Vestuvinis žiedas yra piršto žiedas, kurį nešioja vedęs žmogus. Paprastai santuokoje sutuoktiniai dovanoja žiedus vienas kitam. Tai suriša juos abu į vieną giją. Tai leidžia jiems visą gyvenimą prisijungti. Paprastai vestuviniai žiedai pasirenkami su deimantais. Deimantas visada buvo ypatingas moterims. Dažniausiai vestuviniai žiedai nešiojami kairės arba dešinės rankos bevardžiu pirštu. Manoma, kad bevardis pirštas tiesiogiai liečia širdį. Ir deimantinis vestuvinis žiedas suriša abiejų širdžių mazgus.

Įspūdingi vestuviniai žiedai su deimantais:

Vestuvinis žiedas porai liks brangus iki amžinybės. Čia mes išvardijome gražiausius vestuvinius žiedus moterims ir vyrams Indijoje.

1. Du širdies formos deimantiniai vestuviniai žiedai:

Dviejų širdies formos deimantinis vestuvinis žiedas

Šis deimantinis vestuvinis žiedas turi dvi tarpusavyje sujungtas širdis. Jis kartu turi baltą ir geltoną auksą. Tarp kiekvienos širdies yra deimantas, o abiejose pusėse yra keletas deimantų. Tai tiesiog geriausia.

2. Šoninės linijos deimantinis vestuvinis žiedas:

Šoninės linijos deimantinis vestuvinis žiedas

Šis deimantinis vestuvinis žiedas skirtas vyrams, padovanotiems jos sutuoktinio. Šoninėse linijose yra trys deimantai. Tai tikrai atrodys nuostabiai ant vyrų rankos. Dizainas nėra toks subtilus, kad žmogus jaučiasi drovus nešioti žiedą. Vyrams tinka dėvėti.

3. Mažų deimantų vestuvinis žiedas:

Mažas deimantų vestuvinis žiedas

Šis deimantinis vestuvinis žiedas sudarytas iš rožinio aukso su mažais deimantais. Taip gražiai atrodo. Dizainas tikrai mielas ir puikiai tinka ant rankos. Tai geriausia toms moterims, kurios mėgsta subtilų dizainą.

4. Dizainerio deimantinis vestuvinis žiedas:

Dizainerio deimantinis vestuvinis žiedas

Tai tikrai nuostabus dizainerio vestuvinis žiedas su deimantais. Tai taip pat turi būti brangu, nes tai ypač dizainerio kūrinys. Jame yra violetinės spalvos deimantas, kuris spindi kaip bet kas. Dizainas yra toks neįprastas ir stulbinantis.

5. Rožinis deimantinis vestuvinis žiedas:

Rožinis deimantinis vestuvinis žiedas

Šis deimantinis vestuvinis žiedas turi rausvos spalvos didelį deimantą. Gėlių raštas buvo padarytas auksu aplink didelį rožinį deimantą. Jis yra sunkaus dizaino ir elegantiškas. Šis žiedas moterų rankoje atrodys unikaliai ir retai.

6. Karūnos dizaino deimantinis vestuvinis žiedas:

Karūnos dizaino deimantinis vestuvinis žiedas

Tai nuostabus deimantinis vestuvinis žiedas su trimis apvaliais deimantais ir gražiomis širdimis. Šio žiedo dizainas yra tarsi princesės karūna. Dėl to jūsų sutuoktinis jausis pasididžiavimas dėl vainiko dizaino. Žmonės stebės dizainą su nuostaba.

7. Lotoso stiliaus deimantinis vestuvinis žiedas:

Lotoso stiliaus deimantinis vestuvinis žiedas

Tai unikalus deimantinio vestuvinio žiedo dizainas. Atrodo, kad deimantas yra įspaustas tarp lotoso. Lotoso piešinys padarytas taip gražiai, kad atrodo kaip tikras. Kiekvienas deimantas šviečia ryškiai. Tai tiesiog geriausia.

8. Povo dizaino deimantinis vestuvinis žiedas:

„Peacock Design“ deimantinis vestuvinis žiedas

Šiame auksiniame žiede povas išgraviruotas nedaug deimantų. Tai tikrai klasikinis meno kūrinys. Su šiuo žiedu moterų pirštas atrodys sunkus. Šis dizainas apims pusę jos piršto. Žiedas nuostabiai atrodo su povo raštu.

9. Reguliuojamas deimantinis vestuvinis žiedas:

Reguliuojamas vestuvinis žiedas su deimantais

Šis deimantinis vestuvinis žiedas turi puošnų medžio dizainą su daugybe mažų deimantų. Tai reguliuojamas žiedas. Jis sureguliuojamas pagal piršto dydį. Puošniai atrodys moterų ranka, dengianti beveik pusę piršto. Tai akį traukiantis dizainas.

Deimantiniai vestuviniai žiedai yra labai įvairūs. Jie padeda susieti dviejų širdžių mazgus ir sujungti dvi sielas. Kai kurie deimantinio vestuvinio žiedo dizainai yra subtilūs, tačiau ant piršto atrodo taip gražiai. Ponios mėgsta nešioti deimantinį vestuvinį žiedą, nes jį padovanojo sutuoktinis. Vestuvinis žiedas poroms tampa toks brangus, kad nemėgsta jo nuimti. Tai reiškia teisę, kurią jie turi vienas kitam.