Plaukai, kaip ir jūsų lehenga, makiažas ir kostiumai, taip pat yra didžiulė jūsų didelės dienos dalis. Nuotakos ir vestuvių šukuosena gali padaryti ar sugadinti išvaizdą, ir mes visi norime atrodyti tobulai – papildydami savo aprangą. Priėmimai, paskutinės nuotakos šventės, dažnai būna smagios ir jūs galite kuo geriau išnaudoti šias Indijos priėmimo šukuosenas.

Ar tai būtų moderni šiuolaikinė progų forma, ar tradiciniai ir klasikiniai indiški manieros; mes išsiaiškinome jums populiariausias Indijos vestuvių priėmimo šukuosenas. Išsirinkite savo mėgstamą ir pasiruoškite didžiajai dienai!

Gražios priėmimo šukuosenos Indijos nuotakai su vaizdais:

Nuo tradicinės iki modernios, moteriškos ir žavios iki drąsios ir stilingos išvaizdos mes pasirinkome jums gražiausią ir įtaigiausią vestuvių priėmimo Indijos šukuosenos išvaizdą ir tendencijas.

1. Netvarkingas storas ponis:

Netvarkingas storas ponis

Jei turite storus ir tankius plaukus ir norite pasigirti gražia plaukų struktūra, kodėl gi nepabandžius šios gražios šukuosenos? Turėdami netvarkingą pynę šalia vainiko srities ir tankią banguotą tekstūrą, mes labai mėgstame, kaip tai atrodo apskritai. Nesvarbu, ar tai etninė apranga, ar indiškos suknelės, ar net vakarietiškų vakarėlių drabužių priėmimas, ši šukuosena ir perdarymas gali būti tinkami

 • Moterys, turinčios ovalią ir deimantinę veido formą, gali išbandyti šią gražią šukuoseną.
 • Ši išvaizda gali būti jaudinanti 20 -ojo dešimtmečio pabaigos moterų stilingam ir madingam pakeitimui.
 • Ar tai būtų banguotų ar garbanotų plaukų tekstūra; šis plaukų perdarymas gali puikiai tikti jums.

2. Banguoti laisvi plaukai:

Banguotų palaidų plaukų perdarymas

Jei esate palaimintas ilgais storais plaukais, galite išbandyti šią elegantišką laisvą šukuoseną. Aplink palaidus plaukus ir aplink plaukų tekstūrą sukurtas bangas, mums labai patinka šis madingas ir universalus makiažas. Ši šukuosena gali būti nervinga, nesvarbu, ar tai vakarėlių drabužiai, ar suknelės, ar net lehengas. Ką manote apie šią Indijos priėmimo šukuoseną ilgiems plaukams?

 • Ši išvaizda tinka moterims, turinčioms ovalią, apvalią, deimanto ir širdies veido formą
 • Išbandykite šią šukuoseną tiems, kurie yra 30 -ųjų amžiaus grupės, kad atrodytų jaunatviškai.
 • Ši šukuosena puikiai tinka banguotiems ir tiesiems plaukams.

3. „Edge Curls“ šukuosena:

„Edge Curls“ šukuosena

Naudodami šią šukuoseną, tvarkingai šukuojame ir džioviname visus plaukus, po to garbanos ir bangos sukuriamos tik kraštuose. Ši indiška vestuvių šukuosena priėmimui suteikia vintažinės ir elegantiškos šukuosenos tendencijos ir išvaizdos, kuri idealiai tinka moterims, kurios nenori daug drąsios išvaizdos, bet nori švelnaus, bet užburiančio tono.

 • Išbandykite šią priėmimo šukuoseną moterims, turinčioms bet kokią veido formą, nes ji tinka visiems.
 • Šis puikus plaukų perdarymas gali atrodyti nervingas 30 -ųjų amžiaus grupių moterims.
 • Ši nuostabi šukuosena bus gera, jei turite tiesių ar banguotų plaukų tekstūrą.

4. Pietų Indijos tradicinė vestuvių šukuosena priėmimui:

Pietų Indijos tradicinė vestuvių šukuosena priėmimui

Jei jūsų vestuvių priėmimas yra tradicinis ir atrodo stilingas, atliekant ritualus, galite išbandyti šią nuotakos šukuoseną. Tai įkvėpė Pietų Indijos perdarymas su sarees. Su tvarkinga pynė, kurią puošia plaukų aksesuarai, mes labai mėgstame šį nesenstantį ir žavingą vaizdą. Ką manai apie šį?

 • Išbandykite šią šukuoseną moterims, turinčioms ovalų ir apvalų veidą.
 • Ši nervinga nuotakos išvaizda gali būti ideali moterims, turinčioms bet kokią plaukų tekstūrą.
 • 20-ojo dešimtmečio pradžios ir vidurio moterys gali lengvai išbandyti šią tradicinę Pietų Indijos priėmimo šukuoseną.

