Ah, çocuklar ve tuhaf yolları! Elbette, çoğunuzun hayatında, sizi sevmekten vazgeçmeyecek bir “tuhaf erkek ya da erkek” olabilir. Onu etrafta istemeseniz bile, konuşmaları ya da tavırları ve arkasındaki dedikodular sizi çıldırtıyor. Daha da kötüsü, sana olan aşkını her şeyi ve her şeyi anlatmaya gittiğinde. Bu, onu yakasından yakalamak, sırtını Gucci’nin el çantası, ayakkabısı veya deri kemeri ile kırbaçlamak ve bu gezegenin yüzünden silinmesini sağlamak isteyeceğiniz zamandır. Ancak bu sadece başka bir hayal çünkü yasal makamlar tarafından görevi kötüye kullanmaktan dolayı cezalandırılmak istemiyorsunuz. Şimdi bu adam bir sapık değilse ve ilerlemelerinin zararsız ve masum olduğunu biliyorsanız, sizden nefret etmesini sağlayarak her şeyi durdurmanın hala yolları var. Bu nedenle, lütfen bir çocuğun sizden nefret etmesini nasıl sağlayacağınızı okuyun.?

Senden Nefret Etmesini Nasıl Sağlarsın

Sizden Nefret Etmesini Nasıl Sağlarsınız:

1. Onunla konuşurken göz göze gelmeyin. Onunla göz göze gelseniz ve tiksintiyle konuşsanız bile, erkekler bunu bir meydan okuma ya da kadınların erkeklere kendileriyle birlikte olmaya hazır olduklarını söylemeleri için bir yol olarak algılar, bu nedenle göz teması kurmayın, nokta..

2. Mümkün olduğunca mesafeyi koruyun ve yaklaştığını gördüğünüzde, biriyle arkadaş olun ve yüksek sesle konuşmaya veya gülmeye başlayın. Bunu özellikle bir erkek arkadaşınızla yapın, çünkü hayranınızda erkek egosu ortaya çıkar ve onu görmezden geldiğiniz ve onun yanında başka bir erkekle konuştuğunuz için sizden daha çok nefret etmek isterdi..

Senden Nefret Etmesini Nasıl Sağlarsın

3. Çağrılarını yavaş yavaş almayı bırakın, artık sms’lerine, whatsapp’larına, e-postalarına, sosyal ağ gönderilerine vb. anında yanıt vermeyin. Yavaş yavaş yapın ve onu garip veya çekingen hissettirmeyin, anında nefret olmaz, iyi ve yavaş yapın ve zaman alacak ama kesinlikle senden her gün daha fazla nefret etmeye başlayacak.

4. Başka bir çocukla flört edin, çocuğu sevgiyle kızdırın, saçını çekin ve oyun oynayın, ancak bu planın oyuncu tarafından da bilinmesini sağlayın ve tüm bunları hayran sizi izlerken yapın. Bu, onu sizden nefret etmeye itecek olan erkek egosunu tekrar ortaya çıkaracaktır..

5. Artık sana karşı hisleri olduğunu bildiğine göre ve üç kelimelik kabusla ortaya çıkarsa, zaten bir erkek arkadaşın olduğunu bilmesini sağla. Eğer bir erkek arkadaşın varsa, ikisini tanıştır ve eğer yoksa, hikayede iyi olsan iyi olur, yoksa o öğrendiğinde yanlış bir konumda olursun.

6. Onunla çok iyi olmayın; ona fazla gülme. Ev ödevinde ona yardım etmeyi teklif etmeyin; sadece konuşulduğunda da konuş, onun için fazladan yol kat etmene gerek yok. Korkunç ve edepsiz olmak onun seni daha çok sevmesini sağlar, unutma, erkekler çok eski zamanlardan beri yırtıcıdır ve istedikleri her şeyi güvence altına almak için bunu bir meydan okuma olarak kabul ederler..

Nihayet:

Senden Nefret Etmesini Nasıl Sağlarsın

Erkek ya da oğlan hala mesajı alamıyorsa ve rahatlık için fazla yaklaşmak istiyorsa, ONA DURDUR deyin. Gerektiğinde, bazen bahşişinizi artırmanız gerekir ve eğer halka açık bir yerdeyse, sizin için yeterince iyi ve onun için kötü. Sırf arkadaş canlısı ve çekici olduğun için, bu herhangi bir erkeğin senin üzerinde hak sahibi olacağı anlamına gelmez. HAYIR HAYIR DEMEKTİR!! Bunu ona açıkça söyleyin ve sizden nasıl daha fazla nefret ettiğini izleyin..