Kad pagyvintumėte savo kasdienę išvaizdą, šiek tiek pokyčių visada yra labai malonu. Mes visi buvome ten po pertraukų, kai plaukai mirė šviesesnio rudo atspalvio ir galiausiai užsiregistravome sporto salėje po ilgo nuotolio. Nors visa tai yra nuolatinis pokytis, norint greitai susitvarkyti, visada galima pritaikyti įvairias šukuosenas, galbūt padaryti įspūdį klasės gale esančiam berniukui ar tiesiog įveikti vieną. Indija yra žinoma dėl savo turtingos įvairovės, taigi kas geriau supranta pokyčius nei pati Indija? Remdamiesi kai kuriomis geriausiomis Indijos šukuosenomis, pateikiame jų kūrimo sąrašą.

Priekinis guzas:

kaip pasidaryti indišką šukuoseną 1

Geriausias būdas laisvai plaukiantiems plaukams yra nušluostyti jų dalį, geriausia iš vidurio, ir prisegti galvos gale. Norėdami pradėti, padalinkite plaukus nuo abiejų antakių pusių. Norėdami sukurti nedidelius pūtimus, naudokite šiek tiek paerzinimą gale.

Aukščiausias mazgas:

kaip pasidaryti indišką šukuoseną2

Tai geriausias vasaros šukuosena, kai aptakiai nugaruojate plaukus iki galvos vidurio ponio pavidalu, o kita ranka, kaip voleliu, susukite plaukus į aukštą mazgą. Naudokite plaukų kaklaraiščius ir kaiščius, kad juos laikytumėte.

Šoninis kaištis aukštyn:

kaip pasidaryti indišką šukuoseną3

Norėdami pradėti, šoninis smeigtukas reikalauja atkaklumo ir laiko, tačiau dienos pabaigoje tai verta šukuosenos. Prieš tai išmėginkite subtilų plaukų garbanojimą, tada susukite atskiras plaukų sruogeles į ritinius ir tada susekite juos pakaušyje, vieną sluoksnį po kitu.

Prancūziškas „Roll Twist“:

kaip pasidaryti indišką šukuoseną4

Erzindami plaukus vidurinėje dalyje, užfiksuokite pūkelį gale. Palikite priekines spynos laisvas, naudokite plaukų kaklaraiščio lazdelę, kad sukurtumėte prancūzišką ritinį tiesiai virš pakaušio. Dabar paimkite spynos iš priekio ir sukryžiuokite jas per bandelę smeigtukais į priešingas puses.

Šoninė netvarkinga bandelė:

kaip pasidaryti indišką šukuoseną5

Šoninė bandelė yra lengviausias pataisymas tendencijų nustatytojui. Sunkiomis darbo valandomis sportuoja ši netvarkinga plaukų išvaizda. Paprastai šiai šukuosenai tiks galva su daugybe sluoksnių. Atskirkite ilgesnes spynas iš trumpesnių ir tada suriškite į šoninę pynę. Dabar apvyniokite mažesnes spynas aplink šoninę bandelę, kad suteiktumėte šiai išvaizdai apimties.

Apvyniojimai:

kaip pasidaryti indišką šukuoseną6

Tai dar viena lengva šukuosena, kurią pradėdami padalinkite plaukus į tris segmentus ir padarykite ponį su viduriniu. Įsitikinkite, kad tai žemai kabantis ponis. Po pony sluoksniu paslėpkite plaukų kaklaraištį. Dabar naudokite šoninius segmentus po vieną ir apvyniokite aplink ponį, galiausiai prisegdami.

Pynės pynė:

kaip pasidaryti indišką šukuoseną7

Pintinės ir bandelės sudaro du pagrindinius plaukų formavimo skyrius Indijos šukuosenų skyriuje, todėl šiam įvaizdžiui sukurti mes panaudojome geriausią iš abiejų. Tiesiog pradėkite pinti savo ponį ir tada įvyniokite į bandelę.

Šoninė pynės rožė:

kaip pasidaryti indišką šukuoseną8

Nukreipkite plaukus iki galo į šoną ir pradėkite pinti priekinius plaukų sluoksnius į minkštą šoninę pynę, galiausiai užbaigdami pynę, likusius plaukus paversdami rožių bandele. Norėdami gauti tokią išvaizdą, tiesiog suvyniokite plaukus ir pritvirtinkite juos.

Atgalinis kaištis:

kaip pasidaryti indišką šukuoseną9

Galvos gale esantį ponį galima prisegti atskirai prie plaukų viršaus, kad sukurtumėte šį nuostabų vaizdą. Tai ne tik padidina jūsų plaukų apimtį, bet ir sukuria aiškų stiliaus koeficientą.