5. Indijos vestuvių kirpykla:

Indijos vestuvių kirpykla

Plaukų bandelės ir šukuosenos yra viena iš populiariausių indų išvaizdų. Daugelis moterų nori drąsaus ir modernaus šiuolaikinio stiliaus, kurį jis siūlo be vargo. Mes matome šoninę šukuoseną su banguotų plaukų tekstūra ir išvaizda. Jei priėmimui turite ilgą suknelę ir sukneles, ši šukuosena gali būti ideali ir puikiai derėti.

 • Ši šukuosena gali būti ideali moterims, turinčioms ovalios, pailgos ir deimantinės veido formos.
 • Išbandykite šį plaukų perdarymą, jei esate 20 -ojo amžiaus pabaigoje.
 • Banguotų plaukų tekstūra gali būti tobula ir idealiai tinka šiai išvaizdai.

6. Pinta Indijos šukuosena:

Pinta Indijos šukuosena

Indijos pintinės yra vienos universaliausių ir gražiausių šukuosenų visame pasaulyje. Turite kelis variantus ir išvaizdą. Ši paprasta pynė lengvai ir greitai, bet žavingai gali būti tobula vestuvių priėmimo šukuosena. Tiesiog pasiimkite savo mėgstamus gėlių plaukų aksesuarus, padarykite netvarkingą pūstą išvaizdą ir tvarkingai pritvirtinkite juos prie pynės. Galutinis rezultatas tikrai nuostabus. Ar ne?!

 • Moterys su ovaliu ir pailgu veidu gali atrodyti nuostabiai šioje šukuosenoje.
 • Bet kokia plaukų tekstūra gali būti ideali kuriant tokią gražią pynimo šukuoseną vestuvių priėmimui.
 • Ši plaukų išvaizda yra universali ir gali būti naudinga moterims bet kurioje amžiaus grupėje.

7. Vidurio šukuosenos išvaizda:

Vidurio šukuosenos išvaizda

Tai dar viena Bolivudo įkvėpta ikoninė šukuosenų tendencija, su kuria susidūrėme iš kartos kartu. Tos moterys, kurios mėgsta atrodyti elegantiškai ir elegantiškai, derindamos senovinius atspalvius ir įprastą madingą, tačiau vakarietišką mišrų makiažą, tai gali būti idealus. Su tankiomis garbanomis galuose ir karūnos viduryje esančiu stiliumi, mes mėgstame šį. Geriausia yra tai, kad jūs netgi galite išbandyti tą pačią Indijos priėmimo šukuoseną, jei taip pat turite trumpus plaukus.

 • Moterys, turinčios bet kokią veido formą ir veido bruožus, gali lengvai išbandyti šią šukuoseną.
 • Ši nervinga išvaizda gali būti ideali moterims nuo 20 -ojo amžiaus vidurio iki pabaigos.
 • Banguotos ir tiesios plaukų struktūros gali būti tinkamos ir puikiai tinka šiai išvaizdai.

8. Rožių gėlių šukuosena:

Rožių gėlių šukuosena

Mes trypčiojame dėl šios kūrybingos ir meniškos, tačiau gražios šukuosenos. Jei jums patinka šios sudėtingos šukuosenos, ši vestuvių priėmimo šukuosena, įkvėpta rožių žiedlapių išvaizdos, yra ideali. Mums patinka užburiantis makeover; nors tam reikia laiko ir kantrybės, kad tai pasiektumėte su profesionalia pagalba, visa tai verta.

 • Moterys, turinčios širdies, deimanto ir ovalo formos veidą, gali tai išbandyti.
 • Dėvėkite šią išvaizdą toms moterims, kurios turi banguotus ir tiesius plaukus.
 • Ši pikantiška išvaizda gali puikiai tikti kiekvienam 20 metų amžiaus asmeniui.

9. Puffy Fishtail Braid:

Pūsta žuvies uodegos pynė

Tai yra viena iš labiausiai paplitusių vestuvių ir vestuvių Indijos šukuosenų. Su netvarkinga ir pūsta pynimo išvaizda bei gėlių priedais ir priedais, mes labai mėgstame modelį ir bendrą patrauklią išvaizdą. Tai yra nervingas, aptakus ir taip pat suteikia senovinių ir klasikinių atspalvių. Ką manai apie šį? Ar tai būtų lehengas, ar suknelės; tai gali būti su keliais drabužiais.

 • Išbandykite šią šukuoseną moterims, turinčioms ovalias ir pailgas veido formas.
 • Ši nervinga išvaizda gali būti tobula moterims nuo 20 -ojo amžiaus grupės vidurio iki pabaigos.
 • Ar tai banguota, ar garbanota; Ši šukuosena gali būti tinkama abiem plaukų tekstūroms.

