Visada tikėkite indėnu, kad jis nepriekaištingai įgyvendintų pačius sudėtingiausius grožio patarimus ir gudrybes ir vis dėlto pasirodytų toks gražus kaip bet kada. Turtingo Indijos paveldo dalis yra plati šukuosena, jei ne kas kita. Dabar geriausia Indijos dalis yra skirtingi kultūros segmentai, atitinkantys šią vieną erdvę ribojančią šalį. Kai pietų indėnai džiaugiasi savo ilgomis puošniomis pynėmis ir šilkiniais baltais ir auksiniais sariais, dar reikia ištirti kitą kultūrą, kuri iš esmės kalba apie įvairius praturtėjusius šiaurės indėnus. Tarp daugybės įvairių drabužių ir virtuvių sąrašą pradedame nuo labiausiai paplitusių Šiaurės Indijos šukuosenų.

Naujausios ir geriausios Šiaurės Indijos šukuosenos:

Pažvelkime į 9 populiariausias Šiaurės Indijos šukuosenas.

1. Pinti vyniotiniai:

Šiaurės Indijos šukuosena

Pintinės yra turbūt labiausiai paplitusios šukuosenos, kurias kada nors yra, ir išnaudojant šią sąvoką, pati pirmoji šukuosena čia puošia gražią pintą bandelę, tačiau tikrai verta paminėti sudėtingą iki bandelės užbaigimo. Pradėkite padalinti dalį savo spynos tiesiai iš priekio, o tada pynę prancūziškai iki pat plaukų vidurio. Dabar atskirai susukite kiekvieną plaukų gabalėlį ir prisegkite juos gale.

2. Atgalinis guzas:

Šiaurės Indijos šukuosena2

Tai dar viena įprasta šukuosenos forma, sklindanti iš šiaurės, kur pabaigoje esančią bandelę dažnai veda nedidelis guzas vidurinėje plaukų dalyje. Prieš surišdami plaukus, palikite šiek tiek slenksčių iš priekio laisvai krintant ir pradėkite nuo guolio, galiausiai po žemos bandelės.

3. Vestuvių nakties išvaizda:

Šiaurės Indijos šukuosena3

Vestuvės indėnui visada yra tokios ekstravagantiškos, kokios tik iškyla, ir nuo pat minties, kad čia yra jėgų kupina šukuosena, kupina posūkių ir posūkių, ilgainiui tampa viena iš tų galvos sukimo šukuosenų. Pradėkite nuo sukimo pynės, tada suformuokite bandelę su sukimo pagrindu. Brangakmeniai ir papuošalai visada prideda vertę tokioms šukuosenoms, todėl nedvejodami ją įdėkite.

4. Nedidelis vasaros vaizdas:

Šiaurės Indijos šukuosena4

Gausios bandelės ir susukimai gali būti ne jūsų kasdienis arbatos puodelis, todėl čia pateikiama daug šukuosenos versija, galinti padėti stilingai įveikti vasarą. Pradedant nuo mažos priekinės užrakto pynės, plaukai link galo gana laisvai prigludę prie įprastos pynės. Dažnai madingas kaklaraištis ar juostelė gali pridėti išvaizdą.

5. Subtilus išleistuvių vaizdas:

Šiaurės Indijos šukuosena5

Priekinės spynos laisvai krenta, po to viduryje yra nedidelis guzas ir galų gale mažesnis kaklaraištis. Likę plaukai yra švelnūs ir elastingi su subtiliomis princesės garbanomis ir, kaip visada, gražus ornamentas, pageidautina pasakų dulkių gėlė šone, suteikia šukuosenai uolumo..

6. Bandelės pynė:

Šiaurės Indijos šukuosena6

Nors kultūros turi du skirtingus pusrutulius, tarp pietinių ir šiaurinių dvarų visada yra kažkas bendro, ir čia yra kažkas, ką šiaurės indėnai pasiėmė iš ekstravagantiškų pietų. Plaukai yra suskirstyti į dalis, o vienas suformavo kasą, iš likusios dalies buvo padaryta pynė. Papildomi priedai buvo labai naudojami.

7. Priekinis guzas:

Šiaurės Indijos šukuosena7

Kilus abejonėms, visada pasinaudokite paprastu priekiniu guziu, kuris pasirūpintų jūsų plaukais paprasčiausiu pavidalu. Paprastai likę plaukai krenta laisvai, kad išvaizda padidėtų.

8. Žemos pynės bandelė:

Šiaurės Indijos šukuosena8

Vėlgi pynės prasideda nuo priekio, pageidautina iš vienos pusės, tačiau šį kartą pynė eina iki galo. Dabar tiesiog susukite plaukus į žemą kasą ir užfiksuokite smeigtuku pabaigoje.

9. Papuošalai visą kelią:

Šiaurės Indijos šukuosena9

Pati lengviausia šukuosena reikalauja, kad jos kirptųsi laisvai krintančios ir laimingos, tačiau, norėdami pridėti etninę išvaizdą, visada galite suporuoti laisvą plaukų galvą su paprastu ornamentu, pageidautina išgalvotu daiktu..