Flört kuralları farklıdır, ancak uyulması gereken kurallar yoktur. Kafası karışmış? İşte bu böyledir ve kimse bir izlenim bırakmak için çok fazla uğraşmamalıdır. Çok zorlu bir sahne olursa, potansiyel sevgiliyle yakın zamanda bir sonraki aşamaya geçilmez. Şimdi sıra kişiyi sevmek ve onunla bir ilişki içinde olmak söz konusu olduğunda anlaşılması gereken çeşitli şeyler vardır. Başlangıç ​​olarak, o senden hoşlanıyor mu? Bunu nasıl anlar? Randevu harika olduğu için seni öptü ya da onu öpmene izin verdi, bu seni sevdikleri anlamına gelmez. Genellikle aşkla flört etmeyi veya belki de birkaç randevuyu bir ilişkiye hazır olmakla karıştırırız. Aşağıda, Bir İlişkiye Nasıl Başlanır hakkında daha fazla ayrıntı gösterilmektedir..

İlişkiye Nasıl Başlanır?

Sehpayı Bırakın:

Onunla ilk tanıştığınız zamanı, sehpa konuşmasını, ikinizin nerede ayrıldığını hatırlıyor musunuz? Evet, harika bir randevuydu ve ikinizin birbirinizle takıldığı, eğlendiği, araba sürdüğü, ayın ve yıldızların altında oturduğu, tatlı sözler konuştuğu ve daha birçok tarih vardı. Bu, ikinizin de birbirinize aşık olduğunun bir işareti mi??

Kişi bir ilişkinin nasıl ve ne zaman başladığını gerçekten bilmiyor; bizi yanlış yönlendirdiği için medyayı suçla. İlişkiler görecelidir, her biri kendine özgüdür. Kendi başına bir ilişki için belirlenmiş bir tanım veya kural yoktur; bu nedenle bir ilişkinin ne veya nasıl başladığını tanımlamaya çalışmak çok bireysel bir şeydir..

İlişkilere karar verilmez ve izlenecek belirli formüller veya senaryolar yoktur. Bununla birlikte, zamana dayanan bir kural sabırlı olmaktır. Eski bir atasözü, “Sevgilin seninse, zamanın sonuna kadar seninle olacak” der. Size ipucu verebilecek pek çok atasözü var, ancak içgüdülerinizi takip edin..

Paulo Coelho gibi ünlü yazarlar bile, birçok insanla tanıştığımızı ve birçok kalp kırıklığı yaşadığımızı ve bunun bizi gelip ayaklarımızı yerden kesen ruh eşine hazırladığını söylüyor. Bu nedenle, flört ettiğinizde ve sosyalleştiğinizde, hiçbir beklenti içinde olmayın ve önce sağlıklı flört sahnesinin tadını çıkarın..

Uyumluluk:

Sadece her şeyin çok rahat olduğu sehpadan uzaklaştığımızda, bir sonraki kişiyi çok iyi anlıyoruz. Aşk kuyusuna atlamadan önce, algı ile gerçeklik arasında, zamanı geldiğinde kendiliğinden ortaya çıkacak bir fark olduğunu anlayın..

Onunla bir ilişki içindeyken uzun süre, bazen aylarca şehirden uzak kalmak zorunda kalacağı gerçeğini kabul etmeye istekli misiniz? Onun sofra adabının sizinki kadar kusursuz olmadığı gerçeğini kabul etmeye hazır mısınız? Onun üst düzey modaya para harcamayı sevdiği gerçeğini kabul etmeye istekli misiniz??

Ailesini iyi tanıyor musun? Arkadaşlarıyla, aile üyeleriyle, yakınlarıyla ve hatta meslektaşlarıyla tanıştınız mı? Sosyal ağ sitelerinde eşinizle bağlantınız var mı? Karşı cinsten hayranınızın olması gerekenden çok daha fazla takipçisi olması sizi etkiliyor mu? Onun ihtiyaçları konusunda talepkar veya sahiplenici olması sizin için sorun değil mi??

Çok fazla soru:

Bir kez daha, bir ilişki bir gecede olmaz. Yıllarca flört eden ve yine de kararlı bir ilişki içinde olduklarını söylemeyen çiftler var. Sonunda, birlikte olmak istediğin erkek ya da kadın konusunda titiz davranmalısın..