žmogaus akies brangakmeniu, nesvarbu, ar tai vyrai, ar moterys. Patraukli juodo deimanto spalva traukia kiekvieną žmogų, daugiausia moteris. Kai nešiojamas žiede, tai natūraliai suteikia gražų ir nuostabų rankos įspūdį.

Elegantiški žiedai su juodais deimantais:

Čia yra juodųjų deimantų žiedų kolekcija, skirta sužadėtuvėms ar vestuvėms Indijoje.

1. Visas juodas deimantinis Solitaire žiedas:

Pilnas juodas deimantinis Solitaire žiedas

Juodo aukso žiedas su juodo deimanto pasjanso žiedu yra puikus pasirinkimas. Šis žiedas turi juodą deimantą su princesės kirpimu, kuris yra prigludęs, kad tvirtai laikytųsi žiedo. Juoda žiedo spalva pasiekiama naudojant pažangų galvanizuojantį juodojo rodžio tirpalą su stabilizatoriumi, kuris taikomas baltam auksui.

2. Juodas suapvalintas deimantinis sužadėtuvių žiedas:

Juodas suapvalintas deimantinis sužadėtuvių žiedas

Juodas deimantinis apvalus žiedas turi apvalų pasjansą, apsuptą deimantų. Žiedas pagamintas iš juodo aukso. Jį taip pat laiko atramos, o deimantas, supantis pagrindinį pasjansą, laikomas padengtu dangteliu, leidžiantis kiekvienam iš jų būti per arti vienas kito, suteikiant jiems tvirtą laikymą.

3. Juodas trijų akmenų deimantinis žiedas:

Juodas trijų akmenų deimantinis žiedas

Tarp geriausių juodo deimanto sužadėtuvių žiedų šis žiedas sulaukė savo įspūdingo grožio. Šis žiedas, sudarytas iš baltojo aukso, susideda iš apvalios pasjanso su dviem baltais deimantais kiekvienoje pusėje. Vėlgi, jie laikomi tuo pačiu klojimu ir atrama, suteikiančia tvirtą laikymą ir gražią išvaizdą.

4. Juodojo deimanto vestuvių juosta:

„Black Diamond“ vestuvių juosta

Dabar moterys mieliau dėvi vestuvines juostas, o ne sunkius žiedus. Juodos deimantinės vestuvių juostos suteikia moterų rankai supaprastintą išvaizdą. Jį taip pat sudaro daug juodų apvalių deimantų, pritvirtintų ta pačia klojimo ir atšakojimo technologija.

5. Juodas deimantinis sidabro žiedas moterims:

Juodas deimantinis sidabro žiedas moterims

Šis sensacingas žiedas moterims yra stulbinantis juodų ir baltų deimantų derinys, kurio viršuje puošia trys juodi deimantai, o kiti smulkūs balti deimantai yra išsibarstę per įmantrų žiedo dizainą. Tai gali būti perkelta į bet kokią aprangą, suteikiančią jai spalvingą išvaizdą.

6. 7 akmeninis juodas deimantinis žiedas vyrams:

7 akmeninis juodas deimantinis žiedas vyrams

Vyrams taip pat yra įvairių žiedų. Ir tai yra vienas iš. Yra daug deimantų, kurie pritvirtinami prie žiedo klojimo technika. Šie deimantai taip puikiai ir gražiai pritvirtinti prie žiedo architektūrinio dizaino, kad patiks bet kuriam vyrui.

7. Juodoji deimantinė juosta vyrams:

Juodoji deimantinė juosta vyrams

Be žiedų, vyrams taip pat yra daugybė juostų. Ši juosta sudaryta iš kobalto, o centre – pajuodusi tekstūra. Žiedo viduryje yra apvalus juodas deimantas su tobula apdaila, suteikiančia jam supaprastintą ir elegantišką išvaizdą.

8. Lotoso gėlių juodo deimanto vestuvinis žiedas:

Lotoso gėlių juodas deimantinis vestuvinis žiedas

Ypatinga proga, kad įgyvendintų kiekvienos nuotakos svajonę atrodyti gražiai nepakartojamai, juodas deimantas išvedė šį vestuvinių žiedų asortimentą moterims. Unikalios ir gražios lotoso tekstūros žiedas susideda iš daugybės baltų deimantų, o jo centre – juodos princesės iškirptas deimantas.

9. Juodas deimantinis sagtis stilingas žiedas moterims:

Stilingas juodas deimantinis sagtis moterims

Jei kas nors nori kažko stilingo, yra naujas sagties žiedo stilius. Švelnaus ir stilingo sagties modelio, šis žiedas turi daug mažų juodų deimantų, pritvirtintų prie auksinio arba balto aukso žiedo, padidina jo poveikį.

Žiede yra daug dizainų, kurie gražiau sustiprina juodojo deimanto patrauklumą. Daug įvairių progų, kurios yra svarbesnės bet kuriam asmeniui ir kad tos akimirkos būtų labiau įsimintinos tam žmogui, šie žiedai atlieka svarbų vaidmenį.