Çeşitli renk, boyut, tasarım ve desenlerde, farklı fiyat aralıklarında mevcut olan büyük bir yeşil inci set koleksiyonu bulunmaktadır. Eşsiz yeşil tonunda bile tatlı su incileri, gerçek yeşil inciler, gelinlik koleksiyonu, limon yeşili inciler, yeşil nedime incileri ve antika koleksiyonu gibi çeşitlere sahip olursunuz..

Görüntülü Kadınlar İçin En İyi Yeşil İnci Takı Setleri:

İşte en iyi 9 yeşil inci set modelinden bazıları. Bunlar modaya uygun ve geleneksel tasarımlardır. Yeşil inci takılara bir göz atalım.

1. İki kat Yeşil İnci Takı Seti:

İki Katlı Yeşil İnci Takı Seti

Bu güzel tasarımlı yeşil inci kolye seti, uyumlu yeşil inci kazançları, bileklik ve bir yüzükle birlikte geliyor. İnciler Nijerya, Afrika kökenlidir ve iki katman arka arkaya iki boyuttan oluşur. Daha küçük inciler ilk katmanı oluşturur ve biraz daha büyük olan bir sonraki katmana gömülür. Ek bir güzellik için, altın kaplama metal tasarımlı beyaz taşlar incilerle kilitlendi.

2. Nane Deniz Köpüğü Yeşil Takı Seti:

Mint Deniz Köpüğü Yeşil Takı Seti

İşte yeşil inci takılardan oluşan küpeleriyle büyüleyici gelinlik koleksiyonu. Bu setteki inci yeşili rengi, takıların en önemli özelliğidir. Yüksek kaliteli naylon kaplı boncuk teli ile 8 mm ölçülerinde cam inciden yapılmıştır..

3. Kültürlü Yeşil Tatlı Su İncileri Seti:

Kültürlü Yeşil Tatlı Su İncileri Seti

Bu yeşil inci setini tamamen size ait hale getirerek duyularınıza yeni bir güç katın. Yarı yuvarlak şekilli beyaz ve tatlı su yeşili incilere sahiptir. 9-10 mm boyutunda incilerden oluşan bu takı seti, gündelik giyim için olağanüstü bir aksesuar olarak elde takılabilen, kadınlar için güzel bir koleksiyondur..

4. 14 Ayar Altın Tavuskuşu Tahiti Yeşil İnci Seti:

14 Ayar Altın Tavuskuşu Tahiti Yeşil İnci Seti

Bu elle seçilmiş parlak Tahiti yeşili inci seti, doğrudan Tahiti denizinin güney lagününden ithal edilmiştir. 14 ayar yüksek kaliteli Altın toka ile birlikte yapıştırılırlar. Gerçek inci setini alabilmemiz için imalatı sırasında temizliğine, kalitesine ve yeşil inci rengine azami özen gösterilmektedir..

5. Yeşil İnci Kolye Üzeri Altın:

Altın Üzeri Yeşil İnci Kolye

Bu özel mücevher, altın zincirler ve kundan işi kolyenin üzerinde yeşil inci katmanları bulunan tam anlamıyla bayram sezonu içindir. Bu ürünün toplam uzunluğu 19 inçtir. Bu, kıyafetinize asil bir dokunuş katan gerçek yeşil incilerden yapılmış muhteşem bir boyun parçası..

6. Parti Giyim Yeşil Kabuk İnciler Seti:

Parti Kıyafeti Yeşil Kabuk İnci Takım

Ellerinizi bu olağanüstü tasarımcı parti kıyafeti yeşil yeşim inci setine alın. Kabuk tipi açık yeşil incilerin eşsiz kategorisidir. Bu tipler partiler, nişanlar içindir. Dolar ve yeşil inci küpeler gibi yeşim taşlı beyaz ve yeşil kabuklu noktalı incilerle mükemmel görünüyorlar..

7. Kaplan Kuyruğu Tasarımı Yeşil İnci Bileklik:

Kaplan Kuyruğu Tasarım Yeşil İnci Bileklik

En kaliteli yeşil inci bileklikleri arıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Burada kullanılan malzemeler 4 mm beyaz inciler, 6 mm yeşil inciler ve 2 mm deniz boncuklarıdır. Tüm boncukları ve incileri yerine yerleştiren Kaplan kuyruğu düğümleri ile birbirine bağlanırlar..

8. Trendy Altın Kaplama Yeşil İnci Seti:

Trendy Altın Kaplama Yeşil İnci Takım

Burada yeşil inci takı setinin tamamı küpe, yüzük ve kolye ucuna sahip oluyorsunuz. Tüm ürünler altın kaplamadır ve bu olağanüstü parlaklığı elde etmek için beyaz taşla eklenmiştir. Bu parti takı seti ayrıca her zaman mevcut olmayan mütevazı yeşil inci yüzüklere sahiptir..

9. İnci Yeşil Kolye:

İnci Yeşil Kolye

Bu dramatik tip yeşil inci kolye, incilerin annesi ve Millefiori cam boncuklar kullanılarak yapılmıştır. Bu altın rengi kablolu ve tutturucu altın renkli zambak geçiş tokası. Bir prenses için mükemmel ve tasarım aynı zamanda yeşil inci bitki tasarımına benziyor..

Yeşil inci takı seti başta beyaz deniz boncukları ve beyaz Amerikan taşları olmak üzere diğer tonlarla birlikte tercih ediliyor. Eşsiz tasarımcı modellerinde desenli altın kaplama metallerin kombinasyonu ile de mevcuttur. Bu nedenle, nişan veya benzeri durumlar için tasarımcı takıya ihtiyaç duyulduğunda, inci takı koleksiyonları arasında şimdiye kadarki en iyi seçimdir..