“Senin için hissetmiyorum ya da seni eskisi gibi sevmiyorum” dedi. Dün gece o tek çizgi seni paramparça etti ve yatağına onun yanına kıvrıldığında, o acıyı hissettin, evliliğinin yavaş yavaş unutulmaya yüz tuttuğunu görmenin o acısını hissettin..

Bununla birlikte, her kara bulutun gümüş bir astarı olduğu gibi, dehşet gecesinden aydınlık bir sabaha da öyle. İşte karınızın sizi sevmesini ve saygı duymasını sağlamak için birkaç ipucu, hatta eskisinden daha fazla. Bu nedenle, lütfen Karınızın Sizi Yeniden Sevmesini Nasıl Sağlarsınız makalesini okuyun.?

Karınızın Sizi Tekrar Sevmesini Nasıl Sağlarsınız?

Onu Böyle Söylemeye Motive Eden Ne??

Şu anda kafasından geçen çok fazla şey olabilir, bu yüzden varsaymayın. Üzgün ​​​​hayatınızla empati kurmasını sağlayarak, onun “seni daha iyi sevmesini” sağlayamazsınız. Aşkın “gittiğini” açıkça belirttiği için artık bunu umursamıyor. peki sizce neden öyle diyor?

  • Geçmişte şikayetlerini veya önerilerini görmezden mi geldin??
  • Birlikte daha iyi bir gelecek planlarken vizyonlarını onunkilere mi hükmettin??
  • senin için değişmesini mi bekliyordun?
  • Söylemek veya hissetmek istediğini ifade etmesine izin verdiniz mi??
  • Buna neden olan bir şey söylediniz veya yaptınız mı veya söylemediniz mi veya yapmadınız mı??
  • Erkeğine en çok ihtiyaç duyduğu anda onun için duygusal olarak müsait miydin??
  • Geçit törenine her zaman yağmur yağıyor muydun, onu duygusal olarak tüketiyor ve onu küçümsüyor muydun??
  • Seks iyi olmasına rağmen uzun süre mutsuz olduğunu görmedin mi??
  • Onu zorladığınız, hazır olmadığı ailevi zorunluluklar var mıydı??
  • Onu aldattın mı ve yakalandın mı??

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz ve bunca yıldır sana bunu söylemesine neden olan bir şey (yukarıdaki sorular ya da daha fazlası) olmalı. Belki de şimdi odağı sorunlardan uzaklaştırmalısın, oturup onunla bir şeyler konuşmalı ve bu evliliğin neden bitmesini istediğini anlamalısın..

Onu Yanlış Olduğuna İkna Etmeyin:

Bunu yaparken, karınız daha da uzaklaşmak isteyecektir çünkü o zaten sizsiz daha iyi bir hayat düşünmeye başlamıştır..

Evet, “Bitti” dediğinde ne kadar kırıldığını, sinirlendiğini ve dün gece verdiğin tüm sözler ve yalvarmalar tutmadığını anlıyoruz, o yüzden şimdilik geri çekil ve ortalığın yatışmasını bekle. Daha fazla düşünmek için onun alanına ihtiyacı var, senin de öyle. Onu gün ışığına çıkarmak yardımcı olmayacak, zamana ihtiyacı var ve şu anda ona yakın hiçbir yerde sana ihtiyacı yok. Saygı duy!!

Ne kadar özür dilesen de ya da ileride daha iyi bir gelecek vaat etsen de, şu anda işe yaramayacak. Kendinizi onun yerine koymanız ve onun bakış açısını anlamanız gerekir. Sadece yanlış vaatler üzerinde çalışın, belki ona her yaz ailesine bir gezi sözü verdiyseniz ve unuttuysanız, gelecek ay için bir tane ayırtın. Anında kabul etmeyebilir, ancak fazla mesai yapacaktır..

Sorunu Düzeltmek Her Şeyi Çözmez:

Evlendiği adama, sana aşık olmaya başlaması gerekiyor. Seni daha çok sevmedikçe barışmasını bekleme. Düzeltilmesi gereken çok şey var ve konuşmak yardımcı olmazsa, son bir kez sertifikalı bir evlilik danışmanıyla konuşun..

Umarız ikiniz için işler yolunda gider!!