Deimantai yra prabangūs papuošalai tiems, kurie mėgsta unikalų ir išskirtinį dizainą bei žavesį. Deimantai, kaip visuotinai žinomi kaip meilės simbolis, visada dovanojami ir perkami meilei išreikšti. Šiais laikais labai lengva turėti deimantinius žiedus, tačiau, be įprastų aukso ir deimantų kolekcijų, dideli deimantiniai žiedai daro dinamišką poveikį dėvėtojui..

Faktas, kad deimantai yra moterų širdis, kai mergaitei padovanojamas didelis deimantas, tai neabejotina, kad jūsų pasiūlymas sieks santykių visą gyvenimą. Kai kalbame apie turtus, verta paminėti, kad ant rankų spindi deimantinis žiedas, kurio vertė yra du skaitmenys. Nesvarbu, ar pirštai pasveriami sunkiu deimantu.

Dizainerių žiedai su dideliais deimantais:

Žemiau mes įtraukėme ypatingo dizaino sužadėtuvių ir vestuvinius žiedus su didelio dydžio deimantais.

1. 8 karatų didelis pasjanso deimantinis karūnos žiedas:

8 karatų didelis pasjanso deimantinis karūnos žiedas

8 karatų deimantinės karūnos forma ir smeigė su nuostabiu išklotu deimantu virš juostos atrodo žaviai ir žavingai. 925 sterlingų sidabro metalo smeigė ir 11 m žiedas gali kainuoti labai brangiai, bet verta padovanoti savo sužadėtinei ir pasiūlyti laimingą gyvenimą visą gyvenimą kartu.

2. Didelis apvalus deimantinis žiedas mergaitėms:

Didelis apvalus deimantinis žiedas mergaitėms

Didžiausias deimantinis žiedas iki šiol yra de Grisogono dvasia. Tai juodas deimantas ir laikomas penktuoju didžiausiu deimantų žiedu pasaulio sąraše. Deimantas savo blizgančiu pjūviu ir forma dengia beveik pusę riešo. Jis sveria beveik 312,24 karato

3. Tikras rožinės panteros didelis deimantinis žiedas:

Tikras rožinės panteros didelis deimantinis žiedas

Tikroji rožinė pantera laikoma geriausiu pasaulyje ovalo formos rožinės spalvos deimantu, sumontuotu ant žiedo. Deimantinis žiedas, sveriantis 132,5 karatų, užtruko dvejus metus, kad suteiktų tobulą formą ir kirpimą.

4. 100 karatų didžiulis deimantinis žiedas:

100 karatų didžiulis deimantinis žiedas

Šis baltas deimantas yra blizgesnis nei baltas. Smulkiai smaragdu supjaustyto deimanto svoris yra 100 karatų ir buvo net daugiau nei 200 karatų prieš jį pjaustant, formuojant ir poliruojant.

5. Retas geltonas deimantas didelis deimantinis žiedas:

Retas geltonas deimantas didelis deimantinis žiedas

Retas ir didžiulio dydžio geltonas deimantinis žiedas yra spalvingi ir blizgantys, tobulai supjaustyti ir formuoti, gražiai išdrožtas deimantas puikiai atrodo ant pirštų. Spinduliavimas šviečia aukštai, todėl saulės spinduliais reikia uždengti akis.

6. Smaragdinis pjaustytas didžiulis deimantinis žiedas:

Smaragdas išpjautas didžiulis deimantinis žiedas

Deimantinis žiedas, vadinamas Annenbergo deimantu, yra 32,01 karato, laikomas vienu iš didžiųjų deimantinių žiedų. Jis padarytas žavingesnis su dviem kriaušės formos deimantais šonuose, kurie net sveria daugiau nei 1,5 karatų.

7. Retas deimantinis žiedas su didžiuliu dydžiu:

Reti milžiniško dydžio deimantiniai žiedai:

Deimantinis žiedas nepriekaištingas ir blizgantis, nes baltas 10 karatų putojantis deimantas yra pritvirtintas prie platinos aukso žiedo. Laikomas vienu brangiausių ir stambiausių deimantų, pagalvėlėmis supjaustytas balto deimanto žiedas kainuoja brangiai.

8. Didelis deimantų sužadėtuvių žiedas:

Didelis deimantinis sužadėtuvių žiedas

Didelis juodas deimantas, sumontuotas ant nutiestos deimantinės juostelės, leidžia deimantui atrodyti net milžiniškam nei piršto dydis. Toks didelis deimantinis žiedas gali priversti akis nukreipti į jus.

9. Didelis kriaušės formos deimantinis žiedas vestuvėms:

Didelis kriaušės formos deimantinis žiedas vestuvėms

Tai „Cora“ saulės lašo geltonas deimantas, laikomas vienu brangiausių pasaulio sąraše. Ponios nykščio dydžio deimantas yra 110 karatų svorio.

Daugelis aukštuomenės porų ir Holivudo įžymybių žvelgia į didžiulius deimantinius žiedus, kad pradėtų savo meilės gyvenimą, ir buvo sėkmingai įrodyta, kad yra patenkintos milžinišku deimantu kaip nuostabia jų meilės gyvenimo dalimi net po vaikų ir anūkų. Kai kurie labai garsūs deimantai visada buvo ant raudonojo kilimo su savo žaviu blizgesiu. Žavingas deimantinio žiedo blizgesys kainuoja ne tik penkių skaitmenų sumą, bet gali viršyti net daugiau nei milijoną.