10. Įžymybių įkvėpta pinta šukuosena:

Įžymybių įkvėpta pinta šukuosena

Nepamirškime, kaip įžymybės puikiai papuošė priėmimą ir vakarėlių šukuosenas. Ši ponia superžvaigždė Nayanthara prikaustė netvarkingą pintą išvaizdą ilga suknele. Mes bijome jos skonio. Turėdami šiuolaikišką ir prašmatnią išvaizdą bei užburiantį patrauklumą, mes labai mėgstame šį. Ar ne šaunu? Tai taip pat ideali šukuosena Indijos vestuvių vakarienėms ir renginiams.

 • Tie, kurie turi ilgas ir ovalias veido formas, gali išbandyti šią šukuoseną.
 • Ši nervinga išvaizda gali puikiai tikti moterims 20 -ojo dešimtmečio pabaigoje ir 30 -ųjų amžiaus grupėje, kad atrodytų stilingai ir elegantiškai.
 • Banguotų ir garbanotų plaukų tekstūros moterys gali puikiai tikti.

11. Riesta bandelė:

susisukusi bandelė

Riesta bandelė gali būti geras pasirinkimas priimant šukuoseną. Šį stilių galima padaryti gerai, naudojant daugybę plaukų formavimo priemonių ir kūrybingo prisilietimo iš geros profesionalios kirpėjos rankų. Jūs vienas negalite padaryti šios šukuosenos. Tam prireiks pagalbos rankų. Šią išvaizdą galite sportuoti, kai vestuvėms pasipuošėte šukuosena. Jei esate vestuvių ar priėmimo svečias, taip pat galite sportuoti šitaip. Tai gali būti naudinga beveik visų tipų drabužiams. Tai taip pat suteiks iliuziją apie aukštesnį jus, jei esate žemo ūgio. Padarius aukštą bandelę, atrodysite aukštesnė.

12. Garbanotieji iki pusės plaukeliai:

Pusiau aukštyn ir žemyn garbanotų bandelių šukuosena gali būti gera priėmimo vakarėliui. Tam jums reikės profesionalios kirpėjos.

13. Trumpi garbanoti plaukai:

Indijos priėmimo šukuosena 3

Jei vestuvių metu plaukus prisegėte į kasą, tada priėmimui leiskite savo vidutinio ar trumpo bobo palaidą. Sukurkite garbanas su rietikliu ir naudokite plaukų laką, kad jos ilgai tęstųsi ir išlaikytų stilių vakarėlio metu..

14. Banguoti plaukai:

Indijos priėmimo šukuosena 4

Banguoti plaukai niekada neišeina iš mados. Savo priėmimui galite sportuoti laisvą banguotą šukuoseną, tokią kaip ši. Tai puikiai derės su beveik bet kokio tipo drabužiais.

15. Banguoti Permės plaukai:

banguotas

Ilgi banguoti plaukai gali būti tikrai geri, kai norite priėmimo stiliaus šukuosenos. Kuo labiau žėrės galvos apdangalai, tuo stilingesni atrodys jūsų plaukai.

16. Laisvi vienos pusės pasislinkę netvarkingi plaukai:

vienos pusės netvarkinga šukuosena

Tokia netvarkinga šukuosena gali būti naudinga priėmimui. Šiomis dienomis netvarkinga šukuosena yra populiari tendencija ir jūs negalite praleisti netvarkingų plaukų išvaizdos. Galite perkelti visus plaukus į vieną pusę, kad jie atrodytų stilingesni. Tai gali derėti su beveik bet kokia apranga.

17. Bityno bandelė:

Galite sukurti vintažinio stiliaus avilio bandelę su susukta bandele gale. Tai atrodo labai stilingai ir, jei vestuvėms pasiuvėte ką nors pintą, priėmimui galite pakeisti stilių į kažką panašaus į bandelę. Tai gali tikti prie bet kokio tipo drabužių, ir jūs galite tai papildyti aksesuarais plaukams.

18. Laisvi garbanoti patarimai:

Galite sportuoti šukuoseną, kurios viršus yra erzintas, o antgaliai šiek tiek susisukę su dideliu suktuku. Šio tipo šukuosena gali būti tinkama bet kokiai tradicinei aprangai.

19. Erzinta Vintage bandelė:

vintažinė bandelė

Tai dar vienas senovinio stiliaus šukuosena, kurią galite išbandyti priimdami. Tai puikiai atrodo su beveik bet kokio tipo drabužiais. Tai gali būti geras plaukų dizainas, kai ketinate dėvėti ghagra choli ar saree ar net su sunkiais kostiumais. Galite papuošti šukuoseną perlų karoliukų priedais ir padaryti ją stilingesnę.

Tikimės nuostabios ir patrauklios jūsų didžiųjų dienos įvykių išvaizdos, tikimės, kad šios naujausios Indijos vestuvių priėmimo šukuosenos padėjo jums susiaurinti galimybes. Jie moteriški, grakštūs ir žavūs, puikiai tinka šios kartos moterims. Kokios jūsų mintys? Praneškite mums komentaruose!