Bir erkeğin arkadaşlarının önünde nasıl davranacağı ve davranacağı ile kızların önünde nasıl davranacağı arasında çok fark vardır. Ancak bu, çoğu erkeğin bilmediği bir yönüdür. Herkesle olduğu gibi olma eğilimindedirler.

Özellikle amaç onu etkilemekse, kızların önünde gerçekten farklı olmak gerekir. Bir erkeğin kızların yanında nasıl davranması gerektiğini bilmene yardımcı olmak için profesyonel yardıma ihtiyacın var. Çabadan tasarruf etmek için, aynısı aşağıdaki kılavuzda verilmiştir. Bunları inceleyin ve en iyi sonuçları elde etmek için her birini özenle takip edin. Aşağıda Kızların Etrafında Nasıl Davranılacağına İlişkin Bazı İpuçları Gösterir?

Kızların Etrafında Nasıl Davranılır?

Kendin ol:

Kendinizden daha iyi kimse yok. Bu sadece erkeklerin değil, kızların da nerede olurlarsa olsunlar takip etmeleri gereken temel mantralardan biridir. Kendin olarak, kızların yanında nasıl davranacağın savaşının yarısını kazanabilirsin. Dürüstlüğün gerçekten takdir edilecek ve kızlar senden çok etkilenecek..

Dostça Bir Yaklaşıma Sahip Olun:

Bir erkek, kızların etrafında hareket etmeye gelince her zaman arkadaş canlısı olmalıdır. Kızlar etraftayken çok hevesli olmamaya çalışın ve onun ilgilendiğinizi bildiği şekilde davranın. Arkadaşlığınıza nasıl tepki verdiğini görmelisin ve eğer misafirperverse devam edebilirsin..

Nezaket Önemlidir:

Bir kızın bir erkekte aradığı tek şeyin nezaket olduğunu bilmelisiniz. Mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışın. Kızlar etraftayken gerçek bir beyefendi gibi olun. Dikkatlerini kesinlikle size çekeceksiniz. Nezaket, kızların önünde nasıl davranacağınızı ve aynı zamanda onları nasıl etkileyeceğinizi anlamada sizi uzun bir yol kat edecek bir özelliktir..

Güven gereklidir:

Güven, kızların yanında nasıl davranılacağı konusunda bile her türlü zorluğun anahtarıdır. Ancak güven seviyelerini dengelediğinizden emin olun. Bu açıdan övünmeyin veya kaba ve kibirli olmayın.

Onlara Saygı Gösterin:

O etraftayken kızlar veya diğer insanlar hakkında boş konuşma. Tam bir pislik gibi davranmayın. Bunun yerine ona karşı iyi olun, ona ve etrafındaki insanlara saygı gösterin. Bir kız kesinlikle senin bu alışkanlığını sevecek.

Flörtöz Ol:

Herhangi bir ilişkide biraz yaramazlık kabul edilebilir ve eğlence ve heyecan katar. Aynı şey sağlıklı flört için de geçerli. Onunla biraz flört edebilirsiniz ve sizi çaresiz göstermeyecek düzeyde. Aslında, çizginin aşağısında bir yerde, kızlar kendileriyle flört eden ve onlara ilgi gösteren erkeklerden hoşlanırlar..

Ona Bakışlarını Verin:

Onun yanındayken bakışlarını at. Ara sıra ona bakarak, yalnızca amacınıza ulaşma hızınızı artıracaksınız. Ona gülümseyin ve eğer gülümserse, bu onun ilgilendiğini anlamak için iyi işaretlerden biridir..

Diğer Kızlar Hakkında Konuşmamaya Çalışın:

Kızların yanındayken, diğer kızların ne kadar iyi olduğu hakkında konuşmadığınızdan emin olun. Bu, söylediklerinize olan ilgilerini kaybetmelerine neden olacaktır. Başkalarından örnekler vermek yerine onlar hakkında konuşun ve onları daha iyi tanımaya çalışın. Bu onların senin bir pislik olduğunu düşünmelerini sağlayacak.

Mizah Anlayışınızı Gösterin:

Komik ve esprili olmak, kızlarla çevriliyken yapabileceğiniz en iyi şeylerden biridir. Bu, birçoğunun dikkatini size çekecektir. Kızların gösteriş yapmak için iyi bir mizah anlayışı olan erkekler için yumuşak bir köşesi var.